برگزیده های پرشین تولز

پاور کامپیوتر کم صدا

aghamostafaa

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
18,128
سلام

دوستان چند وقت پیش به خاطر سر و صدای زیاد داخل کیسم یه تاپیک برای خرید فن سی پی یو باز کردم که در نهایت از یکی از دوستان یه فن کولر مستر خریدیم .... انصافا که فن خوبیه ...

منتها حالا که فن رو وصل کردم تازه متوجه شده که صدای اصلی این کیس به خاطر صدای تولیدی از پاورش هست نه فن سی پی یو .... حالا میخواستم ببینم دوستان کسی پاور با صدای خیلی کم سراغ داره ؟

چه نو و چه دست دوم(به شرط سالم بودن) و اینکه نویز تولیدیش خیلی خیلی کم باشه ...

ممنون از توجه شما

hamedy12

Registered User
لایک‌ها
438
اگه پاور 330 برات کافیه 330green رو بهت توصیه میکنم ...واقعا کم صداست قیمتشم فکرکنم28 تومنه

s-t-t

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اگه بی صدابودن خیلی مهمه پاور با فن 12 سانتی بگیر که معمولا زیر این جور پاورها قرار داره. خودم یه gp430 w از یکی از بچه های فروم گرفتم واقعا بی سروصدا ست.

Rezazzzjjj

Registered User
لایک‌ها
219
'گرین اصلا بهت پیشنهاد نمیدم واقعا نسبت به پاورای دیگه صدا میکنه

ACBEL نسبت به قیمتش خیلی خوبه

با اون قسمت که قرمز کردم به شدت موافقم acbel واقعا کم صداست (خودم دارم )

در مورد گرین هم شنیدم اونم کم صداست

MicroSystem

Registered User
لایک‌ها
0
acbel بخر

ahmad_ebra

Registered User
لایک‌ها
259
'گرین اصلا بهت پیشنهاد نمیدم واقعا نسبت به پاورای دیگه صدا میکنه

ACBEL نسبت به قیمتش خیلی خوبه

با اون قسمت که قرمز کردم به شدت موافقم acbel واقعا کم صداست (خودم دارم )

در مورد گرین هم شنیدم اونم کم صداست

پاور acbel خوبه
ولی گرین واقعا عالیه
من بهت گرین رو توصیه میکنم قیمتش هم بهتره

نظر شما محترم ولی من هر مدلی از گرین را خریدم صداش بیشتر از ACbel بود
ولی از لحاظ قیمت باهاتون موافقم

m.shabani

کاربر فعال بازارچه
کاربر فعال
لایک‌ها
1,074
اگه میشه مشخصات سیستم رو بفرمائید
اصلا ببینیم نیاز سیستم شما چیه
شاید با تعویض یه فن پاور مشکلتون حل بشه

AmirSteve

Registered User
لایک‌ها
8
من هردوشونو دارم.دو تا کامپیوتر خونه دارم.مال من Acbel هست و برای داداشم گرین.

Acbel رو بیشتر می پسندم..

من کارهای سنگین با کامپیوتر زیاد می کنم.فشرده سازی فیلم و کلیپ کار معمولیه منه.یه بار با یه پاور معمولی دوتا پنجره Dr Divx باز کردم و وسط تبدیل جو گرفتم که بازی اویل 4 بازی کنم.وسط بازی چنان صدای کامپیوتر دراومد که احساس زدم توربین یه هواپیما قفل کرد.......چنان بویی از پاور اومد که .... به جاش Acbel خریدم !

الان با اینکه یه خورده سخت افزار کامپیوتر رو بهبود دادم اما 3 تا پنجره Dr Divx باز می کنم و با DVB فیلم نگاه می کنم و ضبط می کنم و ....

aghamostafaa

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
18,128
به نظر منم 100% ACBEL واقعا پاور های کم صدایی داره با عمر بالا

البته اگر بتونید بیشتر هزینه کنید Ocz یه چیز دیگست :happy:;)

چقدر عالیه که اطلاعات دوستان اینقدر بالاست ...

سیستم من حدودا مربوط 3 سال و خورده ای پیش هست

مشخصات :

CPU : 3Ghz Core 2 Dou
Ram : 1 GB
Graphic : 256 MB

پاوری هم که استفاده میکنم گرین هست .... 300 وات هست و مشکلی با توان خروجیش ندارم .
ولی خیلی سر و صدا میکنه .

دوستان مثل اینکه نظرشون بیشتر روی ACBEL هست .... مارک خوش قیمت ازش چی سراغ دارید ؟ از Green مارک خوش قیمت که سر و صدا کم داشته باشه چی سراغ دارید ؟

کسی هست که خودش هم داشته باشه و قصد فروش داشته باشه ؟

در مورد فن داخل کیس هم اگه مارک خاصی (بی سر و صدا) سراغ دارید ممنون میشم که منو راهنمایی کنید .

Last edited:

sirous_sus

Registered User
لایک‌ها
251
البته الان من خونه 535 گرین دارم خیلی صداش زیاد نیست قبلش 400 acbel داشتم اصلا حس نمیکردم سیستم روشنه واسه دانلود تقریبا هر شب تا صبح سیستم روشنه
شما چون سیستمت خیلی بالا نیست هزرینه زیاد اون هم فقط واسه صدای پاور ارزش نداره

حتی می تونی یه پاور گرین ارزون بخری فنش رو با یه فن بی صدا عوض کنی فن خوب زیاد توی بازار هست

sirous_sus

Registered User
لایک‌ها
251
دوستان عزیز آیا پاور acbel ریله؟

logo.gif.

بله دوست عزیز این برند از برند های مطرحه بازار آسیا و اروپاست
یک شرکت تایوانی که متاسفانه اون هم دست خوش بازار چین شده

20091022114823826_0.jpg

Established in 1981, AcBel Polytech Inc. has recognized transcendence, sincerity and harmony as our business philosophy, and we always put customer satisfaction as the first priority. Through constant innovations and market exploration, AcBel has become one of the leading developers, manufactures and sellers of power management solutions in the world and our solutions are applied to the products of a number of industry leaders.

AcBel’s global R&D Headquarter is established in Taiwan, with Technology Design Centers located in China, U.S. and Malaysia that enable AcBel to work closely with customers in the regions of the world where they are located and to develop various products meeting customers specialized needs and market trend. Relying on expertise experience for decades, we provide a total solution for our customer by offering a wide range of custom design and high quality power supplies, ranging from 3W up to 10,000W per power module. These power supplies are of varieties meeting wide range applications including information technology, communication, consumer electronics, networks and industrial automation. In light of the challenges posed by global warming problem, AcBel addresses the environmental responsibility issue through our commitment to provide products and services that improve energy efficiencies and reduce potential harm to the environment. In addition, we put efforts to new fields including lighting, energy and so on, with the expectation for development of total solution based upon the power management technology. For future prospect, AcBel has made a firm commitment to provide leading-edge, high-value integrated product/system solutions; to build the strongest partnership with customers.

سایت

http://www.acbel.com/eng/index.aspx

مطمئن باشید کارش درسته :p;)

ahmad_ebra

Registered User
لایک‌ها
259

مشخصات :

پاوری هم که استفاده میکنم گرین هست .... 300 وات هست و مشکلی با توان خروجیش ندارم .

دوستان مثل اینکه نظرشون بیشتر روی ACBEL هست .... مارک خوش قیمت ازش چی سراغ دارید ؟ از Green مارک خوش قیمت که سر و صدا کم داشته باشه چی سراغ دارید ؟

در مورد فن داخل کیس هم اگه مارک خاصی (بی سر و صدا) سراغ دارید ممنون میشم که منو راهنمایی کنید .

پیشنهاد میکنم فقط فن را تعویض کنید
و خازنهای استارتر و خروجی را چک بفرمایید

m.shabani

کاربر فعال بازارچه
کاربر فعال
لایک‌ها
1,074

مشخصات :

خوب یه فن تعویض کن..
حدود 2000 تومن

aghamostafaa

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
18,128
خازن استارتر هم مگه نویز تولید میکنه ؟!!!!!

در مورد تعویض فن ... اگه این کارو بکنم کارم راه میفته ؟ بعدش من رسالت میشینم ..... نزدیکترین جا برای خریدن یه همچین فنی کجاست ؟

بالا