برگزیده های پرشین تولز

بهترین شرکت در زمینه انجام تبلیغات گوگل ؟

shahriar57

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
دوستان شما کدوم سایت و شرکت رو پیشنهاد میکنید ؟
لطف می کنید تجربه هاتونو با ما به اشتراک بگزارین

دوسته عزیز بهترین شرکت خودت هستی
بنظر من خودت برو یه سرو کله بزن یاد بگیری اینجوری ریش و قیچی دستت خودته اسیر نمیشی .خود من الان یه ۵ روزه تبلیغ دادم فقط ۲ روز پخش شده و الان چون طرف نیست تبلیغ من هم مونده رو هوا و هیچ کس هم پاسخگو نیست چرا
فقط همین بس که چند روز رو از دست دادم ۵ شنبه و جمه به هر دلیلی تبلیغه من پخش نشده پس کمی هزینه وقتی و پولی کن و خودت یاد بگیر اینجوری خالی جلوتری و در دراز مدت خیلی به سودت هست .
این تجربه کسی هستش که به این جور شرکتها و اشخاص اعتماد کرده و صد البته اگر اون هزینه که من کردم خودم رفته بودم دنبالش الان همه چیزی درست بود .
اینم نظر من بود

kambiz18

Registered User
لایک‌ها
6
بنظر من خودت برو یه سرو کله بزن یاد بگیری اینجوری ریش و قیچی دستت خودته اسیر نمیشی .خود من الان یه ۵ روزه تبلیغ دادم فقط ۲ روز پخش شده و الان چون طرف نیست تبلیغ من هم مونده رو هوا و هیچ کس هم پاسخگو نیست چرا
فقط همین بس که چند روز رو از دست دادم ۵ شنبه و جمه به هر دلیلی تبلیغه من پخش نشده پس کمی هزینه وقتی و پولی کن و خودت یاد بگیر اینجوری خالی جلوتری و در دراز مدت خیلی به سودت هست .
این تجربه کسی هستش که به این جور شرکتها و اشخاص اعتماد کرده و صد البته اگر اون هزینه که من کردم خودم رفته بودم دنبالش الان همه چیزی درست بود .
اینم نظر من بود

خوب من آخه اصلا هیچ آشنایی ندارم
شما بگو برای اینکه خودم شروع کنم چه چیزی نیاز دارم و چقدر هزینه بر میداره؟

پ.ن : بچه های دیگه به موضوع اصلی تاپیک بپردازیم

Shemshad

Registered User
لایک‌ها
32
kaspid.com شرکت عظیمی در این باره به نظر میاد!
کار نکردم تا حالا! ولی تبلیغش تو کلوب و میهن بلاگ هست.

OurPars

Registered User
لایک‌ها
7

cyber boy

Registered User
لایک‌ها
7
kaspid.com شرکت عظیمی در این باره به نظر میاد!
کار نکردم تا حالا! ولی تبلیغش تو کلوب و میهن بلاگ هست.

من با کاسپید تماس گرفتم چند روز پیش ... گفتند فقط واسه مستری های خودشون انجام میدن.

گوگل خیلی گیر شده این آخریا .

hilman2000

Registered User
لایک‌ها
23
اینم نظر من بود

حرف شما تایید میشه

من واسه ایشون تبلیغ فعال کردم

ایشون راست میگن من چند روزی نبودم ولی تقربا میشه گفت کم پیش میاد این جوری بشه

من همه سعی و تلاشم این بوده که دست اخر مشتریام از من راضی باشن و گویا شما از عملکرد من راضی نبودید البته شما چند روز بیشتر نیست که آگهیتون رو فعال کردین و من سعی می کنم در ادامه راه رضایت شما رو جلب کنم

از دوستان هر کسی تبلیغ در گوگل بخواد من در خدمتم

اینم تاپیکم

http://forum.persiantools.com/t144024.html

بالا