برگزیده های پرشین تولز

رایتر پایونیر مدل DVR-A15FXB

Hitman 47

Registered User
لایک‌ها
1
یک DVD رایتر پایونیر مدل DVR-A15FXB هست .با جعبه و ملزومات اصلا باهاش زیاد رایت نشده و سالم هست
مشکل درب نداره خودم پارسال خریدم 45 تومن یه سیستم داشتم که که فروختم با یه دی وی دی رایتر اینو نگه داشتم
ولی بدلیل استفاده از هارد ای دی ای و عدم امکان نصب اون با دی وی دی رایتر و نبود دو پرت ای دی روی مادر بردم قصد فروشش رو دارم
لازم به ذکره این مدل از سریهای ادونس پایونییر هست که اپتیک ژاپنی هست و فعلا در بازار مدل اف ایکس و جود نداره قیمت پایه 22 تومن

Hitman 47

Registered User
لایک‌ها
1
عرض به حضورتون که شاید با این قیمت سامسونگ یا لایت ان گیرتون بیاد
17 خریدارم . بهم پ خ بده .
چشم
اینه؟ چه رنگیه؟
بله و بدنه اون مشکی براقه
یه تاپیک مشابه هم بود یکی دو هفته پیش که با اینکه مشکل درب داشت 20 تومن فروش رفت لینک زیر این مطلب رو نشون میده
http://forum.persiantools.com/showthread.php?t=145963&highlight=دی+وی+دی+رایتر+پایونیر

ariobarzan1

Registered User
لایک‌ها
180
گارانتي داره؟
حدواداً چند تا ديسک رايت کرديد اخه ممکنه شما چند هزار تا هم رايت کنيد ولي رايتر هيچ مشکلي نداشته باشه
و از ديد بنده شايد دو هزار تا ديسک رايت کردن خيلي کم باشه براي يک رايتر در عرض يک سال
اما براي شما دو هزار تا خيلي زياد باشه اين که فرموديد تعداد کم يه توضيح بفرمائيد
پنل جلوش مشکي هست يا سفيد يا پنل زاپاس داره
با تشکر

m.shabani

کاربر فعال بازارچه
کاربر فعال
لایک‌ها
1,074
چشم

یه تاپیک مشابه هم بود یکی دو هفته پیش که با اینکه مشکل درب داشت 20 تومن فروش رفت لینک زیر این مطلب رو نشون میده
http://forum.persiantools.com/showthread.php?t=145963&highlight=دی+وی+دی+رایتر+پایونیر

اونو من خریدم به قیمت 17 تومن
جالبه دربش هم مشکلی نداره بعضی وقت ها از 50 تا یه بار باز نمیشه

Hitman 47

Registered User
لایک‌ها
1
پی ام دادم خدمتتون

گارانتي داره؟
حدواداً چند تا ديسک رايت کرديد اخه ممکنه شما چند هزار تا هم رايت کنيد ولي رايتر هيچ مشکلي نداشته باشه
و از ديد بنده شايد دو هزار تا ديسک رايت کردن خيلي کم باشه براي يک رايتر در عرض يک سال
اما براي شما دو هزار تا خيلي زياد باشه اين که فرموديد تعداد کم يه توضيح بفرمائيد
پنل جلوش مشکي هست يا سفيد يا پنل زاپاس داره
با تشکر
دی وی دی رایتر مثل بعضی قطعات دیگه نیست که گارانتی طولانی مدت داشته باشه زیر 500 تا حدودا باهاش رایت شده گارانتیش اخیرا به اتمام رسیده
پنل مشکی براقه
اونو من خریدم به قیمت 17 تومن
جالبه دربش هم مشکلی نداره بعضی وقت ها از 50 تا یه بار باز نمیشه
جالبه چون قیمت پایه 19 بود البته قبلا بیشتر بود و فروشنده گفت فروخته شد البته بنده جزییاتش رو نمیدونستم اگه راضی هستید بگید اگر هم نیستید بگید شاید تو تصمیم گیری دوستان موثر باشه

Last edited:

..::HESSSAM::..

Registered User
لایک‌ها
16
20 خریدارم.فقط زود خبرش رو بهم بدید.در ضمن اگر الان کسی الان بگه 21 من کلا کنار می کشم.
موفق باشید/

Hitman 47

Registered User
لایک‌ها
1
دوستان 21.5 فروخته شد به کاربر حسام

بالا