برگزیده های پرشین تولز

آواتار شما شخصیتتونو لو میده ... !

mkf711

Registered User
لایک‌ها
18
آواتور ! چيزي که هر کدوم از اونهايي که وارد اينترنت ميشن باهاش سر و کار دارن ، حالا تحت عنوان اساميه ديگه مثل شکلک ، ... . مثلا توي ياهو مسنجر ، يا توي وب سايت ها يا وبلاگ هايي که توشون رفت و آمد دارن .
هر آواتوري که توسط اونها انتخاب ميشه ، به نوعي با موضوع مورد علاقشون ارتباط داره ، و يه جورايي بيانگر شخصيت و روحيات طرف مقابله مثلا يکي عکس يه دختر خوشگل و همينطور يک پسر رو انتخاب ميکنه ، يکي دوست داره از تصاوير کارتن ها يا فيلم ها استفاده کنه ، يکي تصاوير عصباني و وحشتناک رو ترجيح ميده ، يکي دوست داره از تصاويري استفاده کنه که تک باشه حالا يا در رابطه با موضوع خاصي باشه يا اينکه نه فرقي نميکنه چي باشه مهم اينه که چيزي باشه که ديگران رو وادار کنه در موردش نظر بدن ، يکي هم دلش ميخواد عکس خودش تو آواتورش باشه !و خيلي چيزاي ديگه که تو آواتورها مي تونيد ببينيد .
يعني يه جورايي ميشه دقيقا فرد مورد نظرو از روي آواتورش تا حدودي شناخت شما هم اگه دقت کنيد بيشتر و بهتر مي تونيد افراد و بشناسيد براي مثال توي يه سايت هر کدوم از افراد آواتور خاصي داره چند نمونشو براتون ميگم :

1- اول از همه از ادمين سايت شروع ميکنيم :
مديران سايت ها چون تو اکثر تاپيکها پست هاشون هست و يه جورايي رئيس يه سايت حساب ميشن براي همين معمولا آواتورهايي که انتخاب مي کنن يا اسم يا آرم سايت خودشونه يا عکسي در رابطه با سايت خودشونه و يا اينکه عکسي رو ميزارن که هر کس با ديدنش ياد ادمين بيافته چيزي که خيلي جلب توجه کنه و يه چيز منحصر به فرد و مخصوص ادمين باشه البته همه اينجوري نيستن

بعضي هاي ديگه هم با هر مناسبت و شرايطي که پيش مياد آواتورشونو عوض ميکنن مثلا با اومدن بهار و نوروز عکس بهار و يا تبريک سال نو ميزارن يا با اومدن ماه محرم آواتورشون حال و هواي محرم به خودش ميگيره و .... اما چيزي که در مورد آواتور ادمين هاي سايت ها خيلي مشخصه اينه که از روي آواتور ادمين نميشه اونو شناخت چون اين آواتور بيشتر مربوط به سايت ميشه نه خود شخص ادمين شايد اگه همين شخص ( ادمين ) تو سايتي به عنوان يه يوزر معمولي باشه آواتورش فرق داشته باشه و اونجا راحت تر بشه اونو شناخت ولي يه خصوصيت مهم ادمين ها اينه که خيلي دوست ندارن شناخته بشن و همه سر از کارشون در بيارن براي همين شناخت اونا تو سايت خودشون سخته

2- يه سري از افراد به جاي آواتور عکس گل و طبيعت ميزارن
اين جورافراد روحيه لطيف و زيبايي دارن هميشه با ديدن پست ها و نوشته هاشون راحت ميتونيد اينو بفهميد هميشه طالب صلح و آرامش هستن هيچ وقت تو بحث هاي جنجالي که تو بعضي از سايت ها هست شرکت نميکنن و هميشه در صدد آرام کردن اوضاع هستن اين جور افراد افراد مهربان و آرامي هستن و اکثرشون خانم هستن

3- يه سري عکس خودشونو ميزارن
اين جور افراد معمولا افرادي هستن که خيلي دوست دارن بهشون اهميت داده بشه دوست دارن مورد توجه قرار بگيرن دوست دارن همه ازشون تعريف و تمجيد کنن گاهي اين افراد براي اينکه مورد توجه ديگران قرار بگيرن و از توجه اونا نسبت به خودشون کم نشه در مورد افرادي که تازه وارد سايت ميشن و عضو جديد سايت ميشن حسادت هم ميکنن چون ميترسن که يه روزي يکي جاشونو تو سايت بگيره براي همين به هر چيزي که بشه متوسل ميشن تا هميشه سر زبونا باشن و همه جا حرف اون باشه حالا چه مثبت چه منفي .
اين جور افراد يه جورايي عقده خود بزرگ بيني دارن و فکر ميکنن خودشون بهترين و کاملترين افراد هستن و به قول معروف خيلي از خود متشکر هستن .

4- بعضي از افراد هر روز يه عکس ميزارن
اين تيپ از افراد افرادي هستن که زياد نميتونيد يه آواتورو ازشون ببينيد و سليقشون طوري که هر چيز قشنگي که به نظرشون زيبا بياد به عنوان آواتور قرار ميدن و گاهي در طول هفته چندين بار آواتورشونو عوض ميکنن اين افراد معمولا افرادي هستن که تو تصميم گيريهاشون افراد قاطعي نيستن طوري که در زندگي شخصيشون هم ميتونيد اينو ببينيد هيچ وقت نميشه به حرفاشون اميدي داشت چون با ديدن يا شنيدن يه چيز جديد فوري نظرشون عوض ميشه و افراد سست بنيادي هستن و زياد نميشه رو حرفشون حساب باز کرد .

5- يه سري عکس بچه ميزارن
اين افراد معمولا افرادي هستن که داراي نهادي پاک و ذلال به پاکي بچه ها دارن با يه نگاه به عکس اون بچه خيلي راحت ميشه به مظلوميت و معصوميت طرف پي برد اين جور افراد خيلي زياد هم نيستن اگه دقت کنيد تو هر سايت به تعداد انگشتان يه دست هم نيستن ولي از اونجايي که افرادي پاک سرشت هستن ميشه بهشون اعتماد کرد و افرادي مناسب براي دوستي هستن اين جور افراد هميشه افرادي آرام هستن که به قول معروف ديوارشون از همه کوتاهتره و هر کسي ميرسه ديواري کوتاهتر از اونا پيدا نميکنه برا همين هميشه هر کس و ناکسي به خودش اجازه ميده بهشون هر چي بخواد بگه ولي از بزرگواريشون همينو بگم که هيچ وقت جواب هاي رو با هوي نميدن بلکه گاهي وقتا صداشون درنمياد و از درون ميشکنن درست مثل بچه ها .

6- بعضي ها عکس کارتوني طنز ميزارن
اين جور افراد معمولا افرادي شوخ و شاد هستن که هميشه و همه جا دنبال شوخي و خنده و پست هاي با مزه هستن و حتي گاهي بحث هاي جدي رو هم به شوخي ميگيرن و طوري جواب ميدن که هر کس با خوندنش خندش بگيره اين جور افراد معمولا روحيه سرحال و شادي دارن و کمتر ميشه از اونا حرفي جدي شنيد .

7- برخي افراد عکس پرچم ميزارن
اين تيپ افراد معمولا دو دسته هستن
يه سري افرادي که خارج از ايران هستن و پرچم ايران در زمان ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ را ميزارن با آرم شير يعني يه جورايي اعتراض خودشونو اين جوري بيان ميکنن و هميشه تو حرفاشون آرزوي برگشت به ايران و بازگشت روزاي قديم گذشته رو آرزو دارن و هر وقت حرفي از وطن ميشه هميشه در حسرت خاطرات گذشته هستن
اما تريپ دوم افرادي هستن که
افرادي سياسي با طرز فکر سياسي هستن اين جور افراد تمام بحث ها و حرفايي که ميزنن بوي سياست ميده و هميشه در حال انتقاد و مقايسه هستن حالا هر چيزي که باشه کاري ندارن موضوعش چيه اينا در همه حال حرف خودشونو ميزنن و بيشتر دنبال موضوع ميگردن که بحثو به سياست بکشونن و مخ فوق العاده اي در اين زمينه دارن

8-يه سري از افراد عکس هاي کارتوني خوشگل و ناز ميزارن
اين جورافراد که اکثرشون خانم هستن معمولا دختر خانم هاي جوني هستن که عکس هاي کارتوني خوشگل و ملوس يا حيوانات قشنگ رو به عنوان آواتورشون انتخاب ميکنن همن جور که از جنسيتشون پيداست خيلي ظريف و شکننده هستن و همه دنيا رو از چشم خودشون ميبينن و چون تجربه زيادي ندارن تو زندگي براي همين سطح ديدشون نسبت به دنياي اطرافشون خيلي محدوده و زياد نميشه در موضوع هاي مهم انتظار ازشون داشت .

9- بعضي ها عکسهاي وحشتناک و ترسناک ميزارن
با يه نگاه به عکس آواتور اين افراد به راحتي ميشه پي به شخصيت اونا برد اين جور افراد معمولا افرادي عصباني و ناراحت هستن که با همه سر جنگ دارن و جواب هر سئوالي رو با بي احترامي و حرفهاي رکيک ميدن و حتي يه جواب سلام رو هم با فحش ميدن و همش عاشق کل کل و سر به سر گذاشتن ديگران هستن توي سايت هم هيچ کسي دوست نداره با اين افراد دهن به دهن بذاره و همه ازشون فراري هستن .

10- بعضي ها عکسهاي تاريخي و قديمي ميزارن
اين جور افراد عاشق تاريخ و چيزاي تاريخي هستن و معمولا جواب هر سئوالي رو با ذکر يه منبع تاريخي يا يه مثال از گذشتگان ميدن و عاشق بحث هاي تاريخي و بيان خصوصيات و اخلاق افراد و پادشاهان قديم هستن و هميشه تو گذشته سير ميکنن .

11- بعضي ها شکلهايي در ارتباط با موسيقي ميزارن
اين جور افراد با توجه به روحياتشون خيلي به موسيقي علاقه دارن و بيشتر دوست دارن تو انجمن موسيقي سايت عضو بشن و از نظر موسيقي هميشه به روز هستن البته تعداديشونم به لطف اين نرم افزارهاي ساخت موزيک خودشونو ماسيقي دان مي دونن و آهنگ ميسازن و بيرون ميدن خب اينم يه جورشه ديگه .

12- بعضي از افراد يه بيت شعرميزارن برا آواتورشون
اين افراد بيشتر طالب شعر و ادبيات هستن و مطالب ادبي مينويسن و پايه ثابت تاپيکاي مشاعره هستن

13- يه سري از افراد هم هيچي به عنوان آواتورشون قرار نميدن
اين افراد معمولا يا بلد نيستن که چه جوري بايد آواتور انتخاب کنن يا براشون مهم نيست يا چيزي که باب ميلشونه هنوز پيدا نکردن يا اينکه کاربر موقت هستن و زياد نميخوان بمونن که آواتورم انتخاب کنن

و شما ... ؟!

Asadi

Registered User
لایک‌ها
449
حالا شخصیت منو کی می تونه حدس بزنه؟ تو هیچ گزینه ای نبود دی:

Bili_Joe

Registered User
لایک‌ها
19
5- يه سري عکس بچه ميزارن
اين افراد معمولا افرادي هستن که داراي نهادي پاک و ذلال به پاکي بچه ها دارن با يه نگاه به عکس اون بچه خيلي راحت ميشه به مظلوميت و معصوميت طرف پي برد اين جور افراد خيلي زياد هم نيستن اگه دقت کنيد تو هر سايت به تعداد انگشتان يه دست هم نيستن ولي از اونجايي که افرادي پاک سرشت هستن ميشه بهشون اعتماد کرد و افرادي مناسب براي دوستي هستن اين جور افراد هميشه افرادي آرام هستن که به قول معروف ديوارشون از همه کوتاهتره و هر کسي ميرسه ديواري کوتاهتر از اونا پيدا نميکنه برا همين هميشه هر کس و ناکسي به خودش اجازه ميده بهشون هر چي بخواد بگه ولي از بزرگواريشون همينو بگم که هيچ وقت جواب هاي رو با هوي نميدن بلکه گاهي وقتا صداشون درنمياد و از درون ميشکنن درست مثل بچه ها .

یعنی من واقعا اینجوریم ؟؟!

Yousef

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,952
5- يه سري عکس بچه ميزارن
چه روح لطیفی دارم من ....

Para2x

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
27
5- يه سري عکس بچه ميزارن اين افراد معمولا افرادي هستن که داراي نهادي پاک و ذلال به پاکي بچه ها دارن با يه نگاه به عکس اون بچه خيلي راحت ميشه به مظلوميت و معصوميت طرف پي برد اين جور افراد خيلي زياد هم نيستن اگه دقت کنيد تو هر سايت به تعداد انگشتان يه دست هم نيستن ولي از اونجايي که افرادي پاک سرشت هستن ميشه بهشون اعتماد کرد و افرادي مناسب براي دوستي هستن اين جور افراد هميشه افرادي آرام هستن که به قول معروف ديوارشون از همه کوتاهتره و هر کسي ميرسه ديواري کوتاهتر از اونا پيدا نميکنه برا همين هميشه هر کس و ناکسي به خودش اجازه ميده بهشون هر چي بخواد بگه ولي از بزرگواريشون همينو بگم که هيچ وقت جواب هاي رو با هوي نميدن بلکه گاهي وقتا صداشون درنمياد و از درون ميشکنن درست مثل بچه ها .

laffbaby1.gif

Damn

Registered User
لایک‌ها
630
پس از مدتها یه پست طولانی خوندم که خالی از ارزش بود
شکی درش نیست که شخصیت از روی اواتار معلومه تا حدود زیادی
اما اینکه مطابق این تحلیل های شما باشه
اصلا اینطور نیست به عنوان ننمونه خودم میگم
- بعضي از افراد هر روز يه عکس ميزارن
اين تيپ از افراد افرادي هستن که زياد نميتونيد يه آواتورو ازشون ببينيد و سليقشون طوري که هر چيز قشنگي که به نظرشون زيبا بياد به عنوان آواتور قرار ميدن و گاهي در طول هفته چندين بار آواتورشونو عوض ميکنن اين افراد معمولا افرادي هستن که تو تصميم گيريهاشون افراد قاطعي نيستن طوري که در زندگي شخصيشون هم ميتونيد اينو ببينيد هيچ وقت نميشه به حرفاشون اميدي داشت چون با ديدن يا شنيدن يه چيز جديد فوري نظرشون عوض ميشه و افراد سست بنيادي هستن و زياد نميشه رو حرفشون حساب باز کرد .
مثلا من فکر کنم من جزو این دسته قرار دادید اما این نهایت ضعف شما در تحلیل هست اگر همچین برداشتی داشته باشید
اواتارای من همشون یکی هست فقط ظاهرشون فرق میکنه
-----
در کل باید به برایندی از اواتار امضا پستها و نوشته های فرد در پروفایلش برسید

Yousef

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,952
پس از مدتها یه پست طولانی خوندم که خالی از ارزش بود
شکی درش نیست که شخصیت از روی اواتار معلومه تا حدود زیادی
اما اینکه مطابق این تحلیل های شما باشه
اصلا اینطور نیست به عنوان ننمونه خودم میگم

مثلا من فکر کنم من جزو این دسته قرار دادید اما این نهایت ضعف شما در تحلیل هست اگر همچین برداشتی داشته باشید
اواتارای من همشون یکی هست فقط ظاهرشون فرق میکنه
-----
در کل باید به برایندی از اواتار امضا پستها و نوشته های فرد در پروفایلش برسید

البته این مطلب از خود دوستمون نیست و فقط کپی پست کردن.
منبع رو هم که نذاشتن.
این نوشته طنز هست که در آخرش نویسنده اینطوری میاره:

البته اين نوشته ها نظر شخصي نويسنده بود و فقط جنبه طنز داشت ممکنه در همه موارد صادق نباشه و مواردي هم هست که اينجا ذکر نشد يعني نتونستم بنويسم چون مشکلات در پي داره اميدوارم هميشه شاد و سرحال باشيد با آواتورهاي زيبا
این قسمت نوشته طنز نویسنده رو هم قرار ندادن!

پس به این دوستمون نگید تحلیل هاش اشتباهه چون از خودش نیست :دی

sokOoooot

همکار بازنشسته
لایک‌ها
77
منم فکر کنم مستعد خودکشی باشم هیچ امیدی هم بهم نیست

Damn

Registered User
لایک‌ها
630
البته این مطلب از خود دوستمون نیست و فقط کپی پست کردن.
منبع رو هم که نذاشتن.
این نوشته طنز هست که در آخرش نویسنده اینطوری میاره:

این قسمت نوشته طنز نویسنده رو هم قرار ندادن!

پس به این دوستمون نگید تحلیل هاش اشتباهه چون از خودش نیست :دی
میدونستم داشتم اعتراف گیری میکردم
منم فکر کنم مستعد خودکشی باشم هیچ امیدی هم بهم نیست

من اواتار تورو میبینم یاد مرد نامرئی میوفتم

Six

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
605
همه رو گفتی به غیر من :D
بعضی ها هم مثل من که یک سری دزد تو بازارچه پیدا میکنند این آواتار رو میگذارند تا مچ گیری کنند ...

sJaguar

کاربر فعال موبایل و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
1,591
5- يه سري عکس بچه ميزارن

ها؟ با منی؟

Amir_Br

Registered User
لایک‌ها
116
حالا اونهایی که عکس آدمهای مهمو میزارن تو کدوم دسته هستن ؟
احتمالا کسی که این تحلیل انجام داده باید از روانشناس های دولت نهم باشه ...

nist engar

Registered User
لایک‌ها
4
حالا اونهایی که عکس آدمهای مهمو میزارن تو کدوم دسته هستن ؟
احتمالا کسی که این تحلیل انجام داده باید از روانشناس های دولت نهم باشه ...
تائید میشه!:rolleyes:

بالا