برگزیده های پرشین تولز

1 عدد اکانت رپیدشیر 4500 تومان

Arash.N

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
1 اکانت بدون پوینت رپیدشیر دارم 4500 تومان میفروشم هر کی خواست به ایدی یاهو : anavazande پی ام بده.

rasoul2003

Registered User
لایک‌ها
10
درود
من این متنو تو یاهو دادم شما هم برا همه ی add لیستاتون بدید تا لااقل افراد کمتر گرفتار شند

id anavazande va nima_ejazei marbot be yek nafar be name farshid bafande ast ke kolahbardare havaseton bashed plz s2a

phoenix_i06

Registered User
لایک‌ها
175
احتمالا اسم ایشون یا فرشاد بافنده هست یا غلامرضا بافنده.

درود
من این متنو تو یاهو دادم شما هم برا همه ی add لیستاتون بدید تا لااقل افراد کمتر گرفتار شند

id anavazande va nima_ejazei marbot be yek nafar be name farshid bafande ast ke kolahbardare havaseton bashed plz s2a

smsms

Registered User
لایک‌ها
3
حالا با این فرد چرا برخورد نمیشه؟؟

rasoul2003

Registered User
لایک‌ها
10
حالا با این فرد چرا برخورد نمیشه؟؟
اخه مشکل ایجاست که این موجود حدود 100 تومن از بچه های همین فروم خورده((تو یاهو هم خدا میدونه)) حالا بیاند ادمینای همین فروم بنش کنند هیچ سودی ندارد لااقل الانه مال باختا میدونند که هستش

MehdiOmnia

Registered User
لایک‌ها
215
طرف دزده دیگه خرید نکنید
20 هزار برای دومن
گرفته از من نه پنل میده نه ترنسفر میکنه
صبح بخیر داداش
10 روزه همه دارن میگن که طرف دزده
این اسمش یا آرش هاشمی هست یا آرش نورپرور <<Arash.N
این یوزر متعلق به یکی از بچه های دیتالایف بود سایت دانلود هم داشت نمیدوم همونه یا نه ، بچه رشت هم که هست، اشتباهی عکس از پنل دامین پاک کردم اگه نه شماره هاش بود
از اين فرد خريد نكنيد ايشون يك كل...دار هستند
مبلغ65 تومان از من برده قرار بود 4/11/88 بده اما هنوز نداده و ميگم بده ميگه 3000تومن بده تا 62 تومنتو بدم ميگم نميشه ندارم ميگه منم نميدم پولتو
ضمنا دو عدد چيز پي انم بهم فروخت كه وقتي گفتم 3000تومن نميدم تا بقيه پولمو بريزي اونارم قطع كرد و در ياهو خودشو برام قايم كرد
هركسي ازش شماره اي چيزي داره بگه
من از اين داميناش هويز گرفتم ادرسش زده سيستان ولي گمونم دروغ ميگه
خيلي مراقب باشيد اصلا به كسي شماره نميده
اسمشم نميده هر شماره حسابيم ميده ماله اينو و اونو عمرا شماره حساب خودشو بدهداميناشو تو ميهن نيك با استفاده از پول من خريد اونجا نام كاربريش anavazande هست
اقاي فخرايي اون عكسايو كه بهت دادم رو كن ازش

MehdiOmnia

Registered User
لایک‌ها
215

دوستان فقط 5 نفر در تهران كافيه جمع بشيد بريم بانك مشخصات حساباشو و ادرس بگيريم
وبعدم ميريم خ مطهري دادگاه جرائم رايانه اي فقط بايد بيشتر از 2 نفر باشيم زود رسيدگي ميكنن من سال گذشته يكي اينكارو كرد چون فيش بانكي داشتم حدود400تومنو خورده بود تا براي احظاره رفت خودش زنگ زدد پولمو ريخت الان نميدونم ولي سال گذشته دقيقا ابان ماه خيلي خوب رسيدگي كردن فقط بايد چند نفر بشيم هر كسي ميتونه امادگي خودشو اعلام كنه بريم با هم يكي از شعب بانك سمامان به خاك سيا بشينونمش

بالا