برگزیده های پرشین تولز

dell 1564 ساده

P30star

Registered User
لایک‌ها
208
سلام دوستان من چند روز پیش یه دل 1564 معمولی خریدم ولی چون یه مشکل برام پیش اومده الان می خوام بفروشم لپ تاب فقط روش ویندوز نصب شده و دیگه چون از اون به بعد درگیر بودم روشن نشده برا اینکه فروش بره یه کیف و یه ویندوز 7 اورجینال هم میدم قیمت نو لپ تاب الان 670 تومن هست جون هرکسی که دوست دارین الکی قیمت ندیدی من الان مشکل خانوادگی دارم می بینی روم فشار باشه یه چی گفتم که همه ناراحت بشن دوستان هنوز پلاستیکاش کنده نشده و کلا 3 ساعت روشن بوده خدایی نو حساب میشه برا کسی که بخره CPU core i 3 ram: 2 1066 hard: 350 manitor:15.6 LED modem BT lan ...... هرکسی خواست به این شماره بزنگه چون اینترنت نمی یام و همیشه بیمارستانم 09360527034 ممنون از همه

sJaguar

کاربر فعال موبایل و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
1,591
سلام دوستان من چند روز پیش یه دل 1564 معمولی خریدم ولی چون یه مشکل برام پیش اومده الان می خوام بفروشم لپ تاب فقط روش ویندوز نصب شده و دیگه چون از اون به بعد درگیر بودم روشن نشده برا اینکه فروش بره یه کیف و یه ویندوز 7 اورجینال هم میدم قیمت نو لپ تاب الان 670 تومن هست جون هرکسی که دوست دارین الکی قیمت ندیدی من الان مشکل خانوادگی دارم می بینی روم فشار باشه یه چی گفتم که همه ناراحت بشن دوستان هنوز پلاستیکاش کنده نشده و کلا 3 ساعت روشن بوده خدایی نو حساب میشه برا کسی که بخره CPU core i 3 ram: 2 1066 hard: 350 manitor:15.6 LED modem BT lan ...... هرکسی خواست به این شماره بزنگه چون اینترنت نمی یام و همیشه بیمارستانم 09360527034 ممنون از همه
چرا بیمارستان حامد؟!

MehdiOmnia

Registered User
لایک‌ها
215
من يه قيمت ميدم نگي پرته ها البته خودم بودم كسي اين قيمت ميگفت نمي دادم ولي خوب گفتم شايد مشكلتو حل كنه.
من همينقدر ميتونم پرداخت كنم اگر موافق بودي بهم پيام خصوصي بده. اگر هم نه ناراحت نشو چون
1. همينقدر ميتونستم بدم وگرنه بيشتر برميداشتم
2.حداقلش اينه اگر به چشم اسپم ببيني خوبيش اينه تايپيت بالا اومد
قيمت540 بدون كيفشه ( شايدم حالا اونم خواستم دراينصورت هزينشو ميدم ولي فعلا نه) . شماتهرانيد؟ اگر پذيرفتي پ خ بده

Last edited:

P30star

Registered User
لایک‌ها
208
من يه قيمت ميدم نگي پرته ها البته خودم بودم كسي اين قيمت ميگفت نمي دادم ولي خوب گفتم شايد مشكلتو حل كنه.
من همينقدر ميتونم پرداخت كنم اگر موافق بودي بهم پيام خصوصي بده. اگر هم نه ناراحت نشو چون
1. همينقدر ميتونستم بدم وگرنه بيشتر برميداشتم
2.حداقلش اينه اگر به چشم اسپم ببيني خوبيش اينه تايپيت بالا اومد
قيمت540 بدون كيفشه ( شايدم حالا اونم خواستم دراينصورت هزينشو ميدم ولي فعلا نه) . شماتهرانيد؟ اگر پذيرفتي پ خ بده

نه دوست عزیز شدید پول لازمم
مشکل مالی دارم که دارم می فروشم وگرنه نگه می داشتم

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,410
میشه لینک دقیق اش رو بدید؟ برای مشخصات کامل..

P30star

Registered User
لایک‌ها
208
inspiron-1564-right-alternate-black-500.jpg

P30star

Registered User
لایک‌ها
208
شما ها یه قیمت بدید
دوستالن این لپ تاب نو نو هست و فقط در حد نصب ویندوز روشن شده
شما الان لپتاب از مغازه هم بخرید ممکنه پشت ویترین بوده باشه و برای تست هم روشن شده باشه من انتظار ندارم بجای نو بفروشم اما خدایی برا چند ساعت کم هم نباید زیاد ضرر کنم من همراه لپ تاب ویندوز هم کیف هم دارم میدم که زود فروش بره
و دلیل فروش هم اگه پست هارو دنبال کنید میفهمید
حالا انتخاب با خودتونه
یه قیمتی بدید که دو طرف ضرر نکنن
ممنون

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,410
شما بگو نظرت رو چنده خب..

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,410
ماشالله یه قیمتی گفتی که از نو گرون تر...

بالا