برگزیده های پرشین تولز

ساب دومین در وردپرس مولتی یوزر

sIiiS

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
181
سلام
همون طور که میدونید وقتی از وردپرس مولتی یوزر استفاده می کنیم باید کاری کرد که وقتی کسی وبلاگی درست می کنه به صورت ساب دومین نشون داده بشه، قبلا یکبار تونسته بودم ساب دومین رو فعال کنم اما الان هرکاری می کنم نمیشه و ارور میده، از دوستان کسی می دونه راهش چیه ؟
چون ساب دومینی که باید توی cPanel ایجاد کرد باید به صورت domain.com.* باشه
اروری هم که میده اینه :
Error from domain wrapper: Domain already exists, it was not added.: *.domain.com

asadiweb

Registered User
لایک‌ها
135
سلام
همون طور که میدونید وقتی از وردپرس مولتی یوزر استفاده می کنیم باید کاری کرد که وقتی کسی وبلاگی درست می کنه به صورت ساب دومین نشون داده بشه، قبلا یکبار تونسته بودم ساب دومین رو فعال کنم اما الان هرکاری می کنم نمیشه و ارور میده، از دوستان کسی می دونه راهش چیه ؟
چون ساب دومینی که باید توی cPanel ایجاد کرد باید به صورت domain.com.* باشه
اروری هم که میده اینه :

خوب باید واسه سابدمین مجازی وایلد کارد رو فعال کنید

شما اینکار رو کردید ....

reza_6272

Registered User
لایک‌ها
231
همون وایلد کارد هست منم کلی بابتش بدبختی کشیدم! اگه پشتیبان سرور دارید که بهشون بگین سریع مشکلو حل میکنن

sIiiS

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
181
آخه یه مشکلی که دارم اینه که قبلا همین کار رو به راحتی بدون وایلدکارد انجام میدادم و تازه دومین هم addon بود و مشکل این چنینی نداشتم باهاش
به پشتیبنی هاست بگم وایلدکارد رو فعال کنید خودشون می دونند باید چیکار کنند یا باید توضیح هم براشون بدم؟

reza_6272

Registered User
لایک‌ها
231
آخه یه مشکلی که دارم اینه که قبلا همین کار رو به راحتی بدون وایلدکارد انجام میدادم و تازه دومین هم addon بود و مشکل این چنینی نداشتم باهاش
به پشتیبنی هاست بگم وایلدکارد رو فعال کنید خودشون می دونند باید چیکار کنند یا باید توضیح هم براشون بدم؟
قبلا حتما روی ساب فولدر نصب کردین برای ساب دامین همین مشکل وجود داره
اره خیلی عادی هست این مشکل براشون!
بگین ارور والد کارد برای نصب wpmu on subdomain یا اصلا فایلهارو اپ کنید بگین نصبو تکمیل کنن فورا تحویل میدن.

asadiweb

Registered User
لایک‌ها
135
متن رو توی نت پد کپی کنید ctrl+shift رو بگیر راست به چپ میشه

اگه خودت مدیر هاستی بگو راهنماییت کنم ;)

بالا