برگزیده های پرشین تولز

مشکوک بودن سرویس وایمکس ایرانسل - برای ثبت نام دست نگه دارید!

Paniaco

Registered User
لایک‌ها
5
با سلام

اون از وضع DLC بودن خط این هم از ایرانسل !

بنده وایمکس ایرانسل رو روز 17 بهمن ثبت نام کردم و همون روز پول واریز کردم، 20 بهمن با هزار پیگیری امدن مودم را نصب کردن و تا الان هم هم خبری از اینترنت نیست!

تماس با 707 میگرم میگن مدارک به دست ما رسیده اما ثبت نشده !! من نمیدونم چطوری مدارک میرسه اما ثبت نمیشه؟! اصلا مگه همون اول اینا نمی تونن بگن یه کپی فیش تلفن هم کاربر بیاره؟! دیگه این بازی ها چیه؟!؟ :blink:

چند نفر دیگه از دوستان رو هم میشناسم این مشکل رو دارن و اینترنت بی اینترنت ! حتی بعضی ها هنوز مودم نگرفتن!!

نسبت به سایر دوستان من هنوز زیاد الاف نشدم چراکه از جناب شایان هم شنیدم 10 روز هست که خبری از اینترنت براش نیست، واسه همین این تاپیک رو زدم تا توصیه کنم کسی برای ثبت نام فعلا اقدام نکنه که این کار ایرانسل کمی مشکوک هست!

کسی اگه اطلاعات دقیق تری داره ممنون میشم ما رو در جریان بذاره !

Mamylo

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
10
سوای این حرف شما
نظر من اینه که کلاً الان خیلی زوده برای ثبت نام وایمکس، چرا که قیمتش واقعاً کمرشکنه.
یادتون باشه سال 86 زمانی که GPRS تازه اومده بود قیمت هر کیلوبایت 3 تومن بود که بعد ارزونش کردن. من مطمئنم اینم پایین میاد، پس تا اطلاع ثانوی از همون ADSL و Dialup استفاده کنیم بهتره!

TinySkin

Registered User
لایک‌ها
45
تو ایران کلا باید هر چیزی میادش یه 5 سالی بگذره تا جواب خودش رو پس بده بعد آدم پاشه بره خرید

mohammad_h

Registered User
لایک‌ها
1

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
من هم پیشنهاد میکنم برای ثبت نام دست نگه دارید یا حداقل تو اطرافیان خودتون یکی دو نفر رو پیدا کنید که سرویس گرفته باشند و اصلا سرویسی بهشون داده شده باشه ! معلوم نیست تو ایرانسل چه اتفاق‌هایی داره میافته ... ولی چیزی که معلومه اینه که تا وقتی پول واریز کنید ( که همون مراحل اول هست ) همه چیز ... از جمله ارسال SMS ها به لحظه هست ! ولی بعد از اون شما دستتون به هیچ جا بند نیست و کسی هم پاسخگو نیست.

در ضمن ! بنده ۱۰ روز نیست که ثبت نام کردم. من دقیقا ۵ بهمن ثبت نام و پول واریز کردم. امروز ۲۵ بهمن هست. یعنی ۲۰ روز ... و اگر شما از این دستگاه و اینترنت اون یک صفحه گوگل باز کردید ... بنده هم کردم ! ;)

reza_6272

Registered User
لایک‌ها
231
سرویس جدیده دیگه ! تا حدودی طبیعیه بار اولش مشکلاتی پیش بیاد اونم در این حجم کار....

Paniaco

Registered User
لایک‌ها
5
من هم پیشنهاد میکنم برای ثبت نام دست نگه دارید یا حداقل تو اطرافیان خودتون یکی دو نفر رو پیدا کنید که سرویس گرفته باشند و اصلا سرویسی بهشون داده شده باشه ! معلوم نیست تو ایرانسل چه اتفاق‌هایی داره میافته ... ولی چیزی که معلومه اینه که تا وقتی پول واریز کنید ( که همون مراحل اول هست ) همه چیز ... از جمله ارسال SMS ها به لحظه هست ! ولی بعد از اون شما دستتون به هیچ جا بند نیست و کسی هم پاسخگو نیست.

در ضمن ! بنده ۱۰ روز نیست که ثبت نام کردم. من دقیقا ۵ بهمن ثبت نام و پول واریز کردم. امروز ۲۵ بهمن هست. یعنی ۲۰ روز ... و اگر شما از این دستگاه و اینترنت اون یک صفحه گوگل باز کردید ... بنده هم کردم ! ;)
منظورم از زمان تحویل مودم بود شایان جان

avan

Registered User
لایک‌ها
207

شایان جان مودم و اینا رو بهت دادن؟ یا هیچی به هیچی؟

Paniaco

Registered User
لایک‌ها
5

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
بله ! من ۱۵ روزه که مودم دارم. شارژ یک ماه برای بهمن ماه رو هم ( برای ۵۱۲ ) داده بودم ... ولی دیگه بهمن تموم شد منم نتونستم هنوز استفاده کنم :D

imanbaraty

Registered User
لایک‌ها
136
من ADSL دارم و کلا راضی هستم
به نظر شما وایمکس ایرانسل می تونه سرویس های اینترنتی ADSL رو پشت سر بزاره ؟
اصلا میشه مقایسه کرد

avan

Registered User
لایک‌ها
207
مودمش چه شکلیه؟
به برق باید وصل باشه؟

TinySkin

Registered User
لایک‌ها
45
من ADSL دارم و کلا راضی هستم
به نظر شما وایمکس ایرانسل می تونه سرویس های اینترنتی ADSL رو پشت سر بزاره ؟
اصلا میشه مقایسه کرد
بحث سر مقایسه نیستش فعلا
مهم اینجاست که وقتی پول رو میدی دیگه خبری ازشون نمیشه
همون ADSL بهتره چون دیگه میدونی نهایتا یه هفته ای وصله

TinySkin

Registered User
لایک‌ها
45
مودمش چه شکلیه؟
به برق باید وصل باشه؟
این ورژن مودمی که ارائه میده به برق وصل میشه
اینم عکسی از مودمش
dc2nqjyzp6v9nci5xopr.jpg

Paniaco

Registered User
لایک‌ها
5
بالاخره وصل شد!
زنگ زدم 707 گفتم آخه چرا مدارک من رسیده ولی ثبت نشده؟ گفت تعداد زیاده و این حرفها ، گفتم من می خوام سرویس رو پس بدم نمی خوام از 14 روز بگذره، گفت باید به نمایندگیتون بگید ولی ممکن هست تا چند ساعت دیگه وصل شه!! که شد !!!

سرعت مثل ای دی اس ال 128 هست. فقط من یه مشکلی دارم اونم اینکه از پنل ایرانسل اصلا سر در نمیارم، لوگین کردم نوشته 5 روز دیگه سرویس تمومه، شارژ کنید که به حالت تعلیق در نیاد!!

اصلا معلوم نیست الان این 3 گیگ ما کجا معلومه چقدرش مونده؟ چقدرش استفاده شده؟؟ چقدر از یک ماه مونده؟

اگه این سه گیگ رو استفاده نکنیم از بین میره؟ نمیره؟؟ چطوریه داستان کسی می دونه؟ شایان میدونی؟

بالا