برگزیده های پرشین تولز

یک راهنمایی صادقانه

JAK6

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام خدمت دوستان عزیز

من بیشتر مطالب این انجمن که در مورد کسب در امد خوندم و شاید این مطلب من هم از نظر کلی تکراری باشه ولی اگه دقت کنید می بینید مطالب من موارد خاصی هم دارد که ذکر می کنم

از مدیران هم خواهش میکنم این تایپیک رو پاک نکنند

من از تمامی اساتید عزیز در خواست راهنمایی دارم

من نه یک شبه میخوام پول دار بشم . نه در امد های وحشتناک می خوام و انتظار اینم ندارم که بشینم پول بیاد به حسابم من یک در امد در حد خرج نتم می خوام

من وبلاگ نویسی حرفه ای نیستم ولی آماتور هم نیستم بیشتر تو زمینه عمومی یا بهتره بگم از اینجا اونجا می نویسم ( البته کپی کار نیستم یا اگر هم باشه منبع رو ذکر می کنم )
ازنظر بازدید می توتنم به 400 یا 500 برسونم در روز (تجربه بیشتر از اینا هم دارم )
من با سایت های در امد به ازای کلیک کار کردم یکی 2 بار هم پول گرفتم که البته خیلی ناچیز و بیشتر هم حقم خورده میشد اوایل
با سایت اکسین ادز کار کردم رازی هستم

می خواستم از دوستان راهنمایی بیشتری به من یا دوستانی که مثل من هستند یا راحت نمی تونند بگن یا به هر دلیلی .....

من اینترنتم دایل آپ هست روزی هم 3/ 4 یا کمتر گاهی هم خیلی بیشتر تونت هستم
لطفا سایت در امد به ازای عضو گیری معرفی نکنید
از دوستانی که مطلب منو خوندن تشکر میکنم وخواهش دارم از همه تایپیک روبه حاشیه نبرید و راهنمایی مفید کنید
از همه دوستان ممنونم

خرداد

کاربر فعال ادبیات
لایک‌ها
82
دوست عزیز بنظر من شما از سیستم همکاری در فروش استفاده کنید بیشتر درآمد کسب میکنید.

و به فکر زیاد کردن بازدیدت باش فعلا و تعداد سایت هات رو کم کم زیاد کن

تو نت تا بازدید خوب روزانه نداشته باشی چیزی نداری آدرس وبت رو هم برام سند کن

بازدید بیشتر = پول بیشتر

JAK6

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خق با دوستانه قبول دارم

یعنی من اگه مخصولات رومستقیم بفروشم بهتره تا مثلا با سایت های کلیکی کار کنم

ببینید من خودمنمی تونم کار فروش روانجام بدم . مثلا تلیغات میزارم

میشه سایت هایی که برای فروشمستقیم خوبه و شما هم کار میکنید بگید
فقط خواهش می کنم این تایپیک به معرفی فقط سایت نشه

اگه هر کس یه نکته از تجربشو صادقانه بگه به همه کمک کرده

به نظر شما مثلا چقدر فرق هست بین اینکه من لینک کلیکیبزارم یا لینک فروش مخصولات ( همکاری درفروش ) از نظر مالی با کمترین امکان

از مدیران سایت که تجربه بیشتری دارن دعوت میکنم به این راهنمایی صادقانه به همه دوستان کمک کنند

JAK6

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نظرتون در مورد ایران مارک سنتر چیه . جز تبلیغ دهنده ها باشه ادم . روش اول و دوم

بهتر از تبلیغات به ازای کلیکه به نظر شما

تو سایت ایرانم ارک سنتر قسمت دریافت کد تبلیغاتی درصد تبلیغات از رو چی باید بنویسیم ( اگه امکانش هست کامل توضیح بدید )

Last edited:

GraphX

Registered User
لایک‌ها
7,719
دوست عزیز بنظر من شما از سیستم همکاری در فروش استفاده کنید بیشتر درآمد کسب میکنید.

و به فکر زیاد کردن بازدیدت باش فعلا و تعداد سایت هات رو کم کم زیاد کن

تو نت تا بازدید خوب روزانه نداشته باشی چیزی نداری آدرس وبت رو هم برام سند کن

بازدید بیشتر = پول بیشتر

تاييد ميشه
ضمن اين كه با داشتن آمار بالا مي توني تبليغ بگيري و از اين راه درآمد داشته باشي

StarSoheil

Registered User
لایک‌ها
42
شما اگه بصورت تخصصی بخوای درآمد کسب کنی از اینترنت قبل از هر چیز باید ADSL داشته باشی. مورد بعد اینکه میتونی برای کسب تجربه با سایت فارسی شروع کنی ولی فقط برای بدست آوردن تجربه. بعدش بزن تو کار سایتهای خارجی

MasoudM

Registered User
لایک‌ها
651
نظرتون در مورد ایران مارک سنتر چیه . جز تبلیغ دهنده ها باشه ادم . روش اول و دوم

بهتر از تبلیغات به ازای کلیکه به نظر شما

تو سایت ایرانم ارک سنتر قسمت دریافت کد تبلیغاتی درصد تبلیغات از رو چی باید بنویسیم ( اگه امکانش هست کامل توضیح بدید )

اگر امكان داره سايت يا وبلاگ خودتون رو برام PM كنيد .

JAK6

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
تاييد ميشه
ضمن اين كه با داشتن آمار بالا مي توني تبليغ بگيري و از اين راه درآمد داشته باشي

درسته تبلیغ بالا خیلی موثر هست من خودم با ساخت وبلاگ و ارسال پست و به مرور زمان بازدید از گوگل پیدا میکنم البته نه زیاد 100 یا 200 تا حالا روش های سئو یا ترافیک اینا روبه صورت تخصصی انجام ندادم یعینی زیاد وارد نیستم این دو روش رو

شما اگه بصورت تخصصی بخوای درآمد کسب کنی از اینترنت قبل از هر چیز باید ADSL داشته باشی. مورد بعد اینکه میتونی برای کسب تجربه با سایت فارسی شروع کنی ولی فقط برای بدست آوردن تجربه. بعدش بزن تو کار سایتهای خارجی

در مورد ADSL فعلا ساپورت نمیشه وگرنه میگرفتم

سایت خارجی هم باید از طریق تبلیغات خارجی با محدودیت هاییکه ایران داره خیلی سخته به نظرم و زمان زیادی می خواد
وگرنه ادممی تونه سایت خارجی عکس داشته باشه که نیازی به زبان هم نیست
از نظر ثبت نام سایت هایی خارجی یا سایت های مورد نیازش ادرس هایی خارجی یا آشنا من ندارم

hilman2000

Registered User
لایک‌ها
23
به نظر بنده بهترین راه اینه که شما یه سری محصول از خودت داشته باشی و تبلیغ اونا رو انجام بدی

خوب اینجا دو تا مساله هست

1-چه محصولی رو تبلیغ کنیم؟

2-چه طوری تبلیغ کنیم؟

خوب جواب سوال اول رو من تو نوع تبلیغ می دونم یعنی بیش از 90% نوع محصولی که میخوایم تبلیغ کنیم بستگی به روش تبلیغمون داره

مثلا شاید فلان محصول فروش خوبی داشته باشه ولی با روشی که ما واسه تبلیغ به کار گرفتیم جواب نده

یا بر عکس روش تبلیغیمون خوبه ولی نوع محصول زیاد جالب نیست

نتیجه گیری:

اگه روش مناسبی واسه تبلیغ داشته باشین میشه به جرات گفت که می تونید رو هر محصولی سرمایه گذاری کنید

منظور از روش خوب تبلیغ چیست؟

واسه جواب سوال دوم:

طبق آمارهایی که این روزها تو نت هم می تونید پیدا کنید بیش از 80% از مردم دنیا محصولات مورد نظر خودشون رو از طریق موتور های جستجو پیدا می کنند پس باید کاری کنید که وبلاگ یا وب سایتتون تو صفحه اول گوگل جایی دستو پا کنه

حالا 2 تا راه دارین یا از طریق استاندارد های seo تلاش کنید و سایتتون رو بهینه کنید تا بتونید به صفحه اول گوگل راه پیدا کنید

یا اینکه از تبلیغات در گوگل استفاده کنید که روش دوم کمی هزینه بر هست ولی ارزششو داره

البته اگه از خودت هم محصول نداری میتونی واسه محصول دیگران تبلیغ کنی

JAK6

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
hilman2000 دوست عزیز راهنمایی شما بسیار کامل و مفید بود

من از خودم محصولات ندارم و تصمیم گرفتم که محصولات دیگران رو برای تبلیغ بزارم البته از سایت اران مارک سنتر . نمی دونم خوب هست یا نه

من تا حالا فقط در ازای کلیک کار میکردم

در مورد بازدید هم سئو می تونه خیلی مفید باشه من یک سری در موردش مطلب خوندم ولی بیشتر مطالب همش مثل هم بود و چند سایت هم بود که پولی بود

اگه روش ساده و به صورت خلاصه راحلی پیشنهاد دارید که بشه انجام داد ممنون میشم

hilman2000

Registered User
لایک‌ها
23
hilman2000 دوست عزیز راهنمایی شما بسیار کامل و مفید بود

من از خودم محصولات ندارم و تصمیم گرفتم که محصولات دیگران رو برای تبلیغ بزارم البته از سایت اران مارک سنتر . نمی دونم خوب هست یا نه

من تا حالا فقط در ازای کلیک کار میکردم

در مورد بازدید هم سئو می تونه خیلی مفید باشه من یک سری در موردش مطلب خوندم ولی بیشتر مطالب همش مثل هم بود و چند سایت هم بود که پولی بود

اگه روش ساده و به صورت خلاصه راحلی پیشنهاد دارید که بشه انجام داد ممنون میشم

من پیشنهاد می کنم اینجا رو مطالعه کنید

http://www.forum.persiantools.com/t148485.html

از بابت seo درست میگین اکثر مطالب کپ هستند ولی اگه راه سریع تری میخواین همون تبلیغات تو گوگل رو پیشنهاد می کنم

طبق تجربه خودم تقریبا هر چقدر که هزینه کنی واسه تبلیغات تو گوگل میشه تا 2 برابر اون رو در آورد البته اینم بگم همه چی به این نیست که حتما صفحه اول گوگل باشی و فکر کنی کار تمومه

نه

به نوع محصول کیفیتش قیمتش خدماتی که واسه مشتری میدی و...

JAK6

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نظر شما با روزی 500 تا بازدید ( البته می دونم زیاد نیست ) حداقل در ماه ادم چقدر در امد می تونه داشته باشه
با فروشمخصول در ازای درصد حالا هر فروشگاهی . مارک سنتر یا فروشگاه های دیگه ؟

می خوام یه اماری دستم بیاد

ممنون

hilman2000

Registered User
لایک‌ها
23
به نظر شما با روزی 500 تا بازدید ( البته می دونم زیاد نیست ) حداقل در ماه ادم چقدر در امد می تونه داشته باشه
با فروشمخصول در ازای درصد حالا هر فروشگاهی . مارک سنتر یا فروشگاه های دیگه ؟

می خوام یه اماری دستم بیاد

ممنون

خوب بازدید داریم تا بازدید

اگه بازدیدتون هدفمند باشه یعنی مشتری با توجه به نیازش وارد سایتتون شده باشه با 500 تا بازدید حداقل روزی بالای 70 80 تومن دارین البته حداقلش و اینکه این بازدید واسه چه محصولی هم باشه خیلی مهمه

ولی اگه غیر هدفمند باشه شاید 10 15 یا 20 تومن

ODE112

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,288
درسته تبلیغ بالا خیلی موثر هست من خودم با ساخت وبلاگ و ارسال پست و به مرور زمان بازدید از گوگل پیدا میکنم البته نه زیاد 100 یا 200 تا حالا روش های سئو یا ترافیک اینا روبه صورت تخصصی انجام ندادم یعینی زیاد وارد نیستم این دو روش رو

در مورد ADSL فعلا ساپورت نمیشه وگرنه میگرفتم

سایت خارجی هم باید از طریق تبلیغات خارجی با محدودیت هاییکه ایران داره خیلی سخته به نظرم و زمان زیادی می خواد
وگرنه ادممی تونه سایت خارجی عکس داشته باشه که نیازی به زبان هم نیست
از نظر ثبت نام سایت هایی خارجی یا سایت های مورد نیازش ادرس هایی خارجی یا آشنا من ندارم
منم اگه جای تو بودم, با همه دردسراش, میزدم تو خط سایت خارجی! (راهشم پیدا میکنی اگه بخوای, بهانه نیار)

StudioArian

Registered User
لایک‌ها
0
به نظر من اولین کاری که باید بکنی گرفتن یه ADSL با سرعت متوسط هست ، بعد اگر می خوای حالت بلاگی داشته باشه هم از سرویس بلاگ های معمولی مثل بلاگفا و میهن بلاگ استفاده نکن بزن تو خط Wordpress یا Blogspot چون اونجا خیلی بهتر بازدید کننده جذب می کنی ؛ سعی کن مطالبی بزاری که همه دنبالشن ؛ مثلاً سایت Efun.ir اولین سایتی بود که آهنگ دلنوازان رو توی نت گذاشت و روزی حداقل 500 تا بازدید بخاطر همین داشت البته سئو بودن سایتش هم مهم بود.
سعی کن رنک بلاگت رو بالا بیاری ؛ که می تونی با تبادل لینک با سایت های دیگه و جمع کردن بک لینک می تونی این کار رو بکنی.
همیشه سعی کن کارهات رو با حوصله و تمیز انجام بدی ؛ برای کمتر شدن استفاده از اینترنتت می تونی این کار ها رو آفلاین هم انجام بدی.

در ضمن آدرس بلاگ فعلی رو برام PM کن تا بیشتر راهنماییت کنم.
موفق باشی

JAK6

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
از راهنمایی تمامی دوستان بازم ممنونم

من یک سری سئوال درباره سئو هم پرسیدم کسی جواب نداد
گفتم سایت در این باره زیاد هست ولی مطلب مفید که رایگان باشه کمه
اگه راه حل رو به صورت مفید وخلاصه کسی می تونه بگه اینجا

منم پست اول رو ویرایش می کنم مطالب مفید رو لیست می کنم که این تایپیک مفید واقع بشه

در مورد ایران مارک سنتر هم یه نایپیک زدم اینجا هم یه سری سئوال پپرسیدم کسی کامل جواب نداد

دوستانی که در مورد ایران مارک سنتر هم اگه به سئوالتم جواب بدید ممنون میشم

per3polis

Registered User
لایک‌ها
32
منم یه سوال داشتم

با چه بازدیدی به یه در آمد نسبتا خوب می شه رسید ؟؟

مثلا ماهیانه 400 تومن

البته می دونم بستگی داره یه نوع سایت

سایت رو فرض کنید یه سایت دانلود نرم افزار

mjs7

Registered User
لایک‌ها
163
خوب بازدید داریم تا بازدید

اگه بازدیدتون هدفمند باشه یعنی مشتری با توجه به نیازش وارد سایتتون شده باشه با 500 تا بازدید حداقل روزی بالای 70 80 تومن دارین البته حداقلش و اینکه این بازدید واسه چه محصولی هم باشه خیلی مهمه

ولی اگه غیر هدفمند باشه شاید 10 15 یا 20 تومن

يعني سايتي مثل دانلودها كه روزانه 150 هزار بازديد داره روزي حداقل 500 هزار تومن درآمد داره!!!:eek::eek:

mohammadali19

Registered User
لایک‌ها
119
يعني سايتي مثل دانلودها كه روزانه 150 هزار بازديد داره روزي حداقل 500 هزار تومن درآمد داره!!!:eek::eek:

منم یه سوال داشتم

با چه بازدیدی به یه در آمد نسبتا خوب می شه رسید ؟؟

مثلا ماهیانه 400 تومن

البته می دونم بستگی داره یه نوع سایت

سایت رو فرض کنید یه سایت دانلود نرم افزار

من طبق تجربه ميدونم كه ارزش هر ورودي از گوگل((هدفمند)) حدود0.7تا1 تومانه...
حالا ديگه خودتون حساب كنيد... اين رو هم از رو وبلاگم كه وبلاگ عمس بود و روزي 1000 تا بازديد
داشت...ميگم...
البته شايد اگه بازديد ها خيلي بالا بره قضيه فرق كنه...

بالا