برگزیده های پرشین تولز

پیشنهادات و انتقادات

pilot

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
1,253

Golden Rose

Registered User
لایک‌ها
12
در حال حاضر مورد خاصي ندارم بگم
فقط ميخواستم از مدير ارشد،حامد و محسن عزيز تشكر كنم :)

PSP

Registered User
لایک‌ها
1
چرا بین کاربران فرق میزارین ؟ قانون باید برای همه یکی باشه امضا و آواتار pooya007 خلاف قوانینه بخورد های توهین آمیز از سوی بعضی از دوستان صورت میگیره که هیچ توجهی نمیشه ولی به محض اینکه بنده کوچکترین حرفی میزنم بسرعت تهدید به بن شدن میشم !

فضای گفتگو آزاد هم توسط عده اندکی از دوستان دین ستیز مسموم شده نمونه بارزش هم تاپیک تسلیت شهادت امام حسن (ع) بود که 10 صفحه توهین و بی احترامی صورت گرفت هیچ برخوردی هم نشد !

hastia

Registered User
لایک‌ها
11
من اينجا همين جا يكم اون وتر جاداره ؟ همون جا كه جاداره از حـــــــــــــــــــــــــــــامد همكار گفتگوي خيلي آزاد

خيلي كاربر خوبيه خدا خيرش بده تشكر مي كنم !

جيك جيك !

hastia

Registered User
لایک‌ها
11
چرا بین کاربران فرق میزارین ؟ قانون باید برای همه یکی باشه امضا و آواتار pooya007 خلاف قوانینه بخورد های توهین آمیز از سوی بعضی از دوستان صورت میگیره که هیچ توجهی نمیشه ولی به محض اینکه بنده کوچکترین حرفی میزنم بسرعت تهدید به بن شدن میشم !

فضای گفتگو آزاد هم توسط عده اندکی از دوستان دین ستیز مسموم شده نمونه بارزش هم تاپیک تسلیت شهادت امام حسن (ع) بود که 10 صفحه توهین و بی احترامی صورت گرفت هیچ برخوردی هم نشد !

اين قلب بيمار خيلي آدم بديه هرچي از دهنش در مياد ميگه .... گير ميده به بچه ها ... ايش !

منصور قیامت

کاربر ویژه گفتگوی آزاد
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
297
بهمن جان

کار شما درسته. من قبولت دارم

یک سری از دوستان اخیرا به فروم اومدن و ظاهرا آدمای مذهبی و موافق دولت فعلی هستن. ما با این قضیه مشکلی نداریم. بعد پست هایی میدن که بحث برانگیزه. خوب اینجوری تنش ایجاد میشه. هم شما و هم من و همه میدونیم که اکثریت مردم ایران و همچنین اعضای این فروم از جبهه ی مخالف هستن. خوب قوانینی هم که اعمال شده حاکی از اینه که باید مخالفا خفه شن. فقط تعریف و تمجید باشه از **** ها! خوب بازم گفتیم چشم. البته بچه ها با کدهایی که به هم میدن حرفای خودشون رو میزنن. اما به این به صورت علنی و واضح نیس. پس شما هم نمیتونید کاری بکنید. ولی پست های این آقایون باعث تنش میشه و بحث پیش میاره. بعدم که اینبار بدون کد و واضح جواب میدی میان میگن توهین و مقدسات و این چیزا. یه راهی برای حل این مشکل پیدا کن بهمن جان

ممنون

08610023

Registered User
لایک‌ها
9
PSP و دقیقا 3 نفر دیگه که سر جمع 0.00001 بچه های پی تی هم نیستن
میان شاخ شونه کشی میکنن واسه بچه ها
خواهشن جلوشون رو زودتر بگیرید در غیر اینصورت
اگه بچه ها خودشون جوابشون رو دادن کسی ناراحت نشه.

پتان

Registered User
لایک‌ها
66
بهمن جان خودتون اهداف این کاربران رو میدونین ... پس قبل از اینکه کاربرهای باسابقه بهشون جوابی بدن و بن بشن لطفا یه فکری به حالشون بکنید

Flint Lockwood

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
319
ممنون از نظرات دوستان

یه نکته اینکه تاپیک برای انتقاد و پیشنهاد در مورد بخش گفت و گوی آزاد هست نه بحث و ... بین کاربران

PSP
شما جوابتون رو تو این پست گرفتین
http://forum.persiantools.com/t92613-page58.html

Yousef

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,952
سلام.
باید با همه کاربرانی که دیگران رو تحریک میکنن با پست هاشون برخورد بشه.
این موضوع خیلی تو گفتگوی آزاد زیاد شده.

Second Life

Registered User
لایک‌ها
58
پیشنهاد من اینکه همونطور که تاپیکهای 30ـــیاسی ظرف کمتر از یک دقیقه غیب میشه تاپیکهای مذهبی هم همینطوری غیب بشه که بحثی نشه.

Flint Lockwood

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
319
پیشنهاد من اینکه همونطور که تاپیکهای 30ـــیاسی ظرف کمتر از یک دقیقه غیب میشه تاپیکهای مذهبی هم همینطوری غیب بشه که بحثی نشه.
در مورد تاپیک های مذهبی هم تصمیم گیری شده ، از این به بعد با توجه به اینکه کلا بحث مذهبی ممنوع ه ،ایجاد تاپیک های تبریک و تسلیت هم خلاف قوانین هست
به مرامنامه گفت و گوی آزاد هم این بند اضافه شد
http://forum.persiantools.com/showpost.php?p=1930652&postcount=3

pilot

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
1,253
بهمن جان

کار شما درسته. من قبولت دارم

یک سری از دوستان اخیرا به فروم اومدن و ظاهرا آدمای مذهبی و موافق دولت فعلی هستن. ما با این قضیه مشکلی نداریم. بعد پست هایی میدن که بحث برانگیزه. خوب اینجوری تنش ایجاد میشه. هم شما و هم من و همه میدونیم که اکثریت مردم ایران و همچنین اعضای این فروم از جبهه ی مخالف هستن. خوب قوانینی هم که اعمال شده حاکی از اینه که باید مخالفا خفه شن. فقط تعریف و تمجید باشه از **** ها! خوب بازم گفتیم چشم. البته بچه ها با کدهایی که به هم میدن حرفای خودشون رو میزنن. اما به این به صورت علنی و واضح نیس. پس شما هم نمیتونید کاری بکنید. ولی پست های این آقایون باعث تنش میشه و بحث پیش میاره. بعدم که اینبار بدون کد و واضح جواب میدی میان میگن توهین و مقدسات و این چیزا. یه راهی برای حل این مشکل پیدا کن بهمن جان

ممنون

اینکه اخیرا یه سری کاربرهایی اومدن تو فروم که پست هاشون معمولا بحث انگیز هست و باعث تنش میشه ، درسته. خودم هم متوجه شدم.
هم من و هم بقیه مدیرای بخش سعی میکنیم که نذاریم مشکلی ایجاد بشه و پست هایی که باعث ایجاد تنش میشه رو سریع پاک کنیم.
همین امروز هم یکی دو تا از کاربر هایی که سعی میکردن با پست هاشون بحث سیاسی یا مذهبی ایجاد کنن، بن شدن. پست ها و تاپیک هاشون هم حذف شد و این روند ادامه داره که فضای فروم و به خصوص گفتگوی آزاد دوستانه و صمیمی باقی بمونه و کمتر شاهد بحث های اینجوری باشیم.

یه خواهشی هم که از همه دوستان دارم اینه که ، تو تاپیک هایی که موضوعشون سیاسی یا مذهبی هست پست نزنن و فقط ریپورت بدن.

PSP

Registered User
لایک‌ها
1
ممنون از نظرات دوستان

یه نکته اینکه تاپیک برای انتقاد و پیشنهاد در مورد بخش گفت و گوی آزاد هست نه بحث و ... بین کاربران

PSP
شما جوابتون رو تو این پست گرفتین
http://forum.persiantools.com/t92613-page58.html

تو اون تاپیک با هیچ کدوم از توهیین کنندگات بر خوردی نشد محمد هم امروز بن شد سر یک موضوع دیگه

شما قوانین ررو سلیقه ای اجرا میکنید .

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
بهمن جان

یه خواهشی که از شما و بقیه مدیران محترم دارم اینه که جلوی اسپمر ها رو بگیرید. نکات خوبی رو دوستان گفتند در مورد تاپیک ها.

ما هر جا هستیم باید قوانین رو رعایت کنیم. تاپیک 30 اور 30 یا ریلیجن ممنوعه. چشم. تاپیکی در این مورد نباید زده بشه

اما اسپمرها متاسفانه هر روز دارن زیاد تر میشن. ادمهای بیکاری که (جسارت به دوستان نباشه) که کارشون شده الکی پست دادن.

باید یه قوانینی برای حل این مشکل وضع بشه و اقداماتی انجام بشه.

درسته میگیم گفتگوی ازاد اما گفتگوی ازادی که بدرد بخور باشه. مثل تاپیکهایی که دوستان میزنن از تجربیات یا مشکلاتشون میگن. یا خبری رو به اطلاع بقیه میرسونن. مشکل کسی حل میشه بقیه هم یه چیزی یاد میگیرن.

پتان

Registered User
لایک‌ها
66
گفتگوی آزاد شده جایی برای چت و گفتگوی دو نفره که متاسفانه همکارها هم در این زمینه کاری نمی کنن ... اگر جلوی گفتگوهای بی مزه ی دو نفره گرفته بشه خیلی خوب میشه

pilot

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
1,253
بهمن جان

یه خواهشی که از شما و بقیه مدیران محترم دارم اینه که جلوی اسپمر ها رو بگیرید. نکات خوبی رو دوستان گفتند در مورد تاپیک ها.

ما هر جا هستیم باید قوانین رو رعایت کنیم. تاپیک 30 اور 30 یا ریلیجن ممنوعه. چشم. تاپیکی در این مورد نباید زده بشه

اما اسپمرها متاسفانه هر روز دارن زیاد تر میشن. ادمهای بیکاری که (جسارت به دوستان نباشه) که کارشون شده الکی پست دادن.

باید یه قوانینی برای حل این مشکل وضع بشه و اقداماتی انجام بشه.

درسته میگیم گفتگوی ازاد اما گفتگوی ازادی که بدرد بخور باشه. مثل تاپیکهایی که دوستان میزنن از تجربیات یا مشکلاتشون میگن. یا خبری رو به اطلاع بقیه میرسونن. مشکل کسی حل میشه بقیه هم یه چیزی یاد میگیرن.

ما تلاش میکنیم که جلوی اسپمر ها ، به خصوص تو بخش های تخصصی رو بگیریم. اینجا چون اسمش گفتگوی آزاد هست خب طبیعتا یه مقدر کمتر سخت گیری میشه.

دوستان هم با ریپورت دادن اسپم ها میتونن کمک کنن تا جایی که میشه جلوی این قضیه گرفته بشه.

donya822626

Registered User
لایک‌ها
3
با نظر آقا منصور 100%موافقم
دستتون درد نكنه.

بالا