برگزیده های پرشین تولز

سوال ازNTTacPlus

Ali_Nob

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
با سلام
من NTTacPlus Release 2.0 رو تهیه و سپس نصب کردم من برنامه های ذیل رو دارم :
1- Install NTTacPlus as a Service
2- NTTacPlus 2.0 Console
3- NTTacPlus 2.0 Server
ضمنا هیچ چیزی هم در مورد NTTacPlus نمیدونم و برای share کردن اینترنت بر روی شبکه از نرم افزار MikroTik هم استفاده کردیم لطفا راهنمایی نمایید که توسط MikroTik و NTTacPlus چطوری میشه اینترنت رو مدیریت کرد
لطفا با زبان ساده رانمایی کنین
بسیار ممنون

1eng.ir

Registered User
لایک‌ها
1,504
Microtik کار نکردم

ولی nttac:
نیاز به یه سری تنظیمات داری رو سرور.
+
نصب nttac
install service
start service
بعد هم میتونی باش اکانت بدی

PersianMohammad

Registered User
لایک‌ها
92
میکروتیک یه مینی روتر محسوب میشه . بسته به توپولوژی شبکه و سیاست های شما، باید پیکربندی بشه .

Nttacplus هم فقط یه نرم افزار حسابداری کاربران هست که میتونه بصورت Radius و TacAcs کار کنه .

خواسته شما چیزی نیست که بشه اینطوری راهنمایی کرد و شمام انجامش بدی... بهتره به راهنماهایی که در خصوص میکروتیک موجود هست مراجعه کنی . یا اینکه خودت شروع کنی، هرجا مشکلی داشتی بگی و با راهنمایی کار رو به اتمام برسونی .

Ali_Nob

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
میکروتیک یه مینی روتر محسوب میشه . بسته به توپولوژی شبکه و سیاست های شما، باید پیکربندی بشه .

Nttacplus هم فقط یه نرم افزار حسابداری کاربران هست که میتونه بصورت Radius و TacAcs کار کنه .

خواسته شما چیزی نیست که بشه اینطوری راهنمایی کرد و شمام انجامش بدی... بهتره به راهنماهایی که در خصوص میکروتیک موجود هست مراجعه کنی . یا اینکه خودت شروع کنی، هرجا مشکلی داشتی بگی و با راهنمایی کار رو به اتمام برسونی .

ممنون از توجه و پاسختون
دقیقا همینطوره که میگید با پیام نمیشه میکروتیک و Nttacplus رو یاد گرفت ولی من در حد استارت اولیه و اینکه مفاهیم اولیه رو بدونم می خواهم.
من نم افزار میکروتیک رو بر روی یک سیستم که دو کارت شبکه داره نصب کردم به این صورت که از طریق یک کارت شبکه میکروتیک رو به اینترنت وارد شده و از طریق یک کارت شبکه دیگش شبکه مون به میکروتیک و نهایتا اینترنت متصل شده است. حالا می خواستم بدونم Nttacplus رو کجا باید نصب بشه و نحوه ارتباط اولیش چطوریه ؟
با تشکر

بالا