برگزیده های پرشین تولز

یک پیشنهاد برای جلوگیری از کلاهبرداری در فروم

CANOR

Registered User
لایک‌ها
26
سلام خدمت مدیران گل پی تی

یک پیشنهاد دارم برای بخش بازارچه
امیدوارم که مورد توجه مدیران عزیز قرار بگیره

و اما پیشنهاد

همونطور که حتما همه ی ما در فروم های خارجی دیدیم، در اون فروم ها امکان itrader وجود داره، امکانی که میتونه جلوی خیلی از کلاهبرداریهایی که بعضا در فروم شاهدش هستیم رو بگیره.
اگر در پرشن تولز ( مخصوصا برای کاربرانی که در بازارچه فعالیت دارن ) هم این امکان فراهم بشه، کاربرها خیلی راحتتر، با اطمینان بیشتر و با استرس کمتر میتونن معامله کنن

فکر میکنم این پیشنهاد ارزش فکر کردن داشته باشه

موفق باشید

GFX

Registered User
لایک‌ها
747
CANOR خان
بیشتر توضیح میدی؟

tack

Registered User
لایک‌ها
0
من هم فک کنم اگه قسمتی درست بشه و اعضای مورد اعتماد بازارچه معرفی بشن خیلی بهتره ...

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,653
این کارو نمیکنن ، نمیکنن ، نمیکنن ، نمیکنن ، نمیکنن ، نمیکنن ، نمیکنن ، نمیکنن ، نمیکنن ، نمیکنن ، نمیکنن ، نمیکنن ، نمیکنن ، نمیکنن ، نمیکنن ، نمیکنن ، نمیکنن ، نمیکنن ، نمیکنن ، نمیکنن ، نمیکنن ، نمیکنن ، نمیکنن ، نمیکنن ، نمیکنن ، نمیکنن .

HAM!D

کاربر فعال vBulletin
لایک‌ها
734
این کارو نمیکنن ، نمیکنن ، نمیکنن ، نمیکنن ، نمیکنن ، نمیکنن ، نمیکنن ، نمیکنن ، نمیکنن ، نمیکنن ، نمیکنن ، نمیکنن ، نمیکنن ، نمیکنن ، نمیکنن ، نمیکنن ، نمیکنن ، نمیکنن ، نمیکنن ، نمیکنن ، نمیکنن ، نمیکنن ، نمیکنن ، نمیکنن ، نمیکنن ، نمیکنن .

تو این وسط چیکاره ای که جای مدیرا حرف میزنی ، تو این وسط چیکاره ای که جای مدیرا حرف میزنی ،تو این وسط چیکاره ای که جای مدیرا حرف میزنی ،تو این وسط چیکاره ای که جای مدیرا حرف میزنی ،تو این وسط چیکاره ای که جای مدیرا حرف میزنی ،تو این وسط چیکاره ای که جای مدیرا حرف میزنی .

؟؟؟؟؟

Six

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
605
فکر خوبیه ! منتها عمر این تاپیک چند ساعت دیگه تموم میشه ... قبلا" هم یه چیزی شبیه همین تاپیک ایجاد شده بود که بلافاصله حذف شد , مدیران دنبال کارهای پر دردسر و وقت گیر نمی گردند فقط کارشون پیش بره حالا چطوری میره واسشون مهم نیست ... اصلا" واسشون اهمیتی نداره که تو بازارچه چه خبره ! اگه واقعا" واسشون مهم بود تو این 8 ساله یک کاری میکردند .

به قول یکی از دوستان ما که گلیم خودمون رو میتونیم از آب بکشیم بیرون , بزار سر هر کسی که میخواد کلاه بره , به ما چه اصلا" !!!

Last edited by a moderator:

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,653
تو این وسط چیکاره ای که جای مدیرا حرف میزنی ، تو این وسط چیکاره ای که جای مدیرا حرف میزنی ،تو این وسط چیکاره ای که جای مدیرا حرف میزنی ،تو این وسط چیکاره ای که جای مدیرا حرف میزنی ،تو این وسط چیکاره ای که جای مدیرا حرف میزنی ،تو این وسط چیکاره ای که جای مدیرا حرف میزنی .

؟؟؟؟؟

اگه چیزی بهت نمیگم نیست از ترسم ، بلکه تو نیستی حتی در حدم !

gigawarn

Registered User
لایک‌ها
25
هر کاری قراره بشه زودتر بشه خیلی بهتره

اگه یه گروه مدیریت قوی فعال بشه در بازارچه هم برای استارتش خوبه

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,653
شوخی بسه دیگه ...
یکم موضوع رو جدی بگیرید خوب , حمید با تو هم هستما :D

من کاملا جدی گفتم، ایشون قبلا هم تو کار من دخالت کرده بود و به من گفت که تو چرا به همه گیر میدی !! اونجا جوابش رو ندادم و گذاشتم روی بچگیش که دوست داره یکم اسپم کنه و مورد توجه قرار بگیره ، قابل توجه اسپمر مهربون کاربر اسپمر Bornaweb لحظاتی بعد از اسپم شما بن شد!!!

نه به خاطر حرف من بود و نه.. دلیلش این بود که او مثل تو یک اسپمر مهربون بود ، که البته اسپماش هم شیک بود ، و اگرم الان میگم نمیشه ، از قول مدیران حرف نمیزنم ، چیزی رو که میدونم میگم ما یه عمره تو بازارچه شهید دادیم.. حالا تو اومدی پست من رو کوت میکنی ، خوشت میاد 4 تا لیچارد بارت کنم؟؟ تا بترسی دیگه طرف من نیای !

نه قربون اسپمت برم ، ما اینجوری نیستیم... کپتیو صبور است ولی صبر تا کی..

پتان

Registered User
لایک‌ها
66
در مورد Itrader قبلا صحبت شده بود گویا مورد موافقت قرار نگرفت ... کانور جان پست را باید در قسمت روابط عمومی بازارچه میزدی

reza_6272

Registered User
لایک‌ها
231
Itrader اصلا بعد 3.5 vb فکر نمیکنم اصلا نصب بشه! فقط دی پی اینو داره که احتمالا خودشون نوشتن!

HAM!D

کاربر فعال vBulletin
لایک‌ها
734
شوخی بسه دیگه ...
یکم موضوع رو جدی بگیرید خوب , حمید با تو هم هستما :D

به خاطر شما چشم :p
بقیه اش تو Pm انجام میشود .:D

من کاملا جدی گفتم، ایشون قبلا هم تو کار من دخالت کرده بود و به من گفت که تو چرا به همه گیر میدی !! اونجا جوابش رو ندادم و گذاشتم روی بچگیش که دوست داره یکم اسپم کنه و مورد توجه قرار بگیره ، قابل توجه اسپمر مهربون کاربر اسپمر Bornaweb لحظاتی بعد از اسپم شما بن شد!!!

نه به خاطر حرف من بود و نه.. دلیلش این بود که او مثل تو یک اسپمر مهربون بود ، که البته اسپماش هم شیک بود ، و اگرم الان میگم نمیشه ، از قول مدیران حرف نمیزنم ، چیزی رو که میدونم میگم ما یه عمره تو بازارچه شهید دادیم.. حالا تو اومدی پست من رو کوت میکنی ، خوشت میاد 4 تا لیچارد بارت کنم؟؟ تا بترسی دیگه طرف من نیای !

نه قربون اسپمت برم ، ما اینجوری نیستیم... کپتیو صبور است ولی صبر تا کی..

ایییش اصلا هم ازت نمیترسم :p ، تو هنوز منو نشناختی:p
مشکل من با تو اینه که هیچ پست مفیدی ازت نمیبینم تو این انجمن ! هر چی هست پست اسپم هست!
دیگه ام تو این تاپیک ادامه نده ! دوست داشتی Pm بده .:p

Dr.Amin Gholi

Registered User
لایک‌ها
32

usefee

Registered User
لایک‌ها
2
به نظر بنده باید فرهنگ سازی بشه . یعنی اساتید طوری رفتار کنن که هر کسی قبل از خرید بدونه که چه مشخصات و مسائلی رو باید در نظر بگیره . مثلا میشه انجمن زد و راهنمایی کرد یا اینکه متخلفین رو نام برد یا . . .

پ.ن. : خوشبختانه الان که اومدم دیدم پست های بنده حذف شده . دستتون درد نکنه . دوستانی که دستی در کار دارند ، خواهشا موقع حذف کردن یه پیام هم ارسال کنند و دلیلش رو بفرماین که سعی کنم دیگه تکرار نکنم . ممنون

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,653

pilot

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
1,253
itrader یه سیستم امتیاز دهی خرید و فروش هست . با استفاده از این مد برای هر خرید/فروش/معاوضه به دو طرف امتیاز تعلق میگیره و خریدار و فروشنده میتونن برای معامله انجام شده کامنت بدن و خیلی امکانات دیگه.
مشخصاتش رو میتونین اینجا ببینین : لینک

Features
  • Rate another member: Positive / Negative / Neutral
  • Specify in each transaction: Buyer, Seller, or Trade
  • Leave multiple comments about the deal
  • Dates & IPs are all recorded to prevent abuse
  • Specify a thread URL to the deal
  • Advanced URL checking
  • Display ratings over time
  • Filter based on Buyer/Seller/Trade/or feedback they left for others
  • Users can edit/delete ratings left for others (time based limitation)
  • iTrader Admins can edit/delete anyone's ratings (just incase)
  • PM notification when new rating or comment is left
  • Per-usergroup permissions

Six

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
605
itrader یه سیستم امتیاز دهی خرید و فروش هست . با استفاده از این مد برای هر خرید/فروش/معاوضه به دو طرف امتیاز تعلق میگیره و خریدار و فروشنده میتونن برای معامله انجام شده کامنت بدن و خیلی امکانات دیگه.
مشخصاتش رو میتونین اینجا ببینین : لینک

خوب این رو که خودمون هم میدونیم .
دلیل اینکه در این فوروم استفاده نمیشه چیه ؟ با توجه به اینکه PT فعال ترین بازارچه سایت های ایرانی رو در اختیار داره به نظر شما یا جناب احسان خان که ماشالا جواب ایمیل رو همیشه میدند یک انجمن به نام بازارچه برای این عنوان کافیه ؟ یا بیشتر از اینها باید به این بخش رسیدگی بشه ؟ واقعا" اگر شما بر این باور هستید که با اضافه کردن ماژول و مد های ویبالتین سرعت سایت پایین میاد من و بسیاری از کاربران حاضریم مبلغی رو واسه گرفتن یک سرور قدرتمند در عوض امکانات بیشتر به شما کمک کنیم , واقعا" من نمیدونم دلیل این همه بی توجهی چه چیزی است ؟ لطفا" برای یک بار هم که شده رک و پوست کنده جواب ما کاربران رو بدید تا دیگه از ایجاد همچین تاپیک هایی دست برداریم ... انتظار داریم خود آقا احسان جوابگوی این سوال ها باشند ... با تشکر .

anf-b

Registered User
لایک‌ها
15
به نظر من زیاد این روش کارامد نیست!
اگه یوزر فعال باشه که تغریبا همه میشناسنش! اگه هم تازه کار باشه و "امتیاز" نداشته باشه ولی جنس آس داشته باشه بعضی ها طلبه خرید و پذیرفتن ریسک میشند! پس باز همین آش و همین کاسه میشه!

موفق باشید

CANOR

Registered User
لایک‌ها
26
سلام به همه دوستان
مثل اینکه یوخده دیر رسیدم
تا یک هفته بعد از زدن تاپیک هی میومدم چک میکردم میدیدم هیچ خبری نیست. الان بعد از 2 ماه اومدم میبینم ماشالا 2 صفحه جلو رفته.
دوستان مثل اینکه هر دفعه توی یک تاپیک قرار میتینگ میذارین. نه؟ من دیر به میتینگ رسیدم :دی
هر چند بازم مثل اینکه هیچ کدوم از مدیرا من جمله موزمار خان، این تاپیک رو ندیدن

و اما آی تریدر:
همونطور که چند تا از دوستان هم توضیح دادن، آی تریدر یک سیستمی هست برای تشخیص اعتبار یک کاربر.
فرض کنید که من فروشنده هستم و شما خریدار. شما پولی رو به حساب من میریزید و من محصولم رو به موقع و صحیح و سالم تحویل شما میدم. شما روی گزینه ی آی تریدر که زیر یوزر نیم من هست کلیک میکنید و یک فید بک ارسال میکنید و امتیاز مثبت به من میدید.
گاهی اوقات هم ممکنه برعکس این قضیه پیش بیاد. من یک جنسی به شما میدم و شما پول نمیریزید. من در آی تریدر شما امتیاز منفی میدم.
گاهی اوقات ممکنه شما پول بریزید و من جنس رو تحویل ندم و خیلی مثالهای دیگه
اینجوری کاربرا سعی میکنن به جای اضافه کردن پستهاشون بیشتر به فکر اضافه کردن آی تریدرشون باشن.

بالا