برگزیده های پرشین تولز

TV Card Genius TVGo A12

hostironi

Registered User
لایک‌ها
22

hostironi

Registered User
لایک‌ها
22
ریموت داره ؟

چیپش چیه ؟

چند وقته داره کار می کنه ؟

تو عكس ها معلومه ديگه. چيپش نمي دونم. خودت تو عكس ها ببين سر در مياري. ريموت هم داره اينم تو عكس ها هست. كلا كامل. همه چيزاش هست.
جعبه- كاتالوگ- سي دي- ريموت- 2 تا باتري نيم قلمي فابريك خودش هنوز باز نشده- سيم مربوط به ورودي صدا و تصوير- سيم ريموت- سيم راديو FM - يه فيش تبديل هم براي آنتن هست

كلا اينو پارسال زمستون خريدم براي يك كاري كه تو عيد بايد انجام مي دادم. بعد از اون كار هم فقط تو سيستم وصل بود داشت خاك مي خورد. گارانتيشم تموم شده. چند روز پيشم فقط يك تست كردم ببينم كه خراب نشده باشه. بعد در اوردم و با همه وسايلش گذاشتم تو جعبه.

تو عكس ها هم همه چي معلومه. فقط فيش تبديل انتن تو عكس نيست

programmer-69

Registered User
لایک‌ها
99
من خودم با همین امکانات ولی با کیفیت رندر بهتر و اکبند گذاشتم برای فروش 36 تومن در ضمن مال من چیپستش فیلیپسه ..

اصلا به این قیمت نمی ارزه

hostironi

Registered User
لایک‌ها
22
من خودم با همین امکانات ولی با کیفیت رندر بهتر و اکبند گذاشتم برای فروش 36 تومن در ضمن مال من چیپستش فیلیپسه ..

اصلا به این قیمت نمی ارزه

هيچ چيزي نگم بهتره. به جو اينجا ديگه عادت كردم

hostironi

Registered User
لایک‌ها
22
:blink::blink::blink::blink::blink:

عزيز من نوي اين كارت 40 تومنه. حالا شما داري 36 مي دي و اومدي اينجا تبليغ كردي كه اگه كسي خواست من 36 نوي اين كارت مي دم كار نداريم اصلا عيب نداره. اما اگه از قيمت نوي كارت 30%‌هم كم كنيم بازم تقريبا مي شه 30 تومن. بازم اگه كسي واقعا براي خودش بخواد باهاش راه مي يام.
به جو اينجا عادت كردم هم احتياج به توضيح نيست بارهاي بار تو تاپيك هاي مختلف در موردش صحبت شده و آخرشم به جر بحث كشيده. من حوصله ندارم. ادامه دادن شما = ريپورت من و پاك شدن پست هاي بي مورد
موفق باشي عزيز

Last edited:

hostironi

Registered User
لایک‌ها
22
قيمت كاهش يافت

فقط 25000 تومان

hostironi

Registered User
لایک‌ها
22
يعني هيچ كس كپچر نمي خواد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :blink:

fozool

Registered User
لایک‌ها
36
من ميخوام
فقط مشكلم اينكه آنتن هوايي ندارم !
با آنتن خودش ميگيره؟

hostironi

Registered User
لایک‌ها
22
من ميخوام
فقط مشكلم اينكه آنتن هوايي ندارم !
با آنتن خودش ميگيره؟

خودش كه انتن نداره. براي tv يه آنتن بايد بگيري. ولي در كل من كه تست كردم tv زياد با كيفيت نبود. حالا من مازندرانم شايد تهران يا جاي ديگه بهتر باشه. ولي كپچر عاليه هنوز چيزايي كه باهاش ريختم رو كامپيوتر هست.

mr.slim

Registered User
لایک‌ها
5
تمامی مدل ها نیاز به آنتن هوایی داره هم تهران هم بقیه شهرها( حتی مدل های دیجیتال)
من یکی از دوستانم همین مدل رو داره (تهران) با آنتن هوایی از این 3000 تومانی ها همه کانال ها رو بجز شبکه قرآن صاف می گیره.
هر کی بگه بدون آنتن دروغ میگه
قیمت دوستمون هم واقعا معقول هست. بخرید دیگه بابا( پورسانت ما فراموش نشه - شوخی کردم):cool:

hostironi

Registered User
لایک‌ها
22
تمامی مدل ها نیاز به آنتن هوایی داره هم تهران هم بقیه شهرها( حتی مدل های دیجیتال)
من یکی از دوستانم همین مدل رو داره (تهران) با آنتن هوایی از این 3000 تومانی ها همه کانال ها رو بجز شبکه قرآن صاف می گیره.
هر کی بگه بدون آنتن دروغ میگه
قیمت دوستمون هم واقعا معقول هست. بخرید دیگه بابا( پورسانت ما فراموش نشه - شوخی کردم):cool:

ممنون از توضيحات. آره فكر كنم با يه آنتن خفاشي بهتر بشه من چون زياد تلويزيون داخلي نگاه نمي كنم وضعيت انتنم داغونه من بيشتر براي كپچر مي خواستم. كه الان ديگه وقت اين كارارو ندارم. مي خوام بفروشم نوشم كه حدود 40 تومنه. 25 دارم مي دم
پورسانت هم قابل شما رو نداره

بالا