برگزیده های پرشین تولز

XPS 1330

ali_golden

Registered User
لایک‌ها
1
سلام به دوستان
یک دستگاه Dell XPS 1330 موجود است (آکبند)
مشخصات : XPS 1330
CPU: 2- Core 2 Duo-2MB
Ram : 4GB
H.D.D : 320 GB
Geforce 8400
Web.BT.modem.FP-HDMI
بدون گارانتی
پیشنهاد قیمت بدید، تا مقداری هم بخندیم :lol:

mr.slim

Registered User
لایک‌ها
5
قیمت که نمیدی داداش
مام که قیمت نداریم:cool:

200$ واسه شروع.

tehran_iran

Registered User
لایک‌ها
0
من چون روال اینجا رو می دونم، برای همین گفتم قیمت بدید تا بخندیم
قیمت شما هم جالب بود به نوبه خودش :lol:

اونهایی که جدی حرف میزنن کارشون 50-50 هست شما که از اول اومدی شوخی کنی :blink::blink::blink:

M_E_H_D_I

Registered User
لایک‌ها
28
فکر کنم که اول خودتون یه قیمت پایه بذارید بد نیست...

اگر هم به فکر خنده و این چیزا هستید که...

ali_golden

Registered User
لایک‌ها
1
اونهایی که جدی حرف میزنن کارشون 50-50 هست شما که از اول اومدی شوخی کنی :blink::blink::blink:
من از اون ها نیستم، کسی رو بکارم
اول به گذشته فرد نگاه کن بعد بیا خوشمزه بازی در بیار ;)

این عتیقه چطوری آکبند مونده تا سال 2010؟!

از کی تا حالا 1330 شده عتیقه :D

فکر کنم که اول خودتون یه قیمت پایه بذارید بد نیست...

اگر هم به فکر خنده و این چیزا هستید که...

حالا که قیمت پایه می خواید
790 شروع
خوبه ;)

nokia5530

Guest
لایک‌ها
0
این بخاری برقی رو من 460 خریدارم قبلا داشتم فروختم حالا هوس کردم دوباره بخرم راستی مودم اکسترنالش هست

کاش یه عکس ازش میزاشتید خواستید تهران حضوری معامله میزنیم

ali_golden

Registered User
لایک‌ها
1
این بخاری برقی رو من 460 خریدارم قبلا داشتم فروختم حالا هوس کردم دوباره بخرم راستی مودم اکسترنالش هست

کاش یه عکس ازش میزاشتید خواستید تهران حضوری معامله میزنیم

این بخاری برقی ما المنتش خرابه، خوب گرم نمی کنه :D
به دردت نمی خوره، رو دل می کنی ;)

ماشاالله دوستان خوب بلدن توسر مال بزنن

مرسی

nokia5530

Guest
لایک‌ها
0
این بخاری برقی ما المنتش خرابه، خوب گرم نمی کنه :D
به دردت نمی خوره، رو دل می کنی ;)

مرسی

اتفاقا خوب هم کار میکنه فکر کنم زمستون تمام شده میخواهید بفروشید ولی بهتر بود تاپیک رو تو بخش ازاد میزدید چون فکر کنم کلا ادم با نمکی باشید از ما قبول ندارید خودتونو تو اینه نگاه کنید:lol::lol::lol::lol:

Last edited:

bynam

Registered User
لایک‌ها
24

دوست عزیز سریxps از نظر من بهترین و با کلاس ترین سری لپ تاپ dellاست هر چند الان مدل های جدید تری هم امده است اما گفتن کلمه عتیقه بقول یکی از دوستان یا بخاری بقول شما کمال کم لطفی است ایکاش کمی بیشتر در گفتن نظراتمان ملاحظه کنیم

Last edited:

Dariush

Registered User
لایک‌ها
4

دوست عزیز سریxps از نظر من بهترین و با کلاس ترین سری لپ تاپ dellاست هر چند الان مدل های جدید تری هم امده است اما گفتن کلمه عتیقه بقول یکی از دوستان یا بخاری بقول شما کمال کم لطفی است ایکاش کمی بیشتر در گفتن نظراتمان ملاحظه کنیم

کم لطفی؟! شما مشخصاتش رو خوندی اصلا؟!

bynam

Registered User
لایک‌ها
24

بله دوست عزیز مشخصاتش رو خوندم و اصلا نمی گم خیلی قویه ولی اصلا هم ضعیف و از رده خارج نیست من خودم یک 1555 دارم واز این خیلی قویتره اما همین چند روز پیش برای برادر خانمم یک دل 1015 برداشتیم که رمش 2 بود که این 4 است وهاردش 250 بود که این 320 است و کارت گارفیک هم که اصلا اون مستقل نداشت به قیمت 610 تومان که با کمی هزینه بیشتر این خیلی انتخاب بهتری می تونست باشه در نظر داشنه باشید که همه دنبال بالاترین و قوی ترین های بازار نیستندو بسیاری قیمت و ظاهر لپ تاپ هم براشون بسیار مهمه

Dariush

Registered User
لایک‌ها
4
بله دوست عزیز مشخصاتش رو خوندم و اصلا نمی گم خیلی قویه ولی اصلا هم ضعیف و از رده خارج نیست من خودم یک 1555 دارم واز این خیلی قویتره اما همین چند روز پیش برای برادر خانمم یک دل 1015 برداشتیم که رمش 2 بود که این 4 است وهاردش 250 بود که این 320 است و کارت گارفیک هم که اصلا اون مستقل نداشت به قیمت 610 تومان که با کمی هزینه بیشتر این خیلی انتخاب بهتری می تونست باشه در نظر داشنه باشید که همه دنبال بالاترین و قوی ترین های بازار نیستندو بسیاری قیمت و ظاهر لپ تاپ هم براشون بسیار مهمه

بستگی به تعریف شما از ضعیف و از رده خارج داره. ولی هم ضعیفه و هم از رده خارج. ضمنا می تونید همین رو بخرید از ایشون 790 اگه به نظرت اینقدر خوبه:) البته فکر یک باطری هم براش باش چون فکر کنم حداقل یکسالی از عمرش گذشته باشه

ali_golden

Registered User
لایک‌ها
1
اتفاقا خوب هم کار میکنه فکر کنم زمستون تمام شده میخواهید بفروشید ولی بهتر بود تاپیک رو تو بخش ازاد میزدید چون فکر کنم کلا ادم با نمکی باشید از ما قبول ندارید خودتونو تو اینه نگاه کنید:lol::lol::lol::lol:
بله زمستون تموم شده و رو سیاهیش مونده برای .....:lol:
در ضمن فکر نمی کنم شما هنوز تعداد پست هات به تعدادی رسیده باشه که تشخیص بدی من کجا پست بدم و کجا پست ندم
پس.......:wacko:

Last edited:

ali_golden

Registered User
لایک‌ها
1

مرسی از شما دوست عزیز
آخه جالبه کسایی در مورد این لپتاپ نظر میدن که تا به حال یک بار هم از نزدیک این دستگاه رو ندیدن

ali_golden

Registered User
لایک‌ها
1
میشه بگی کدوم مشخصاتش پائینه ؟
ما تو رنج قیمتی بالای یک میلیون تومان بحث نمی کنیم، ما داریم تو رنج زیر یک ملیون صحبت می کنیم !!!
که در رنج قیمتی خودش بی نظیره ;)
حتما می خوای 1310 یا 1320 رو با این دستگاه مقایسه کنی !!!

باز هم ممنون از شما دوست عزیز، که منطقی بحث می کنید، البته اگر واقعا دوستان تحمل شنیدن حرف منطقی رو داشته باشن

ali_golden

Registered User
لایک‌ها
1
بستگی به تعریف شما از ضعیف و از رده خارج داره. ولی هم ضعیفه و هم از رده خارج. ضمنا می تونید همین رو بخرید از ایشون 790 اگه به نظرت اینقدر خوبه:) البته فکر یک باطری هم براش باش چون فکر کنم حداقل یکسالی از عمرش گذشته باشه

حداقل به خودت زحمت میدادی پست اول رو می خوندی !
فقط عادت کردی بپری وسط بحث و خودت رو قاطی کنی :blink:
اگر نمی دونی الکی یه چیزی نپرون، به چهار تا فروشگاه سر بزن بپرس ببین که هنوز 1330 و 1530 تولید میشه یا نه !!! (البته اگر فروشنده مثل خودت نباشه، چیزی رو که نداره، انکار کنه

بالا