برگزیده های پرشین تولز

لبتاپ سونی 18 اینچ aw

sun666

Registered User
لایک‌ها
146
دوستان یک بنده خدایی دقیقا این مدلی که لینکش رو گذاشتم از کانادا آورده.دستگاه نو هستش ولی جعبه نداره
http://www.sonystyle.ca/commerce/se...1&catalogId=10001&langId=-1&productId=1005662
قدیما بازار همین مدل رو 1900000میفروختن البته با گارانتی و جعبه!

دوستان فروشنده لطفا قیمت بدن
منم به ایشون اطلاع میدم حتی اگر قیمتتون پایین باشه!

اسپم هم ممنوع!

Last edited:

hosseini73

Registered User
لایک‌ها
1
سلام :
دوست عزيز قيمت مد نظر خودتون چنده . در ضمن تو سايت بلوري رو read only زده .

tat

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
تو اون سایت کانادایی رایتر ننوشته
مدل شما دیگه نیست و مدلی که الان تو ایرانه 160 و 310 ه. مدل 310 فرقش اینه که رزولوشنش 1680ه و هاردش 400ه. الان تو لیست رحا سیستم تو مجتمع پارسیان دیدم، زده 1140+کیف+موس

sun666

Registered User
لایک‌ها
146
تو اون سایت کانادایی رایتر ننوشته
مدل شما دیگه نیست و مدلی که الان تو ایرانه 160 و 310 ه. مدل 310 فرقش اینه که رزولوشنش 1680ه و هاردش 400ه. الان تو لیست رحا سیستم تو مجتمع پارسیان دیدم، زده 1140+کیف+موس
لبتاپی 18 اینچ باشه و فول اچ دی نباشه بدرد نمیخوره بعدشم از این مورد بگذریم برادر مدلایی که شما گفتید ریفر هستن .شما میتونی لب تاپ ریفر رو با نیو مقایسه کنی آخه؟
برادر کی گفته مدلی که من گفتم دیگه نیست.این مدل هم هست فقط کم شده.بدون گارانتش 1620000 و با گارانتیش 5 درصد بیشتر(تلفنی قیمت گرفتم)

به هر حال خریداران قیمت بدن من به اطلاع اون بنده خدا میرسونم
لطفا اسپم هم نکنید
سلام :
دوست عزيز قيمت مد نظر خودتون چنده . در ضمن تو سايت بلوري رو read only زده .
فکر کنم ایشون اشتباه به من گفتن به احتمال 99 درصد همون کمبو هستش و نه رایتر.در مورد قیمت هم شما پیشنهاد بدید من به اطلاع ایشون میرسونم(برای من سودی نداره)

babak1388

Registered User
لایک‌ها
474
دوستان یک بنده خدایی دقیقا این مدلی که لینکش رو گذاشتم از کانادا آورده.دستگاه نو هستش ولی جعبه نداره
http://www.sonystyle.ca/commerce/se...1&catalogId=10001&langId=-1&productId=1005662

اسپم هم ممنوع!

عزیز اینطوری که نمیشه! شما مدل دقیق رو بگید!(زیر لپتاپ نوشته)
این سایت ظاهرا سایت رسمی سونی کانادا هست ولی چندان اطلاعات درستی ننوشته ظاهرا! حالب بود سایت خود سونی هم اطلاعات متفاوتی نوشته!
شما مدل رو دقیق بگید تا شکی نمونه!
درضمن قیمت پایه؟

sun666

Registered User
لایک‌ها
146
برادر من مشخصات و مدل دقیق همینه که گفتم و تو سایت کانادایی هم نوشته
این دستگاه نو نو هستش فقط همراهش هیچی نداره یعنی فقط دستگاه و شارژر هستش.

قیمت هم واسه این ندادم. چون میدنم هرچی قیمت بدم حتی 5000 تومان دوستان میان میگن 2000 تومان میدی؟
ولی محض اطلاع کسی که میخواد بخره امروز بردم درب مغازه لب تاپ فروشی و ایشون فرمودند که نهایت 900 بر میدارن ومن گفتم بالاتر راه نداره گفتن نه
من قیمتش فروشش برام فرقی نداره فقط به صاحب لب تاپ اعام میکنم که اینقدر میخرن
برای همین قیمت ندادم

من قصدم این بود که دستگاه به دست مصرف کننده برسه ولی فکرکنم از آخر باید ببرم همونجا

DesertRose

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
377
شا سعی کنید از خود لپ تاپ با تجهیزاتش عکس بزارین + بعد حتما هم مدل دقیقو اعلام کنید مطمنا فروشش راحتتر میشه براتون

babak1388

Registered User
لایک‌ها
474
برادر من مشخصات و مدل دقیق همینه که گفتم و تو سایت کانادایی هم نوشته
این دستگاه نو نو هستش فقط همراهش هیچی نداره یعنی فقط دستگاه و شارژر هستش.

قیمت هم واسه این ندادم. چون میدنم هرچی قیمت بدم حتی 5000 تومان دوستان میان میگن 2000 تومان میدی؟
ولی محض اطلاع کسی که میخواد بخره امروز بردم درب مغازه لب تاپ فروشی و ایشون فرمودند که نهایت 900 بر میدارن ومن گفتم بالاتر راه نداره گفتن نه
من قیمتش فروشش برام فرقی نداره فقط به صاحب لب تاپ اعام میکنم که اینقدر میخرن
برای همین قیمت ندادم

من قصدم این بود که دستگاه به دست مصرف کننده برسه ولی فکرکنم از آخر باید ببرم همونجا

دوست عزیز ظاهرا متوجه منظور من نیستید!
زیر لپتاپ مدل دقیق رو نوشته!
مثلا
SONY VAIO VGN-FW490JBB

این سایت چندان منطقی نیست چون نوشته ماکسیموم 4 گیگ رم! در حالی که چیپ PM45 تا 8 گیگ رم ساپورت میکنه!
شما باید مدل دقیق لپتاپ رو بنویسید نه مشخصات لپتاپ رو!

hosseini73

Registered User
لایک‌ها
1

اسپم هم ممنوع!

تو سايت كهكشان پرداز سپاهان مدل بالاتر از اون و زده 1300000 تومان

sun666

Registered User
لایک‌ها
146
دوست عزیز ظاهرا متوجه منظور من نیستید!
زیر لپتاپ مدل دقیق رو نوشته!
مثلا
SONY VAIO VGN-FW490JBB

این سایت چندان منطقی نیست چون نوشته ماکسیموم 4 گیگ رم! در حالی که چیپ PM45 تا 8 گیگ رم ساپورت میکنه!
شما باید مدل دقیق لپتاپ رو بنویسید نه مشخصات لپتاپ رو!

جناب بابک خان ازمثالتون ممنونم(مثلا SONY VAIO VGN-FW490JBB) منتها من تو پست اول لینک گذاشتم و گفتم دقیقا همینه و بعدش بازم تاکید کردم.اگر شما اون سایت رو با دقت نگاه میکردید میدیدید که نوشته VGNAW120D دیگه نمیدونم چطوری باید میگفتم در مورد رم هم بنده امتحان نکردم ببینم بیشتر از 4 میخوره یانه
اگر دستگاه ماله من بود اصلا نمیفروختمش

تو سايت كهكشان پرداز سپاهان مدل بالاتر از اون و زده 1300000 تومان
اولا خیی مسایل مهم تو لیست وارد نمیشه !بعدش شما باید لینک میزاشتی نه اینطوری:wacko:
ثانیا برادر من این لیست ها رو برای این میزارن که افراد موقع خرید گیج بشن وگر نه اگر به لیست بود همه باید ایسر میخردن متاسفانه مردم ما همیشه همون چیزی رو که میبینن باور میکنن. یعنی شما واقعا فکر میکنید یک لب تاپ ایسر و سونی و اچ پی اگر کانفیگ یکسان داشته باشن قدرت یکسان هم دارن؟ نه عزیز حتی درمورد 2تا مدل مختلف از سونی هم نمیشه همچین چیزی گفت.فقط میشه گفت مشابه هستن بعدش تازه خیلی مسایل دیگر هم از جمله کیفیت ال سی دی و دیزاین و... هم مطرحه

اگر تهران تشریف دارید من مایل به خرید هستم.........
اگر نظر شما حدود 900 تا 1 میلیون باشه....
موضوع اینه که همه فکر میکردن دزدی هستش(حالا نمی گفتن چه دزدیه که روشن نشده دستگاه اصلا) منتها وقتی فامیلمون فاکتور خرید رو نشان داد یک بابایی که 800 قیمت داده بود 960 خریدش
دوست من متاسفانه 960 به مغازه دار فروخته شد خودم ترجیه میدادم دست مصرف کننده برسه تا مغازه دار
کاش 12 ساعت زودتر پست میزدید حالا ایشالا برای موارد دیگر

بالا