برگزیده های پرشین تولز

نظر شما در مورد انتخاب درست هاست برای یک فروم تخصصی ؟

__mahdi__

Registered User
لایک‌ها
243
قصد ایجاد یک فروم تخصصی رو دارم . برای ایجاد فروم قصد دارم از smf و یا Phpbb استفاده کنم(اگه فروم کارش گرفت هزینه میکنم و به vb تغییرش می دم . ) برای هاست هم با توجه به اینکه فروم تخصصی است و ترافیکش هم کم فعلا برای سال اول قصد دارم از سری لینوکس A پرشین تولز (هزینه 40 هزارتومن لینک مشخصات هاست) استفاده کنم .
از نظر شما انتخاب ها درست است ؟
ایران هاست چطور است ؟(با توجه به اینکه برای یک رنج قیمت به بابلا خودش phpbb نصب شده را ارائه می کند عیبش هم اینه که برخلاف پرشین تولز روی لینوکس ارائه نمی ده )
ممنون

TinySkin

Registered User
لایک‌ها
45
خود شما داري ميگي تخصصي
وقتي ميخواي تخصصي بزني پس بهتره از همون اول تخصصي پول رو خرج كني ، هيچ وقت يه كار رو دوبار نكن يعني بيايي اول با يه چيز بزني بعد تغييرش بدي اينطوري اگر رنك رفته باشي توي گوگل وقتي سيستم رو تغيير ميدي لينك ها هم تغيي ميكنه و به اصلاح لينك هاي قديمي توي گوگل سوخته محسوب ميشه و رنكت خيلي پائين ميادش
يعني يه vb اصل بخر و يه وي بي سئو بگير براش
در مورد هاست هم همين پرشين تولز با اينكه يه مقدار گرونه ولي پشتيبانيش عاليه يعني در اصل داري پول همون پشتيباني رو ميدي
جاهاي ديگه ارزون ميدن ولي پشتيباني درست حسابي ندارن

__mahdi__

Registered User
لایک‌ها
243
خود شما داري ميگي تخصصي
وقتي ميخواي تخصصي بزني پس بهتره از همون اول تخصصي پول رو خرج كني ، هيچ وقت يه كار رو دوبار نكن يعني بيايي اول با يه چيز بزني بعد تغييرش بدي اينطوري اگر رنك رفته باشي توي گوگل وقتي سيستم رو تغيير ميدي لينك ها هم تغيي ميكنه و به اصلاح لينك هاي قديمي توي گوگل سوخته محسوب ميشه و رنكت خيلي پائين ميادش
يعني يه vb اصل بخر و يه وي بي سئو بگير براش
در مورد هاست هم همين پرشين تولز با اينكه يه مقدار گرونه ولي پشتيبانيش عاليه يعني در اصل داري پول همون پشتيباني رو ميدي
جاهاي ديگه ارزون ميدن ولي پشتيباني درست حسابي ندارن

ممنون بابت راهنماییت
مشکل اینه که ذائقه اکثر کاربرای ایرانی رو عکس ،طالع بینی و سرگرمی است مطمئن نیستم کار فروم بگیره {موضوع فروم در مرد یکسری طرحهای توجیهی و کارافرینی است} برای همین نمی خوام اگه نشد خیلی هم ضرر کنم .
خیلی از فروم های معروف مثل مجید انلاین ابتدا از phpbb شروع کردند بعد به vb نقل مکان کردند . تازه موضوع تحریم vb هم که مطرحه .

pedal

Registered User
لایک‌ها
21
پیشنهاد من mybb هست برای تالار هم سئو داره هم پشتیبانی خوب. چیزی از وی بی کم نداره. امنیتش هم بهتره رایگان هم هست. ولی چون رایگانه بعضی ها جدی نمی گیرنش.
برای اون موضوع که شما می گی یه هاست معمولی هم جواب می ده. توصیه می کنم خودتو به خرج نندازی. هاست معتبر و ارزون هم گیر میاد.

Mr.4

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
526
پیشنهاد من mybb هست برای تالار هم سئو داره هم پشتیبانی خوب. چیزی از وی بی کم نداره. امنیتش هم بهتره رایگان هم هست. ولی چون رایگانه بعضی ها جدی نمی گیرنش.
برای اون موضوع که شما می گی یه هاست معمولی هم جواب می ده. توصیه می کنم خودتو به خرج نندازی. هاست معتبر و ارزون هم گیر میاد.

من خودم با مای بی بی 2 تا فروم دارم در برابر وی بی حرفی برای گفتن نداره ولی از phpbb خیلی سر

ببخشید که اف دادم

بهتر از شرکتی بگیری که پیشبانیش به کار بیاد

سعادت

Registered User
لایک‌ها
1,134
من از هاستیران هاست خریدم راضی ام
از کارا هاست هم خریدم افتضاح بود امشب دارم منتقلش کردم به هاستیران

Profession@l

همکار بازنشسته
لایک‌ها
317
من خودم سایت phpbb دارم با ترافیک بالا توی امضام هم هست اگر خواستی هاست خوب بهت میدم با قیمت مناسب.
خواستی پ.خ بزن.

amk

Registered User
لایک‌ها
9
به نظر من يا از يه شركت معتبر ايراني بگير يا از يه خارجي و چون به قول خودت تخصصييه سر جيب باز بذار :)

بالا