برگزیده های پرشین تولز

یكی از جدیدترین مانیتور ها با فروش عالی در بدو ورود به بازار

abadgaran

Registered User
لایک‌ها
16
منبع: www.maadiran.mihanblog.com
سلام به همه
امروز تصمیم دارم یكی از مانیتور های زیبای LG رو به شما دوستانم معرفی كنم:
این مانیتور علاوه بر زیبایی: كیفیت بالا، كنتراست فوق العاده و رزولوشن خوبی هم برای كاربران حرفه ای داره. و از اونجایی كه فول اچ ی هست میتونه انتخاب مناسبی برای Gamer ها و طرفداران فیلم باشه.
این خبر رو به دوستانی كه منتظر ورود این مانیتور به بازار ایران بودند میرساونم كه:
این مانیتور در حال حاضر در بازار موجوده و شما میتونید از این مانیتور استفاده كنید:
مدل W2262TQ (مشخصات و تصویر در ادامه مطالب)

Monitor_W2262TQ_BigImage.gif

مشخصات این مانیتور

سایز

* 21.5" Wide

رزولوشن

* 1920 x 1080

موتور پردازش تصویر

* f-Engine

كنتراست

* (70,000:1) DFC

زمان پاسخ دهی

* 2ms

اتصال مانیتور به کامپیوتر از طریق ورودی دیجیتال

* DVI

كیفیت

* Full HD

منوی Fun

* Fun

بسته هوشمند تنظیمات

* Smart

اگر سئوالی درمورد این مانیتور داشتید من در خدمتم.
مشخصات فنی بیشتر رو از اینجا ببینید
http://www.maadiran.com/Persian/Products/Monitor/MonitorDetails.asp?Height=1050&ID=162#

abadgaran

Registered User
لایک‌ها
16
با خوبی یا بدی مانیتور کار ندارم!

ولی شما اجازه تبلیغات ندارید!

چون ديدم خيلي سراغ اين مانيتور رو گرفتن گفتم اعلام كنم مشخصاتشو. من معرفيش كردم نمگيم خوبه يا بده. ولي اگه ميفرماييد بايد برش دارم اين كارو ميكنم.:eek:

igimax

کاربر فعال کامپیوتر
لایک‌ها
1,348
سلام abadgaran عزيز
animsmilysmile.gif

. ممنون از اطلاع رسانيتان، من به قوانين تبليغات فروممان اصلن وارد نيستم چون هرگزدر اين زمينه ورود نخواهم كرد!! اما فعلن آنچه برايم مهم هست اين هست كه مي‌خواهم يك LCD براي خودم بخرم و البته LG هرگز در ليست خريد من نخواهد بود!! (دلايل شخصي!!) اما برايم جالبه كه شما كه فرموديد هر سوالي باشه زحمت پاسخگوييش را خواهيد كشيد! آيا برايتان اين امكان هست كه تصاويري از زواياي 22 و 45 درجه چپ و راست و بالا و پايين مونيتور با دوربين ديجيتال بگيريد و اينجا بگذاريد؟؟؟ همانند اين تست. در حالي كه برروي صفحه LCD يك تصوير ثابت با پس زمينه سفيد يا بخشي از گوشه سفيد در حال نمايش باشد!

. چون در مورد LCDها مشخصات آنها هرگز ميزان مشكل فوق را نمايش نمي‌دهند و همچنين نمايش دهنده اينكه آيا تصاوير متحرك به درستي و كيفيت خوب نمايش داده شوند نمي‌باشد و هيچ كمپاني هم حاضر نيست چنين تستي را در سايت خود قرار دهد!!! (علبته تصاويري از يك زوايه مانيتور هاي خود قرار مي ‌دهند ولي تصويري كه در صفحه نمايش هست، تصوير واقعي پخش شده از آن نيست!!!!) در بعضي از سايت‌ها هم تصاويري به دروغ نمايش داده مي‌شود!!!!!

موفق باشيد.
67.gif

خداحافظ
IgImAx
88/12/05
26.gif
103.gif

Last edited:

abadgaran

Registered User
لایک‌ها
16
سلام abadgaran عزيز
animsmilysmile.gif

. ممنون از اطلاع رسانيتان، من به قوانين تبليغات فروممان اصلن وارد نيستم چون هرگزدر اين زمينه ورود نخواهم كرد!! اما فعلن آنچه برايم مهم هست اين هست كه مي‌خواهم يك LCD براي خودم بخرم و البته LG هرگز در ليست خريد من نخواهد بود!! (دلايل شخصي!!) اما برايم جالبه كه شما كه فرموديد هر سوالي باشه زحمت پاسخگوييش را خواهيد كشيد! آيا برايتان اين امكان هست كه تصاويري از زواياي 22 و 45 درجه چپ و راست و بالا و پايين مونيتور با دوربين ديجيتال بگيريد و اينجا بگذاريد؟؟؟ همانند اين تست. در حالي كه برروي صفحه LCD يك تصوير ثابت با پس زمينه سفيد يا بخشي از گوشه سفيد در حال نمايش باشد!

. چون در مورد LCDها مشخصات آنها هرگز ميزان مشكل فوق را نمايش نمي‌دهند و همچنين نمايش دهنده اينكه آيا تصاوير متحرك به درستي و كيفيت خوب نمايش داده شوند نمي‌باشد و هيچ كمپاني هم حاضر نيست چنين تستي را در سايت خود قرار دهد!!! (علبته تصاويري از يك زوايه مانيتور هاي خود قرار مي ‌دهند ولي تصويري كه در صفحه نمايش هست، تصوير واقعي پخش شده از آن نيست!!!!) در بعضي از سايت‌ها هم تصاويري به دروغ نمايش داده مي‌شود!!!!!

موفق باشيد.
67.gif

خداحافظ
IgImAx
88/12/05
26.gif
103.gif

اگر اين مانيتور هاي LG در ليست خريدتون نيست پس زاويه ديدش به چه دردي ميخوره؟؟؟؟؟؟
بله عزيز. سعي ميكنم براتون تهيه كنم.
در مورد زاويه ديد عمودي:
كلا مانيتور هاي LCD زاويه ديد عمودي كمتري نسبت به CRT دارن. زاويه ديد عمودي LCD كلا كمه.
شما صبر كن من ببينم از كجا ميتونم برات تهيه كنم

PofakNamaki

Registered User
لایک‌ها
40
سلام abadgaran عزيز
animsmilysmile.gif

موفق باشيد.
67.gif

خداحافظ
IgImAx
88/12/05
26.gif
103.gif

من فكر ميكنم شما قبل از پرسش ابتدا بيد زحمت اين رو به خودتون بديد و بريد جلوي در مغازه ها.
اونجا براي مقايسه مانيتور ها ، چندين مانيتور روشنن و همه تصاويري كه شما احتياج دارين رو ميتونين ببينين.
زاويه ديد عمودي در مانيتور ها اصولا خيلي خوب نيست. ميتونم بگم براي مانيتور هاي LG نسبتا خوب نيست ولي براي samsung ها صولا داغونه. اين مانيتور امتحانش رو پس داده و احتياج به تست تصوير نداره. رزولوشن اين مانيتو ر 1080 هست عزيز

igimax

کاربر فعال کامپیوتر
لایک‌ها
1,348
سلام abadgaran عزيز
animsmilysmile.gif

. ممنون از توضيحات و راهنماييتان....

موفق باشيد.
67.gif

خداحافظ
IgImAx
88/12/08