برگزیده های پرشین تولز

Qtek S200

elkamino

Registered User
لایک‌ها
35
با سلام به همهٔ دوستان

خدمدتون عرض کنم که ۲ تا گوشی Qtek S200 هست که یکیش مشکی و یکیش نقره‌ای که نقره‌ای مارک VODAPHONE اسپانیا و مشکی‌ هم که مثل همهٔ S200 می‌باشد.

جفتشون WINDOWS 6 دارند و در شرایط خوبی میباشند و مثل ساعت کار می‌کنن فقط یکیشون صدای اسپیکرش گاهی قطعو وصل می‌شه اونم فقط هنگام پخش آهنگ یا زنگ نه در حالت سپیکر فون.

از لحاظه وضیعت ظاهری هم براتون عکس میزارم. ولی‌ شما به هر حال گوشی هارو با شرایط دست دوم که دارای خط و خال روی بدنه می‌باشد تصور کنید و LCD & TOUCH هم هيچ مشکلی‌ ندارند.

هر دو باطری اضافه ، جعبه، دفترچه و هد فون دارند که یکی‌ از هد فون‌ها قطع‌ای داره که مربوط به سیمش می‌باشد.

فقط اینکه هر دو را باهم میفروشم چون یکیش مال خودمه و دیگری مال دوستم و هر دو با هم میخوایم گوشی بگیریم .

قیمت پایه گوشی که صداش ایراد داره ۱۲۰۰۰۰ تومان و گوشی دیگه که سالمه ۱۵۰۰۰۰ تومان می‌باشد.

لطفا سوال هاتون و نظراتتون رو توی پ.خ يا 09367140058 مطرح کنید.

با تشکر:)

Last edited:

amateurobot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آخه کسی دو تا s200 با هم به چه کارش میاد!؟ مگه اینکه فروشنده ی موبایلی چیزی باشه...!

lop_po206

Registered User
لایک‌ها
22
من يکي ميخام اوني که سالمه:)

ahmad_ebra

Registered User
لایک‌ها
259
با سلام به همهٔ دوستان

خدمدتون عرض کنم که ۲ تا گوشی Qtek S200 هست که یکیش مشکی و یکیش نقره‌ای که نقره‌ای مارک VODAPHONE اسپانیا و مشکی‌ هم که مثل همهٔ S200 می‌باشد.

جفتشون WINDOWS 6 دارند و در شرایط خوبی میباشند و مثل ساعت کار می‌کنن فقط یکیشون صدای اسپیکرش گاهی قطعو وصل می‌شه اونم فقط هنگام پخش آهنگ یا زنگ نه در حالت سپیکر فون.

از لحاظه وضیعت ظاهری هم براتون عکس میزارم. ولی‌ شما به هر حال گوشی هارو با شرایط دست دوم که دارای خط و خال روی بدنه می‌باشد تصور کنید و LCD & TOUCH هم هيچ مشکلی‌ ندارند.

هر دو باطری اضافه ، جعبه، دفترچه و هد فون دارند که یکی‌ از هد فون‌ها قطع‌ای داره که مربوط به سیمش می‌باشد.

فقط اینکه هر دو را باهم میفروشم چون یکیش مال خودمه و دیگری مال دوستم و هر دو با هم میخوایم گوشی بگیریم .

قیمت پایه هم هردو روی هم 270000 تومن و تا پنجشنبه هم به بالاترین پیشنهاد میفروشم.

لطفا سوال هاتون و نظراتتون رو توی پ.خ يا 09367140058 مطرح کنید.

با تشکر:)

فقط میتونم بگم :blink: 270 ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

P30star

Registered User
لایک‌ها
208
دوست عزیز فک کنم خیلی وقته بازار نرفتی خیلی سخته بخای به این قیمت ....زی :دی

sirous_sus

Registered User
لایک‌ها
251
قراره باهم یه گوشی بخرید :D

S200 و JAMIN سالم در حد 90% تمیز خریدش بین 90 تا 100 و فروشش تا 120
اینقدر که من از این سری خرید فروش کردم بعید می دونم کسی توی PT اینکارو کرده باشه شما در بهترین حالت دوتاشو میتونی 190 بفروشی
من 180 خریدارم

ببخشید اگه پستم شبیه اسپم بود

elkamino

Registered User
لایک‌ها
35
قراره باهم یه گوشی بخرید :exclamati:exclamati:exclamati:questionm
S200 و JAMIN سالم در حد 90% تمیز خریدش بین 90 تا 100 و فروشش تا 120
اینقدر که من از این سری خرید فروش کردم بعید می دونم کسی توی PT اینکارو کرده باشه شما در بهترین حالت دوتاشو میتونی 190 بفروشی
من 180 خریدارم

ببخشید اگه پستم شبیه اسپم بود

آقا سیروس ، چشم عسلی عزیز

براتون پ.خ کردم.

ضمنا ،در مورد اینکه میخوایم باهم یه گوشی بگیریم برام یه سوال پیش اومد، سیروس جان ،چند سالته ؟:whistle:

بالا