برگزیده های پرشین تولز

شکایت از مخابرات

ROOZBEH33

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
372
آقا برای اینکه از مخابرات شکایت کنیم چیکار باید کرد؟
سایت megaupload و 4shared.com هیتلر شدن و احتمالا تا چندروز دیگه رپیدشیر هم شیلتر خواهد شد.
اگه بخوایم بریم یخه اون .... که اونجا نشسته و اینا رو شیتلر کرده رو بگیریم باید چه کینم؟ کی پاسخگو هست؟!

Second Life

Registered User
لایک‌ها
58
شکایت از سرویس دهنده ها و مخابرات بهتره.

Benyaminj

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
عجب گيری کرديم از دسته ايناها...اه اه....آدم حالش بهم میخوره ...
اين 4 shared واسه من يه سايت ايده آل بود..ايشالا لگد مال شين

gasho

Registered User
لایک‌ها
403
خوب دلیلش معلومه مردم میرفتن از سایت یوتیوب کلیپ میگرفتن اون آپولود میکردن اونجا هم فیلتر نبود باق یمردم دانلود میکردن
تا دلت بخواد سرور تو دنیا وجود داهر که کار 4shared انجام بدند

08610023

Registered User
لایک‌ها
9
شکایت از قاضی رو نمیشه پیش خودش برد.
باید فکری دیگر کرد

ROOZBEH33

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
372
شکایت از سرویس دهنده ها و مخابرات بهتره.

اینو الان پیدا کردم:

اگر فکر می کنید سایت شما و یا کسی که می شناسید، اشتباها فیلتر شده است، می توانید اعتراض خود را به نمابر 02188429267 دفتر مدیر کل محترم اجرایی فناوری اطلاعات ارسال و از آن طریق پیگیری فرمایید. هراتیان

محمود هراتیان نژادی
مشاور وزیر و مدیر کل روابط عمومی
وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات
http://www.ict.gov.ir/forum/Default.aspx?g=posts&t=252

الان یه فکس براشون میفرستم . به اون آدرس که تو همه سایت ها میاد ایمیل فرستادم ولی فک نکنم اون به جایی برسه. این هم نشد با یه وکیل باید حرف بزنم ببینم چی میگه.

NAKOOT

Registered User
لایک‌ها
454
الان یه فکس براشون میفرستم . به اون آدرس که تو همه سایت ها میاد ایمیل فرستادم ولی فک نکنم اون به جایی برسه. این هم نشد با یه وکیل باید حرف بزنم ببینم چی میگه.

فکر کردید دارید کجا زندگی می کنید؟ نیویورک؟ عزیز من وقتی دستور از بالا میاد که اینا باید چیز تر بشه می شه! یه مشت ریشو توی مخابرات هستن دیگه! به خود سازمان ملل هم شکایت کنی فایده نداره!
بهترین کار تو این مواقع این هستش که از رپید لیچ ها استفاده کنید که همشون 4شیر رو هم ساپورت می کنن تا اوضاع عادی بشه، داریم نزدیک چهارشنبه سوری می شیم و اوضاع نت بدتر هم خواهد شد!
من شاید یه تاپیک باز کنم برای مستقیم کردن لینک های بچه ها.

Ostadb

Registered User
لایک‌ها
62
میخواین شکایت پیش متهم ببرین؟!واقعا فک میکنید اشتباهی یا تصادفا درشو تخته کردن؟واقعا در انتظار جواب قانع کننده از طرف "اینها" هستید؟..

Second Life

Registered User
لایک‌ها
58
بهترین کار یک اعتراض اساسی ِ مثلن از تاریخ 10 اردیبهشت89 تا 20 اردیبهشت همه از سرویس دهنده ها و مخابرات شکایت کنن تلفنی فکسی حضوری
اینکار هزینه زیادی برای ما نداره و احتمالن نتیجه ای هم نمیگیریم ولی هزینه زیادی برای سرویس دهنده ها و مخابرات داره و کارشون رو مختل میکنه.

1240

Registered User
لایک‌ها
28
زدن جی میل هم بستند.

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
اینو الان پیدا کردم:

شما فکر میکنی کسی که فاکس رو دریافت میکنه اصلا میدونه 4shared چه جونوریه؟ D:

ROOZBEH33

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
372
فکر کردید دارید کجا زندگی می کنید؟ نیویورک؟ عزیز من وقتی دستور از بالا میاد که اینا باید چیز تر بشه می شه! یه مشت ریشو توی مخابرات هستن دیگه! به خود سازمان ملل هم شکایت کنی فایده نداره!
بهترین کار تو این مواقع این هستش که از رپید لیچ ها استفاده کنید که همشون 4شیر رو هم ساپورت می کنن تا اوضاع عادی بشه، داریم نزدیک چهارشنبه سوری می شیم و اوضاع نت بدتر هم خواهد شد!
من شاید یه تاپیک باز کنم برای مستقیم کردن لینک های بچه ها.

میخواین شکایت پیش متهم ببرین؟!واقعا فک میکنید اشتباهی یا تصادفا درشو تخته کردن؟واقعا در انتظار جواب قانع کننده از طرف "اینها" هستید؟..

اینجا رو نگاه کنید
http://itiran.net/archives/002577.php

نوشته 10 میلیون سایت تیرتپر شده فقط 100 تا شکایت گرفتن! شاید واسه اینه که همه معتقدن شکایت به جایی نمیرسه! ما حالا فکسشو میفرستیم ، هرچند سایتش مال ما نیست اما آخه نمیشه که هرچی بگن بگیم چشم.
دیگه آپلود سنترا که تو عربستان هم بازه که نباید تو آزاد ترین کشور دنیا شیلتر بشن!

شما فکر میکنی کسی که فاکس رو دریافت میکنه اصلا میدونه 4shared چه جونوریه؟ D:

دمت گرم یکم خندیدیم :) اعصاب واسه آدم نمیزارن که

Venom

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
3,913
دلتون خوشه ها ! چند روز دیگه سایت آپلود ملی هم میسازن و بقیه آپلودرها باید برن به جهنم !

worship_u

Registered User
لایک‌ها
195
سایت اپلودی که اینا بسازن،فایل اخر سر هر تکه ش مال یه کاربره
مثلا فیلم هفتصد مگی هالیودی،صد مگش عزاداریه،صد مگ بعدیش سخنرانی فلان حاج اقا ،صد مگ بعدی فیلم تظاهرات فلان تاریخ...

بالا