برگزیده های پرشین تولز

جلوگیری از دزدین اینترنت از طریق وایرلس

shahinSssS

Registered User
لایک‌ها
66
سلام . من یه مودم وایرلس دارم که از طریق لن به کامپیوتر وصله . و از طریق وایرلس 2 تا لب تاپ را وصل می کنم . خودم هم نمی دونم چه کار کردم ولی شر کردم و وقتی 2 تا لب تاب وایرلس روشن میشه به اینترنت وصل میشن.

تا اینجا مشکلی نیست . مشکل اینه که فکر می کنم از اینترنتم استفاده میشه . میشه به زبان ساده توضیح بدید که باید چه کار کنم برای وصل شدن به نت از طریق وایرلس یوزر و پس ورد بخواد . و کسی نتونه استفاده کنه ممون.

igimax

کاربر فعال کامپیوتر
لایک‌ها
1,348
سلام shahinSssS عزيز
animsmilysmile.gif

. براي اينكه ببينيد چه كسي از وايرلس ما استفاده مي‌كنه از اين برنامه استفاده نماييد:
Check Who is Accessing Your Wireless Network

. اما براي ايمني و پسورد خواستنة بايد وارد برنامه مودمتان شويد (معمولن با آي پي 192.168.1.1 يا 192.168.0.1 وارد برنامه مودم مي‌شود) بعد از قسمت وايرلس پسورد را روشن و تايين نماييد و اگر نوع encryption هم دارد آن را روي بالاترين حالت قرار دهيد.

موفق باشيد.
67.gif

خداحافظ
IgImAx
88/12/13
26.gif
103.gif

shahinSssS

Registered User
لایک‌ها
66
سلام igimax جان . مرسی تست می کنم می گم.

safa2002

Registered User
لایک‌ها
1
1.ارتباط رو encript کن
2.اکسس پوینت رو مخفی کن
....

DesertRose

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
377
بهترین راه فیلتر ادرس بر مبنای MAC ADS هست
برید توی قسمت تنظیمات مودم و از قسمت مربوط به تنظیمات دسترسی وایرلس MAC ADS رو پیدا کنید (یکجا هست که گفته به چه کسایی اجازه بده یا اینکه به همه اجازه بده برای دسترسی شما باید حالتیو انتخاب کنید که گفته Permit only ) اونجا یک جدول داره که شما میتونید MAC ADS دیوایسهایی که میخواید از اینترنتتون استفاده کنند رو Add کنید و غیر از این دیوایسها هیچ دیوایسی دیگه نمیتونه به اینترنت شما وصل شه

shahinSssS

Registered User
لایک‌ها
66
سلام . مشکل اینکه من ای پی را وارد می کنم یوزر و پسورد می خواد.

اما سوال دوم :

مودم وایرلس روی سیستم که ویندوز اکس پی وصل هست. که بعضی از درایورهاش هم شر هستند.

و لب تاب اول ویستان و دومی 7 نصبه.

من وقتی با اون برنامه سرچ کردم 4 شبکه پیدا کردم . واسه همین ترسیدم کسی به فایلهایم دسترسی پیدا کنه. واسه همین برای سه تا سیستم یوزر و پسورد گذاشتم. و اینکه در 2 لب تاپ هم فولدر شر شده هست.

اما در ویستا و سون همچین چیزی هست :

1267869688.jpg

اونو باید چه تنطیم کنم.

الان من می خوام 3 تا سیستم اینترنت همزمان داشته باشند. هم فایلهای شر شده را دسترسی پیدا کنن.

مرسی ممنون

DesertRose

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
377
شما برنامه ای به نام aircrack رو توی گوگل سرچ کن کلی آموزش و ویدئو پیدا میکنی ازش
البته این نرم افزار برا اون شبکه هایی جوابگو هست که از WEP سکوریتی یا امثال این استفاده میکنن اگه شبکه بر مبنای MAC فیلتر شده باشه به این راحتی ها نمیشه بهش دسترسی داشت
سلام . مشکل اینکه من ای پی را وارد می کنم یوزر و پسورد می خواد.
خب عزیز باید یوزر و پسورد روتر رو بدین به دفترچش رجوع کنین اونتو گفته اگر اون یوزر پس که معمولا admin و admin هست جواب نداد حتما اونی که دستگاهو نصب کرده عوضش کرده باهاش تماس بگیرین و یوزر پسو بپرسین اما قبل از این کار حتما دفترچرو مطالعه کنین و ببینید یوزر پس دیفالتش چیه
اما سوال دوم :

مودم وایرلس روی سیستم که ویندوز اکس پی وصل هست. که بعضی از درایورهاش هم شر هستند.

و لب تاب اول ویستان و دومی 7 نصبه.

من وقتی با اون برنامه سرچ کردم 4 شبکه پیدا کردم . واسه همین ترسیدم کسی به فایلهایم دسترسی پیدا کنه. واسه همین برای سه تا سیستم یوزر و پسورد گذاشتم. و اینکه در 2 لب تاپ هم فولدر شر شده هست.

اما در ویستا و سون همچین چیزی هست :

1267869688.jpg

اونو باید چه تنطیم کنم.

الان من می خوام 3 تا سیستم اینترنت همزمان داشته باشند. هم فایلهای شر شده را دسترسی پیدا کنن.

مرسی ممنون
ببین عزیز شما این راهو انجام بدین
اول دستگاه اصلی از طریق lan باید به مودم وصل باشه میمونه اون ۲تا لپ تاپ برای اونا سعی کنید بعد از اینکه یوزر پس رو پیدا کردین از همون روش که توی پست قبلی گفتم بهشون دسترسی بدین نه هیچ راه دیگه
و فقط کافیه مک ادرس لپ تاپهارو وارد کنین و همه چیز حله
موفق باشید

h53067

Registered User
لایک‌ها
0
سلام

وقتی از مک سکوریتی استفاده بکنیم آیا میشه همزمان اجازه دسترسی به موبایل رو هم داد و چطوری؟

مودم من dlink 2640
ممنون

بالا