برگزیده های پرشین تولز

Imate JAS JAR فروش یک فروند @@@@

Cyber.Back

Registered User
لایک‌ها
33
سلام دوستان

یه گوشی ایمت دارم که خیلی وقته خریدمش نیاز به توضیح نیست تو نت سرچ کنید مشخصاتشو میبینید !

من که خیلی بهم بالا افتاده (1.200.000) خود گوشی و یکی از دوستان احمقم درشو عکس چرخوند و 200 تومن خرج فلتش شد :) و 2-3 بار براش قلم خریدم چون هربار گم میشد و 2 بار هم شارژ خریدم چون فراموش میکردم تو مسافرت و اینا و 2-3 تا باتری هم داره !!!!!

کلا 1/5 میلیون بهم افتاده !!!!!!!!! :blink:

میدونم دیگه کسی این همه پول واسه چنین گوشی یا اصلا گوشی نمیده ولی هرکی میخواد یه قیمت بده اگه مناسب بود میفروشم نبود هم که دعوا ندارم میگم نمیفروشم

منم توقع ندارم به چنین قیمتی که خریدم بفروشم و نترسید قیمت بدین :p

فقط قیمت چرت و الکی ندین چون لزومی نداره بی خود وقت تلف کنید یا حضورتون رو نشون بدین ;)

عکس :

1

Jas1.jpg

2

http://img.majidonline.com/pic/266839/jas 2.jpg

3

http://img.majidonline.com/pic/266840/jas 3.jpg

درضمن معاوضه هم میشه البته با یه گوشی هم تراز خودش نه دیگه یه چیز شر و ور !!!!

گوشی خیلی خفنی هم داشتین بازم معاوضه میشه نهایتش یه چیز روش میزارم

با PS3 و Xbox و لپ تاپ و گوسفند هم معاوضه میشه :دی :rolleyes:

باتشکر

Last edited:

sirous_sus

Registered User
لایک‌ها
251
عکس هارو جای خوبی آپلود نکردید واسه همه باز نمیشه

در مورد قیمت اگر ذهنیت اون قیمت هارو دارید بهتره نگهش دارید برخی چیز ها یادگاری نگه داشته باشه بهتره
ولی در صورت فروش پیشنهاد من اکر دستگاه سالم و تمیزه 130

Cyber.Back

Registered User
لایک‌ها
33
عکس هارو جای خوبی آپلود نکردید واسه همه باز نمیشه

در مورد قیمت اگر ذهنیت اون قیمت هارو دارید بهتره نگهش دارید برخی چیز ها یادگاری نگه داشته باشه بهتره
ولی در صورت فروش پیشنهاد من اکر دستگاه سالم و تمیزه 130
سلام سیروس خان

اره درست میگی دقیقا این حرف منه که چند روز پیش تو یه تاپیک خودم این حرفو زدم یعنی خیلی چیزا باس یادگاری نگه داشته بشن

و منم چنین توقع قیمتی ندارم که 1 و نیم میلیون خریدم حتما یکو نیم هم بفروشم

ولی 130 تومن نهایت بی انصافی هست فدات

شما یه قیمت دادی منم میگم این قیمت برام مقدور نیست یا به قول دوستان قیمت بز خری دادی

و درضمن سیروس خان شما خودت قیمت گوشی خودت رو تو تاپیک اون بنده خدا گفتی 230 واسه دوستته و 290 میدیش (یا فروختیش ) ! حالا اصلا همون 230 ! دیگه شما نهایت بز خری رو داری میکنی یعنی چی گوشی من 130 قیمت میدی و واسه خودت 230 ؟ !!!

و زیر 200 هم فروخته نمیشه چون به پولش نیازی ندارم که برام مهم باشه فروشش یک روز طول میکشه یا N روز !

درضمن صاحب گوشی منم نه کس دیگه و من تایین میکنم چقدر بفروشم یا نفروشم ! پس دوستان الکی اسپم نفرمایید و قیمت زیر قیمت خودم ندین ! که در هرصورت مهم نیست جز اینکه وقت خودتونو تلف میکنید

باتشکر

بالا