برگزیده های پرشین تولز

این 2 مورد رو کسی اطلاعی ازش داره

meysammagical

Registered User
لایک‌ها
0
سلام
اول در مورد سایت http://www.agahisaz.ir/ میخواستم ببینم این اسکریپتش توی نت هست یا اسکریپت ساخته شده توسط خود آگهی ساز هست؟؟
کسی این اسکریپت رو با این امکانات داره یا میتونه طراحی کنه؟؟قیمت و شرایط؟؟

سوال بعدی اینکه برای اتصال به بانک برای پرداخت اینترنتی شما کدوم بانک رو پیشنهاد میکنید؟؟ و کسی شرایطش رو میدونه و اینکه چه مدارکی میخواد؟؟
بابت هر واریز از این طریق چند درصد به حساب بانک واریز میشه؟؟این درصد برای همه بانکها یکسانه؟؟
اگه بانکی هم معرفی میشه لطفا آدرسی که باید برای گرفتن این امکانات به اونجا مراجعه کرد رو هم بگید

پیشاپیش از دوستان ممنون

pasargadteam

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
اول در مورد سایت http://www.agahisaz.ir/ میخواستم ببینم این اسکریپتش توی نت هست یا اسکریپت ساخته شده توسط خود آگهی ساز هست؟؟
کسی این اسکریپت رو با این امکانات داره یا میتونه طراحی کنه؟؟قیمت و شرایط؟؟

سوال بعدی اینکه برای اتصال به بانک برای پرداخت اینترنتی شما کدوم بانک رو پیشنهاد میکنید؟؟ و کسی شرایطش رو میدونه و اینکه چه مدارکی میخواد؟؟
بابت هر واریز از این طریق چند درصد به حساب بانک واریز میشه؟؟این درصد برای همه بانکها یکسانه؟؟
اگه بانکی هم معرفی میشه لطفا آدرسی که باید برای گرفتن این امکانات به اونجا مراجعه کرد رو هم بگید

پیشاپیش از دوستان ممنون

با درود

در مورد سوال اولتون اطلاع ندارم اما فقط بگم که سیستم های تبلیغاتی در سایتهایی که ارائه دهنده اسکریپت های رایگان فارسی هستند بگردید زیاد پیدا میکنید. شبیه سایتشم من ندیدم خیلی سبک و راحت میاد بالا و زیبا و شکیله.

درمورد سوال دوم , برای پرداخت های الکترونیکی بهترین ها از نظر من که دارم :

1- بانک سامان - اشخاصی حقیقی و حقوقی میده.
2- بانک ملت - به اشخاص فقط حقوقی میده.
3- بانک ملی - که فعلا مشخص نیست درست من هم پیگیرشم و تا اونجا که دیدم به اشخاص حقوقی میده.
4- بانک پارسیان - که به اشخاص حقیقی به سختی و به حقوقی به راحتی میدهند و شرایط خاص خودشونودارند ولی سیستمشون رو از بانک سامان خریدند.
5- بانک پاسارگاد - به اشخاصی حقیقی رو نمیدونم ولی حقوقی میدند.
6- بانک اقتصاد نوین - اینو اطلاعاتی ندارم

مدارکی که همشون میخواهند , کپی شناسنامه , کپی کار ملی , نامه رسمی آی پی , نامه درخواست و آدرس سایت . بعضی هاشون مثل پارسیان سفته یا چک تضمینی میخواهند که پارسیان 20 میلیون ریال میگیره.

کمک بیشتر خواستی با آی دی من تماس بگیر: pasargadservices

با سپاس

بالا