برگزیده های پرشین تولز

خطا در mkplayer

msami

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام بچه ها. من تازه گیها با این error تو kmplayer مواجه شدم. کلی هم با setting ور رفتم. اما هیچ فایلی رو پخش نمیکنه. اگه کسی بلده لطفا راهنمایی کنه. مرسی

invalid argument
error occurred when creating filtergraph

راستی ویندوزم هم xp 32 بیتی هستش.

Last edited:

mhdotcom

کاربر فعال موسیقی
کاربر فعال
لایک‌ها
10
یه بار کامل uninstall کنش دوباره بریز

igimax

کاربر فعال کامپیوتر
لایک‌ها
1,348
سلام msami عزيز
animsmilysmile.gif

. جالبه! يك بندخدايي دوستش مشكل همانند شما را دارد و در فروم KMPlayer آن را مطرح نموده (شايد هم دوست شماست!) و جالبه كه يكي از مديرا و كاربران فعالشون پس از چند پيشنهاد، راحلي براي حل مشكل نداشتند!

. آقا اگر برنامه‌هاي Codec همانند K-Lite هم نصب شده داريد همه آنها بعلاوه همين KMplayer را Uninstall نماييد. سيستم را ريستارت كنيد و دوباره شروع به نصب كردن نماييد. ابتدا KMPlayer را نصب كنيد و سپس K-lite و .... ببينيد جواب مي‌دهد؟!

موفق باشيد.
67.gif

خداحافظ
IgImAx
88/12/20
26.gif
103.gif

msami

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام msami عزيز
animsmilysmile.gif

. جالبه! يك بندخدايي دوستش مشكل همانند شما را دارد و در فروم KMPlayer آن را مطرح نموده (شايد هم دوست شماست!) و جالبه كه يكي از مديرا و كاربران فعالشون پس از چند پيشنهاد، راحلي براي حل مشكل نداشتند!

. آقا اگر برنامه‌هاي Codec همانند K-Lite هم نصب شده داريد همه آنها بعلاوه همين KMplayer را Uninstall نماييد. سيستم را ريستارت كنيد و دوباره شروع به نصب كردن نماييد. ابتدا KMPlayer را نصب كنيد و سپس K-lite و .... ببينيد جواب مي‌دهد؟!

موفق باشيد.
67.gif

خداحافظ
IgImAx
88/12/20
26.gif
103.gif
سلام igimax عزیز.
مرسی که جواب دادی. آره من اون ها رو هم دیدم. دوست من نیستش
راهنمایی هایی هم که کرده بود جالب نبود و اصلا به درد نخورد. حالا من الان راه شما رو هم امتحان میکنم. امیدوارم که درست بشه. چون کاملا رفته رو مخم. جالبه چند تا فروم آلمانی هم دیدم که همین سئوال رو مطرح کردن و کسی جوابه درست نداده هنوز. فکر کنم داره مشکل قرن میشه :)

بالا