برگزیده های پرشین تولز

بهترین پیش نهاد برای راه اندازی 1 فروشگاه با سئو بالا مانند...با سئو 96% !!؟

gelaris

Registered User
لایک‌ها
61
با عرض سلام
با عرض پوزش اول از هر چیز چون جای مناسب این تاپیک رو نمیدونستم در 2 بخش اون رو عنوان کردم

از دوستان و وب مستران عزیز میخواستم بدونم که ایا کسی میتونه بهترین پیش نهاد رو برای راه اندازی 1 فروشگاه اینترنتی که درصد سئو بالایی داره به این جانب معرفی بفرمایند ؟

سایت pishtazanshop.com که در حال حاضر تازه شروع به فعالیت کرده و از وردپرس استفاده میکنه و با توجه به این که از پوسته معروف rhea theme وردپرس استفاده میکنه 1 از بهترین سئو سایتهایی رو داره که تا به حال نظیرش رو ندیدم یعنی 96% که میشه % اندازه گیری سئو رو با توجه به این پست اندازه گیری گرفت

من همین پوسته رو نصب کردم و % سئو رو 77% بود و البته با کمی تغییرات در پلاگین های دیگه اما نهایتا به 84 رسید
میخواستم بدونم که ایا کسی رو سراغ دارید و یا منبعی رو که با استناد بر اون بتوان 1 فروشگاه با سئو عالی طراحی کرد

و یا شخصی که بتونه فروشگاهی مثل این سایت رو با تقریبا در صد سئوی بالایی نظیر این سایت ؟

با تشکر

sIiiS

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
181
هزینه هم میخواید بکنید یا نه؟

amk

Registered User
لایک‌ها
9
دوست عزيز شما حتما براي انجام اين كار بايد هزينه هم تقبل كنيد...

Pixelweb

Registered User
لایک‌ها
80
این فروشگاه رو بنده راه اندازی و سئو کردم. همونطور که دوستان گفتند برای همچین کاری باید هزینه کنید.

Pixelweb

Registered User
لایک‌ها
80
دقیقا چه کاری؟ فروشگاه مثل همین نمونه که ایشون معرفی کردند؟

سعادت

Registered User
لایک‌ها
1,134
به نظر من زیاد هم سخت نیست
مثلا سایت خودم ( اخرین امضام ) خب با همین قالبه با این که چند تا دونه پست بیشتر نداره ولی سئوش 90 هست
فکر کنم اگر پست ها بیشتر شه و تبادل لینک و بک لینک ها هم بیشتر شه راحت میرسه به بالای 95
به نظر من شما همین قالبو که نصب کردی روش seo pack نصب کنی کافیه بعدش برو دنبال افزایش محتوا و بک لینک
چون قالب از نظر سئو بهینه شده

Pixelweb

Registered User
لایک‌ها
80
به خیلی نکات بستگی داره. سیستم مدیریت محتوا....وضعیت سئو فعلی...قالب سایت...ساختار لینک ها

Moostafa

Registered User
لایک‌ها
656
به خیلی نکات بستگی داره. سیستم مدیریت محتوا....وضعیت سئو فعلی...قالب سایت...ساختار لینک ها

ممنون از جوابتون ....
ولی من این ها را میدانستم...::p
حرف از هزینه اومد وسط میخواستم بدونم که هزینه بالا بردن سئو یک سایت چقدر هست ....:D

Pixelweb

Registered User
لایک‌ها
80
ممنون از جوابتون ....
ولی من این ها را میدانستم...::p
حرف از هزینه اومد وسط میخواستم بدونم که هزینه بالا بردن سئو یک سایت چقدر هست ....:D

هزینه سئو بسته به مواردی که گفتم و سایتتون دارا هست و یا نیست متغییره. موارد ذکر شده رو به عنوان مواردی که در تعیین هزینه سئو تاثیر داره اسم بردم.

Profession@l

همکار بازنشسته
لایک‌ها
317

gelaris

Registered User
لایک‌ها
61
هزینه هم میخواید بکنید یا نه؟

دوست عزيز شما حتما براي انجام اين كار بايد هزينه هم تقبل كنيد...

این فروشگاه رو بنده راه اندازی و سئو کردم. همونطور که دوستان گفتند برای همچین کاری باید هزینه کنید.

از همه تشکر میکنم به خاطر نظراتی که دادند
مسلما برای داشتن 1 فروشگاه با این سئو حتما هم بایستی هزینه ای رو متقبل شد و واقعا هم ارزش خواهد داشت
اما چگونه و به چه صورت رو عزیزان باید بفرمایند

به نظر من اگه هزینه رو هم متقبل بشیم در کنار این که فن ماهیگیریو به دست بیاریم ارزش داره
و بنده هدفم از این تاپیک این بود که اگه کسی پیش نهادی ویژه و خاصی رو داشت بفرماید

و در انتها این که همه به طور حتم میدونیم که سئو 1 سری اصول و 4 چوب خاص رو داره که تقریبا خیلی از عزیزان اونو میدونند
اما در کنار این مسائل خیلی از مسائل هم به صورت سعی و خطا و تجربه به دست میاد که نتیجه داده
و چرا نیایم تاپیکی رو مطرح کنیم با عنوان
"فن های و قلق های به دست آوردن سئو مناسب برای 1 سایت !! "
در بهترین انجمنی که خیلی از عزیزان به اون علاقه مندند

در پایان اگه میشه از عزیزان خواهش میکنم که بهترین پلاگینهای مورد استفاده برای نتیجه گرفتن 1 سئو مناسب طبق تجربه شخصی معرفی بفرمایند

Last edited:

gelaris

Registered User
لایک‌ها
61
به نظر من زیاد هم سخت نیست
مثلا سایت خودم ( اخرین امضام ) خب با همین قالبه با این که چند تا دونه پست بیشتر نداره ولی سئوش 90 هست
فکر کنم اگر پست ها بیشتر شه و تبادل لینک و بک لینک ها هم بیشتر شه راحت میرسه به بالای 95
به نظر من شما همین قالبو که نصب کردی روش seo pack نصب کنی کافیه بعدش برو دنبال افزایش محتوا و بک لینک
چون قالب از نظر سئو بهینه شده

بی اندازه تشکر میکنم از شما دوست گرامی
لطفا پلاگینهایی که نصب فرموید رو معرفی بفرمائید

در ضمن منظورتون از پلاگین seo pack کدوم از اینهاست ؟
All in One SEO Pack
Platinum SEO Pack
Meta SEO Pack
Vibe SEO Pack
All In One SEO Pack Windows Live Writer Bridge

Last edited:
بالا