برگزیده های پرشین تولز

گفتگو پیرامون مسائل بخش کسب درآمد

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,634
سلام به همه ی دوستان و سروران گرامی و کاربران فعال این بخش:)

با صحبت هایی که با مدیر بخش Fotocopy صورت دادم ، قرار شد این تایپیک رو واسه دوستان ایجاد کنم تا جایی باشه واسه پیشنهادات ، انتقادات و شکایات احتمالی شما از تایپیک و یا کاربران این بخش.

متاسفانه در این بخش تایپیک هایی زده میشه که معمولا ربطی به این قسمت ندارند و بعضا دوستان تازه واردی میان که فقط قصد تبلیغ دارن و این بخش رو به کلی میریزن بهم..

مورد های دیگه ای هم هست همچون زدن تایپیک هایی مثل هر کلیک 100 دلار و.. که باید حتما جلوی تایپیک های اینچنینی به نظر من گرفته بشه.

همان طور که خودتون هم مشاهده میکنید بعضا بی احترامی هایی به کاربران فعال این بخش که سالهاست دارند واسه اینجا زجمت میشکند میشه و خب هیچ عکس العمل جدی هم صورت نمیگره..

البته خب چند مورد بوده و مشاهده شده که مدیر عزیز امین خان لطف کردن و عکس العمل نشون دادند اما به نظر من کافی نیست..

سخن کوتاه میکنم و بقیه موارد رو به عهده ی شما میذارم ، فقط چند مورد هست که در مورد این بخش باید رعایت بشه..

1.هدف از ایجاد این تایپیک رو که توضیح دادم پس فقط در رابطه با پیشنهاد ، انتقاد و شکایات احتمالی باید بحث کنیم..

2. تایپیک هایی که بعضا خلاف قوانین هست و دوستان ایجاد کردند و هنوز هم پابرجاست رو میتونید اینجا گزارش کنید تا مدیر مربوطه در موردش تصمیم بگیره و یا توضیحی در مورد قفل شدن و یا نشدن اون تایپیک بده..

3.هر نوع بی احترامی ، تهمت ، خراب کردن تایپیک و اسپم رو میتونید اینجا گزارش کنید..

موارد بعد رو امین عزیز مدیر محترم میتونند اضاف کنند..

موفق و موید باشید

حمید/.:rolleyes:

Shemshad

Registered User
لایک‌ها
32
عاليه حميد!!

اميدوارم اين بخش يكم سر و سامون بكيره...

fotocopy

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
42
من تضمین میدم تک تک پیشنهادات و انتقادات رو جواب بدم

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,634
عاليه حميد!!

اميدوارم اين بخش يكم سر و سامون بكيره...

ممنون فرشاد جان :rolleyes:

ممنون از حمید عزیز
من تضمین میدم تک تک پیشنهادات و انتقادات رو جواب بدم

ممنون از شما که قرار هست دیگه وقت بذاری تا با هم این بخش رو سرو سامون بدیم..

پ.ن: به نظرم دوستانی که تایپیک هم ایجاد میکنن ، واسه تغییر نام تایپکشون هم میتونن اینجا در خواست بدند.

TinySkin

Registered User
لایک‌ها
45
به نظر من يه بخش ايجاد كنيد كه توش فقط دوستان در مورد ادسنس هر كي هرچي بلده آموزش بده
تا كي آخه بايد اين سيستم هاي درپيت رو استفاده كرد

ghanari_ghermez

Registered User
لایک‌ها
5
يه تاپيك هم ايجاد كنيد براي آن كاربراني كه كلاه برداري مي كنند و اسم اشان قيد بشه كه هر كس خواست از كسي خريد كنه قبلش نگاه كنه كه اسمس مورد داره يا نه

fotocopy

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
42
fotocopy

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
42
يه تاپيك هم ايجاد كنيد براي آن كاربراني كه كلاه برداري مي كنند و اسم اشان قيد بشه كه هر كس خواست از كسي خريد كنه قبلش نگاه كنه كه اسمس مورد داره يا نه
شدیدا موافقم ولی حتی اگه مدرک زیاد هم باشه مدیران کل تمایلی به این جور تاپیک ها ندارن.
تاپیک کلاهبرداری سیستم های ایرانی چند وقت پیش حذف شد.
حمید میدونه چقدر تلاش کردم تا تونستم دست یه کلاهبردار رو برای همیشه از pt ببرم.

ghanari_ghermez

Registered User
لایک‌ها
5
شدیدا موافقم ولی حتی اگه مدرک زیاد هم باشه مدیران کل تمایلی به این جور تاپیک ها ندارن.

فعلا كه كسي نتونسته فرشاد بافنده رو از PT ‌بيرون كنه ، با يوزرهاي مختلف داره كار مي كنه ، اين روزا داره تعداد پست زياد مي كنه كه بتونه راحت تر كار كنه

Yousef

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,952
سلام خدمت همه دوستان.

فعلا كه كسي نتونسته فرشاد بافنده رو از PT ‌بيرون كنه ، با يوزرهاي مختلف داره كار مي كنه ، اين روزا داره تعداد پست زياد مي كنه كه بتونه راحت تر كار كنه

تا اونجایی که من میدونم ایشون همه کلاهبرداری هاش رو در بازارچه انجام داده و ارتباطی با این بخش نداره. و فکر هم نمیکنم بتونه از کاربرهای باتجربه این بخش کلاهبرداری کنه.

اما در مورد تاپیک.
امیدوارم این تاپیک که حمید استارت کرد بتونه به در آوردن این بخش از راکد بودن کمک کنه.
خیلی وقته که تاپیک ها همه تکراری شدن و بحث ها همه قدیمی.
قبلا هم تو مجله بخش گفتم و باز هم میگم کاربرهای فعال بخش درآمد به نسبت کاربران فعال دیگر بخش های پی تی برای بخش خودشون خیلی کمتر فعالیت میکنن که امیدوارم با فعالیت بیشتر، فعالیت در خور نام "کاربر فعال درآمد اینترنتی" داشته باشند.
آرزوی موفقیت برای همه دوستان.

Last edited by a moderator:

amk

Registered User
لایک‌ها
9
به نظر من در صورتي كه فتوكپي عزيز مدام به اينجا سر بزنه تاپيك خوبي ميتونه باشه...
موفق باشيد...

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,634

با اجازت ما کابر فعال هم داشتیم که کلاهبرداری کرده و الانم دیگه به انجمن سر نمیزنه ! این کاربرا رو که قدیمی هستن باید خود دوستان بشناسن ، اما در مورد اینکه تایپیک بزنیم و یا.. خود دوستان در جریان هستند که من به خاطر همین موضوع بن شدم و فکر کنم شما هم خوب در جریان باشی چون اون فرد با شما هم کار میکرد و میکنه;)

اما خب مثلا خود شما تا زمانی که داری خدمات خوب ارائه میدی ، هر جا تایپیکی چیزی بزنی خب یکی مثل من اگر جا داشته باشه میام و ازت تعریف میکنم ، چون واقعا هم باید همین طور باشه..

100% تایید میشه /. مدیران متاسفانه دستشون باز نیست و یه قانون های کلی این انجمن داره که اصلا ربطی به بخش های زیر شاخه نداره ، اونم اینه که اگر کسی دزدی کرد و .. نباید چیزی بگی..

همانطور که یوسف خان فرمودند فرشاد جون ربطی به این بخش ندارند :D اما خب این مسئله برمیگرده به مدیران و همکاران احتمالی بازارچه که تا فرد رو شناسایی کردند تایپیک رو قفل کنند و نگذارن فرد مورد نظر فعالیت کنه..

Last edited:

ghanari_ghermez

Registered User
لایک‌ها
5
با اجازت ما کابر فعال هم داشتیم که کلاهبرداری کرده و الانم دیگه به انجمن سر نمیزنه ! این کاربرا رو که قدیمی هستن باید خود دوستان بشناسن ، اما در مورد اینکه تایپیک بزنیم و یا.. خود دوستان در جریان هستند که من به خاطر همین موضوع بن شدم و فکر کنم شما هم خوب در جریان باشی چون اون فرد با شما هم کار میکرد و میکنه;)

..

اون فرد كه با من كار مي كرد و مي كنه ميشه همين جا معرفي كنيد ؟

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,634
اون فرد كه با من كار مي كرد و مي كنه ميشه همين جا معرفي كنيد ؟

دوست ندارم در موردش بحث بشه ، چون بعد از مدت ها با نبودنش یه آرامش نسبی به خیلی ها داده ، اما واسه اینکه بدونی کیه واست پ.خ میکنم که توی این تایپیک هیچ بحثی در موردش نشه.

ghanari_ghermez

Registered User
لایک‌ها
5
دوست ندارم در موردش بحث بشه ، چون بعد از مدت ها با نبودنش یه آرامش نسبی به خیلی ها داده ، اما واسه اینکه بدونی کیه واست پ.خ میکنم که توی این تایپیک هیچ بحثی در موردش نشه.

خيلي وقته با اون كار نمي كنم :)

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,634
امین خان یه مسئله ای هست که خیلی دوست داشتم عنوان کنم اونم اینکه :

چند تا از کاربران اینجا هستند که " کاربر فعال در آمد اینترنتی " رو یدک میکشند و خیلی هاشونم شاید به جرات بتونم بگم توی 1 سال اخیر 1 پست مفید هم توی این بخش نزدند..

حالا بگذریم از اینکه خیلی هاشونم DC شدند برای همیشه :دی ...

به نظرت بهتر نیست این درجات از این نوع کاربرها گرفته بشه؟ چون عملا هیچ سودی واسه این بخش ندارند و ...

و مورد بعد اینکه دوستانی هم هستند که واقعا مدت هاست اینجا فعال هستند و حقشونم هست که کاربر فعالی بگیرن ، اما تا به حال نگرفتند..

در مورد مورد اول که اسم نمیبرم چون شاید بر بخوره به دوستان ، اما مورد دوم اگر خواستی حتما یوزرش رو میدم اگر موافق بودی که فعال هستند ایشون در این بخش زحمتش رو بکشی..

fotocopy

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
42
امین خان یه مسئله ای هست که خیلی دوست داشتم عنوان کنم اونم اینکه :

چند تا از کاربران اینجا هستند که " کاربر فعال در آمد اینترنتی " رو یدک میکشند و خیلی هاشونم شاید به جرات بتونم بگم توی 1 سال اخیر 1 پست مفید هم توی این بخش نزدند..

حالا بگذریم از اینکه خیلی هاشونم DC شدند برای همیشه :دی ...

به نظرت بهتر نیست این درجات از این نوع کاربرها گرفته بشه؟ چون عملا هیچ سودی واسه این بخش ندارند و ...

و مورد بعد اینکه دوستانی هم هستند که واقعا مدت هاست اینجا فعال هستند و حقشونم هست که کاربر فعالی بگیرن ، اما تا به حال نگرفتند..

در مورد مورد اول که اسم نمیبرم چون شاید بر بخوره به دوستان ، اما مورد دوم اگر خواستی حتما یوزرش رو میدم اگر موافق بودی که فعال هستند ایشون در این بخش زحمتش رو بکشی..
لطفا لینکشون رو برام ایمیل کن :)

بالا