برگزیده های پرشین تولز

Boot Camo کار کردن با

elyas_67

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان
لطفآ یک راهنمایی کامل برای نصب win xp با boot camp را روی ma os x با تمام نکات برای من ارسال کنید.
اگه راهنمای تون تصویری باشه خیلی بهتره.
با تشکر.

mak86

Registered User
لایک‌ها
0
سلام.
اگر مکبوک (یا پرو) دارید آخرین آپدیت ها رو نصب کنید در ضمن از سایت اپل آپدیت بوت کمپ رو که امکان نصب 7 رو میده رو هم بگیرید.
همه چیز خیلی ساده است فقط حواستان به این چند نکته باشد.
1.فقط نسخه ی ویندوز xp 32bit رو میتونید نصب کنید. پس در صورتیکه رم 4 یا بالاتر داشته باشید 2.7 از رم قابل استفاده است.( پس بهتر است 7 نصب کنید)
2. حواستان باشد که ویندوز را فقط در پارتیشن c: bootcamp نصب کنید.
3. پارتیشن ساخته شده توسط بوت کمپ(در os x ) حتما باید دوباره در هنگام نصب فرمت شود (NTFS)
این سه تارا اول نوشتم چون مهم بودند.
در محیط مک ا اس به application>>utilities>>Bootcamp رفته و با طی مراحل ساده حجم دلخواه برای پارتیشن بوت کمپ رو در نظر بگیرید.( با کشیدن اون بیزقلنگی که وسط هست میتونی حجم دلخواه رو انتخاب کنی) حواست باشه چون از win و os x نمیشه روی پارتیشن های اون یکی نوشت(فقط میشه اطلاعات رو خوند) حجم کافی واسش بزاری.
بعد هم cd ویندوز رو بزار و خودش فکر کنم ریست میشه و نصب ویندوز رو شروع میکنه. حواستون به اون سه تا نکته بالایی باشه.
بعد از اتمام نصب dvd بوت کمپ درایور ها رو نصب کنید. بعد از اینکه همه چی تموم شد. اپدیت بوت کمپ رو که از سایت اپل گرفتید رو نصب کنید. توصیه میکنم حتما اپدیت رو نصب کنید)
در صورتیکه سوالی داشتید از بچه های irmug بپرسید

DesertRose

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
377
دوستمون همه چیزو توضیح دادن / این کتابو قبلاا هم برا یکی دیگه از بچه ها گزاشته بودم برا شما هم میزارم امیدوارم به دردتون بخوره

فایل های ضمیمه

• Boot_Camp_Install-Setup.pdf
    525.7 KB · نمایش ها: 15

elyas_67

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
salam
mamnon ke rahnamaye kardid man mac book pro darm
in karhay ham ke goftid anjam dadam
vali vaghti ke partishena entekhab mikonam moghe nasb va bad restart mishe edameye nasb nemiyad
error mide ke diske boot bezarid
ba chanta cd ham emtehan kardam vali hamashon hamina mighan

mak86

Registered User
لایک‌ها
0
. پارتیشن ساخته شده توسط بوت کمپ(در os x ) حتما باید دوباره در هنگام نصب فرمت شود (NTFS)

بالا