برگزیده های پرشین تولز

فروش 5 هارد اکسترنال سی گیت با اطلاعات و گارانتی به دلیل ارتقاء آرشیو

spyware

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان

تعداد 5 عدد هارد سی گیت اکسترنال 1 ترابایت مدل SeaGate Free Agent به رنگ نقره ای (یا خاکستری) و تمام هاردها با 4.5 سالا گارانتی و کاملا سالم و با لوازم کامل بصورت تک تک یا یکجا بفروش میرسند
اطلاعات داخل هارد حدود 6000 ترک فیلم DivX و 500 فیلم ایرانی قبل از انقلاب می باشد (توجه: سریال و کارتون چیزای دیگه توشون نیست و فقط فیلمه)
لیست محتویات هاردها: http://up.iranblog.com/37262/1268650932.zip

قیمت 5 تا هارد بصورت یکجا: 500 هزار تومن
قیمت هر هارد بصورت تکی: 110 هزار تومن

توجه: کمتر از قیمت های داده شده فروخته نمیشود، پس پست نزنید که من فلان قدر میخرم چون زیر این قیمت ها فروخته نمیشه :: با تشکر از توجه شما

هرکس تمایل به خرید این آرشیو خیلی عالی داشت پیغام خصوصی بده

اینم عکس هارد
seagate-free-agent-500-gb.jpg

Last edited:

sellfx

Registered User
لایک‌ها
27
یه جا دیگه فایل رو آپ کن مشکل داره

spyware

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یه جا دیگه فایل رو آپ کن مشکل داره

لینک چک شد و کاملا درسته... فکر کنم شما نحوه دانلود از رپید شیر رو بلد نیستی
صفحه که باز شد روی گزینه Free کلیک کن و بعد یه شمارش معکوس نمایان میشه... بعد از اون گزینه دانلود میاد که کلیک میکنی و دانلود میشه

sellfx

Registered User
لایک‌ها
27
لینک چک شد و کاملا درسته... فکر کنم شما نحوه دانلود از رپید شیر رو بلد نیستی
صفحه که باز شد روی گزینه Free کلیک کن و بعد یه شمارش معکوس نمایان میشه... بعد از اون گزینه دانلود میاد که کلیک میکنی و دانلود میشه

دایی دمت گرم بمون یاد دادی چطوری با ریپید کار کنیم :hmm: خدا خیرت بده موندم چطوری لطفت جبران کنم هرچی فکر می کنم می بینم تنها راهش اینه 5 هارد رو 1 تومان ازت بخرم .

linker

Registered User
لایک‌ها
55
آؤشیو در هر 5 هارد یکسان است یعنی این لیستی که دادید مجموع هر 5 هارد هست .........!؟

spyware

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آؤشیو در هر 5 هارد یکسان است یعنی این لیستی که دادید مجموع هر 5 هارد هست .........!؟

لیستی که دادم مجموع 5 تا هارده دیگه.... 4 تا هارد هست کاملا پر از فیلم دیویکسه و هارد آخری هم 500 تا فیلم ایرانی قدیمی توشه + 800 تا فیلم دیویکس

لیستی که دادم حدود 6000 تا فیلم دیویکس رو لیست کرده که میشه 4.5 هارد و فیلمهای ایرانی قدیمی هم توش هست که میشه حدود 480 گیگ که توی هارد اخریه

tyra1388

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
لیستت error میده.

frog

Registered User
لایک‌ها
36
من دانلود کردم هیچ مشکلی نداره

spyware

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
لینک لیست بررسی شد هیچ مشکلی نداره

gsmarena

Registered User
لایک‌ها
0
راست میگن داداشی ارور میده ارورش هم اینه:

Error

This file is neither allocated to a Premium Account, or a Collector's Account, and can therefore only be downloaded 10 times.

This limit is reached.

To download this file, the uploader either needs to transfer this file into his/her Collector's Account, or upload the file again. The file can later be moved to a Collector's Account. The uploader just needs to click the delete link of the file to get further information.

frog

Registered User
لایک‌ها
36
برای دوستانی که مشکل دارند من دانلود کرده بودم

http://www.enterupload.com/8cu1afqenf9e/list_5_ta_HDD.zip.html

اگه فاکتوراش هست ، یه تخفیفی بده ، به شرط بدون مشکل بودن ( پول نزد یه فرد قابل اعتماد می مونه ) بعد از تست من می خوام

Last edited:

spyware

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
برای دوستانی که مشکل دارند من دانلود کرده بودم

http://www.enterupload.com/8cu1afqenf9e/list_5_ta_HDD.zip.html

اگه فاکتوراش هست ، یه تخفیفی بده ، به شرط بدون مشکل بودن ( پول نزد یه فرد قابل اعتماد می مونه ) بعد از تست من می خوام

اقا دستت درد نکنه که اپلود کردی.. من نمیدونم رپید شیر با ایرانی ها لجه... خودم هم یه جا اپلود کردم و در پست اول گذاشتم
فاکتوراش رو که ندارم چون من این هاردهارو فقط برای بک اپ خریده بودم. هروقت که پول دستم میومد یه هارد میخریدم و یه مقدار از آرشیو اصلی رو روش بک اپ میکردم و این هاردها اصلا استفاده نشده و فقط یکبار روشون کپی شده. فاکتوراشو ندارم ولی هر 5 تا هارد بالای 4.5 سال گارانتی دارن و همشون با کارتون و لوازم کامل شامل: شارژر، کابل USB، کارت گارانتی هستند و گارانتی تمام هاردها ویستا 5 ساله هست .. از نظر ظاهری هم دقیقا مشابه نو هستند و حتی پلاستیک کناره های هارد کنده نشده... آرشیوی هم که توشه بالای 6000 تا فیلم خارجی و حدود 500 تا ایرانی قدیمیه که واقعا بینظیره... منم قیمت هر هارد رو 100 هزار گذاشتم، الان قیمت هارد اکبند 94-95 هست. یعنی اطلاعات هاردها واقعا مفت در میاد برای خریدار...
به هرحال اگه کسی تمایل داشت در خدمتیم. از نظر تست هم خیالت راحت شما بیا هاردهارو ببین تست کن بعد ببر (من تهران هستم)

spyware

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
تا قبل از عید اگه کسی هر 5 تا هارد رو خواست، هزینه پست پیشتاز که حدود 7-8 هزار تومن میشه رو مهمون منه:rolleyes:

spyware

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
5 عدد هارد به قیمت 750 هزار تومن بصورت یکجا بفروش رسید (به یه نفر خارج اینترنت)
از مدیریت محترم بخش میخوام که تاپیک رو حذف یا قفل کنه...
با تشکر::.

بالا