برگزیده های پرشین تولز

اطلاعاتي كه هويز كردن سايت به ما ميده يعني چي؟

mmiladd

Registered User
لایک‌ها
510
سلام يه سوال داشتم
من از سايتي هويز مي گيريم.. اما خيلي سخت ميشه فهميد كه اصلاعاتي كه به من ميده معني شون چيه..
عكس هم گرفتم كه اگه ميشه راهنمايي كنين... مرسي

1268610429.jpg

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,653
سلام

خب اگر Whois که شما میگیری Fake نباشه ، مثل همینی که گرفتید به شما نام و نام خانوادگی ، آدرس ، ایمیل ، شماره تلفن و چند تا مورد دیگه میده که میتونه بدردتون بخوره.

mmiladd

Registered User
لایک‌ها
510
سلام

خب اگر Whois که شما میگیری Fake نباشه ، مثل همینی که گرفتید به شما نام و نام خانوادگی ، آدرس ، ایمیل ، شماره تلفن و چند تا مورد دیگه میده که میتونه بدردتون بخوره.

خوب من مشكلم با چن خط از اطلاعاتي مه داره بهم نشون ميده.. بعدشم چقدر ميشه باور كرد صحت درست بودن اين اطلاعاتو..؟

ميشه اگه از يه سرور خارجي اكانت بگيري اطلاعا غلطي داد ؛ ولي فكر كنم واسه ir حتما بايد همه درست باشه..

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,653
خوب من مشكلم با چن خط از اطلاعاتي مه داره بهم نشون ميده.. بعدشم چقدر ميشه باور كرد صحت درست بودن اين اطلاعاتو..؟

ميشه اگه از يه سرور خارجي اكانت بگيري اطلاعا غلطي داد ؛ ولي فكر كنم واسه ir حتما بايد همه درست باشه..

کدوم خط ها؟

شما از اونجایی که دامین رو نوشته به پایین رو حساب کن.. بعد اینکه مهم سرور خارجی نیست ف مهم جای هست که دامین رو رجیستر میکنی و بله میتونی غیر واقعی بدی ، حتی میتونی Private کنی..

در مورد .ir هم چون من بدم میاد ازش زیاد اطلاع ندارم اما میدونم 99% باید واقعی باشه ، یعنی کسی که رجیستر میکنه حتما باید مدارکش و اینارو سند کرده باشه ، پس نمیتونه Fake باشه.

mmiladd

Registered User
لایک‌ها
510
مرسي دوست من

خوب الان واسه من دو تا سوال پيش اومد..

اگه ميشه اين بگيد منظورتون از ريجستر كردن و پريويت چيه..؟

بعدشم من مشكلم سر اُون خط ها تقريبا از اونجايي كه نوشته ريماكس تا سورسشه.. اونجا رو نميشه خوب فهميد

بازم مرسي..!

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,653
Register یعنی همون ثبت کردن

Private هم یعنی خصوصی

اونجا هم که معلومه دیگه... Domain Holder کسی که دامین رو رجیستر کرده.. Address هم که..

mmiladd

Registered User
لایک‌ها
510
Register یعنی همون ثبت کردن

Private هم یعنی خصوصی

اونجا هم که معلومه دیگه... Domain Holder کسی که دامین رو رجیستر کرده.. Address هم که..

بذارين ديگه راحت بگم... يه نفري اومده سايت منو هك كرده.. منم با هزار بدبختي آدرس وب سايت اونو گير آوردم

مي خوام ببينم ميشه از طريق هويز ردي ازش گرفت...؟

amk

Registered User
لایک‌ها
9
بذارين ديگه راحت بگم... يه نفري اومده سايت منو هك كرده.. منم با هزار بدبختي آدرس وب سايت اونو گير آوردم

مي خوام ببينم ميشه از طريق هويز ردي ازش گرفت...؟

حالا اگه اطالاعتشو دربياري مثبا ميخواي چيكار كني؟!!
اما اگه آدرسش درست باشه شما درصورتي كه پرايويت نباشه ميتوني بهش دسترسي پيدا كني+شماره تماس...

mmiladd

Registered User
لایک‌ها
510
حالا اگه اطالاعتشو دربياري مثبا ميخواي چيكار كني؟!!
اما اگه آدرسش درست باشه شما درصورتي كه پرايويت نباشه ميتوني بهش دسترسي پيدا كني+شماره تماس...

مرسی دوست من...

بالا