برگزیده های پرشین تولز

فروش گوشی هماه با سیم کارت 0912

Ship Storm

Registered User
لایک‌ها
22
سلام
یک گوشی Htc Tuch Viva به همراه یک سیم کارت به شماره 09124057966 فوری برای فروش داریم هرکس خواست مطرح کنه
گوشی سالم و حدود 10 ماه هست که خریداری شده و 2 ماه دیگه هم گارانتی و بیمه نامه داره و رم 2 گیگ روشه و کیف اورجینال این گوشی هم روش هست و صفحه هم هیچ خشی نداره و سالم سالمه
قیمت پایه برای هردو مورد هم 430 میزارم که به نظرم منصفانه هست
محل تحویل گوشی و سیم کارت هم که تهران هست و اگه کسی خارج از تهرانه دیگه باید توافق بشه برای ارسال محموله
موفق باشید ;)

lop_po206

Registered User
لایک‌ها
22
سلام
یک گوشی Htc Tuch Viva به همراه یک سیم کارت به شماره 09124057966 فوری برای فروش داریم هرکس خواست مطرح کنه
گوشی سالم و حدود 10 ماه هست که خریداری شده و 2 ماه دیگه هم گارانتی و بیمه نامه داره و رم 2 گیگ روشه و کیف اورجینال این گوشی هم روش هست و صفحه هم هیچ خشی نداره و سالم سالمه
قیمت پایه برای هردو مورد هم 430 میزارم که به نظرم منصفانه هست
محل تحویل گوشی و سیم کارت هم که تهران هست و اگه کسی خارج از تهرانه دیگه باید توافق بشه برای ارسال محموله
موفق باشید ;)

گوشي رو بدون سيم کارت نميفروشيد؟
اگر ميفروشي چقدر؟

Ship Storm

Registered User
لایک‌ها
22
دوتاش رو با هم میخوام بفروشم ولی اگه جدا هم به قیمت فروش بره موردی نیست
قیمت نوش چنده الآن؟

kalepoook

Registered User
لایک‌ها
37
سلام
اگه لطف کنید و قیمت گوشی رو جدا بگین ممنون میشم.

Ship Storm

Registered User
لایک‌ها
22
نبود کسی ؟؟؟ تا 20 فروردین اگه اینجا فروش رفت که چه بهتر والا چون نیاز هست به فروش این دو قطعه بالاجبار باید به مغازه دار بفروشم

kalepoook

Registered User
لایک‌ها
37
نبود کسی ؟؟؟ تا 20 فروردین اگه اینجا فروش رفت که چه بهتر والا چون نیاز هست به فروش این دو قطعه بالاجبار باید به مغازه دار بفروشم

سلام تبریک سال نو،من گوشی شمارو خریدارم ولی نه به این قیمت،اگه قیمت رو راه میای من در خدمت هستم اگه نه هم که جنس شما هست و صاحب اختیارش هستین.(البته مغازه دار هم که گفتین به این قیمت ور نمیداره من خودم یکی فروختم به مغازه دار خیلی کم تر از این قیمت )،ممنون

بالا