برگزیده های پرشین تولز

تعمیرا ت موبایل

هوشنگ

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
دوستان نظرشون راجبه تعمیرات موبایل چیه؟ هنوز جای پیشرفت داره یا نه و ارزش داره وقت بابتش بزاری و دورهاشو بری و مغازه بزنی و .....؟

aliqq

Registered User
لایک‌ها
1
همه چی بستگی به خودت داره !

کارت تمیزو بی نقص باشه بعد چند وقت واست میگیره !

من یکی از رفیقام چند سال پیش اومد پیشم گفت میخوام یکی ازین دوره های تعمیرات موبایل برم الان واسه خودش اوسایی شده ها !موبایل مرده زنده میکنه !:D

با اینکه اینجا شهرستانه و جمعیتشم زیاد نیست، روز نیست که زیر 50 دسمزد خدمات داشته باشه! فقط خدمات ها ! حالا قطعاتم چون کلی میخره اونم واسش سود داره ،مثلا کپسول میخره دونه ای x تومن و روی کار 2x حسابش میکنه ! که چون کلی میخره واسش ارزون میوفته نه اینکه بخواد به مردم بزنه !

فقط میدونم کرایه مغازه و تمام جینگولک بازیا رو که ازش در میاره برجی 1 الی 1.5 واسش میمونه !

باورت میشه مهندسی مکانیک دانشگاه دولتی رو با معدل خوب ول کرده ،چون میگفت آخرش دوباره باید بیام در مغازه !!!:D

اما علت اینکه کارش گرفته اینه که مرد کاره ! اهل دودر بازیو و به اینو اون زدن هم نیست از همه مهم تر کارشم خوب بلده !

طرف 10 تا تعمیرات موبایلی جلوتر ازینو رد میکنه میاد ته پاساژ پیش این ،چون میدونه هم کارش هم خودش درسته !:D

خلاصه باید تصمیمت 100% باشه و با دو دلی نری توش ! سفت بچسب بهش و اولشم زیاد انتظار نداشته باش یواش یواش جا میوفتی میشه ،فقط تو کارت درست باش !

گوود لاک !:D

هوشنگ

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
درود بر همگی
خیلی ممنون بابت نظری که دادین.
دوستان نظره دیگه ای ندارند ؟

Last edited:

__mahdi__

Registered User
لایک‌ها
243
درود بر همگی
خیلی ممنون بابت نظری که دادین.
دوستان نظره دیگه ای ندارند ؟

در مورد مناسب بودن درامد این حرفه که حرفی نیست . نمونش پسر همسایمون بود کارش جوری گرفت که دو تا برادر دیگش هم کسب و کارای دیگرشون رو ول کردن و هر کدوم رفتند تو کار موبایل . مسئله سر کلاسای اموزش موبایله . تو نشریه بازار کار و روزنامه خراسان دو تا گزارش خوندم . خلاصه اینکه اکثر کلاسا بیشتر حالت تئوری داره و بدرد نخوره . اونایی هم که یاد گرفتن اکثرا یک مدت رفتن شاگردی تو مغازه های معروف تو جمهوری و علاءدین . جالبه بدونی که مغازه دارها واسه شاگردی و کاراموزی پول هم میگیرن طبق شنیده ها بعضی یاشون تا پنج تا شاگرد همزمان هم دارند که حدود 1 میلیون از هر کدوم میگیرن { ماهیانه }و تو زمونه کسادی بازار کلی در امد از همین راه دارند . البته بازم میگم این خلاصه اون دو تا گزارش بود خودم برخورد نداشتم .

Last edited:

هوشنگ

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
در مورد مناسب بودن درامد این حرفه که حرفی نیست . نمونش پسر همسایمون بود کارش جوری گرفت که دو تا برادر دیگش هم کسب و کارای دیگرشون رو ول کردن و هر کدوم رفتند تو کار موبایل . مسئله سر کلاسای اموزش موبایله . تو نشریه بازار کار و روزنامه خراسان دو تا گزارش خوندم . خلاصه اینکه اکثر کلاسا بیشتر حالت تئوری داره و بدرد نخوره . اونایی هم که یاد گرفتن اکثرا یک مدت رفتن شاگردی تو مغازه های معروف تو جمهوری و علاءدین . جالبه بدونی که مغازه دارها واسه شاگردی و کاراموزی پول هم میگیرن طبق شنیده ها بعضی یاشون تا پنج تا شاگرد همزمان هم دارند که حدود 1 میلیون از هر کدوم میگیرن { ماهیانه }و تو زمونه کسادی بازار کلی در امد از همین راه دارند . البته بازم میگم این خلاصه اون دو تا گزارش بود خودم برخورد نداشتم .

اینم نظری بود واسه خودش. متشکرم

هوشنگ

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
دوستان کسی دیگه نظر نداره ؟؟؟؟؟

Last edited:

هوشنگ

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
فک کنم نظرا ته کشید

Cyber.Back

Registered User
لایک‌ها
33
والا من حرف زیاد دارم ولی حث تایپ کردن ندارم تازه از بیرون اومدم و خستم...

من 2-3 سال تعمیر کار موبایل بودم و تازه چند ماهی میشه جمع کرد و البته الانم مدیر کل یه انجمن تعمیرات تخصصی موبایلم

اومدی تو این کار هر کمکی خواستی درخدمتیم نیومدی هم ضرر نکردی !

همه چیز بستگی به خودت داره و بس یه تعمیر کار خوب هم باید نرم افزار بدونه هم سخت افزار

تعمیر کار به کسی میگن که تعمیر بکنه نه تعویض

و کلی حرف و نکته دیگه که وقت بشه و عمر یاری بده بتونم تاپیک رو ببینم بهت میگم

موفق باشید

هوشنگ

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
میشه بپرسم چرا از این شغل انصراف دادی اگه لطف کنی بگی خیلی ازت ممنون میشم ؟

vahidrk

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
561
منم همین سوالو دارم ... می شه بیشتر در موردش بحث بشه؟

"Mohammad"

Registered User
لایک‌ها
116
بالا