برگزیده های پرشین تولز

هلیکوپتر و هواپیما کنترلی

Love_life

Registered User
لایک‌ها
975
می خواستم بدونم کدوم از دوستان تجربه بازی ( مهارت پرواز ) دارند
بیاند توضیح بدهند و آموزش !
الان یه هلیکوپتر گرفتم مشکلش اینه بالا می ره دوره خودش می چرخه :(

rezidentevil

Registered User
لایک‌ها
832
می خواستم بدونم کدوم از دوستان تجربه بازی ( مهارت پرواز ) دارند
بیاند توضیح بدهند و آموزش !
الان یه هلیکوپتر گرفتم مشکلش اینه بالا می ره دوره خودش می چرخه :(

پره عقبیش سالم کار می کنه ؟

Love_life

Registered User
لایک‌ها
975
آره مشکلی نداره ! بی کاری رفتم خریدم ! داغون شد البته ! :(
هواپیماش رو هم باید امتحان کنم

smit.doctor

Registered User
لایک‌ها
12
هلیکوپتر شما چند کانالست؟ احتمالا 3 کاناله هستش و 2 تا پره اصلی داره که بر خلاف هم میچرخن(بهش میگن کواکسیال)

من 2 تا هلیکوپتر 3 کاناله دارم که هر دو تا همینجور بودن. باید مدارشون عوض بشه چون gyro و ecs ضعیفی دارن. کلا هلیکوپتر زیر 6 channel ارزش وقت و پولی رو که خرج میکنید نداره.

شما یه عکس از دسته کنترل بزار تا راهنماییتون کنم. الان به سمت راست میچرخه یا چپ؟ معمولان زیر throttle راست 2 تا دکمه هست که چرخش رو قبل پرواز تنظیم میکنه.

هر سوالی دارید از من بپرسید. من روی هم 6 تا هلیکوپتر دارم.

Last edited:

smit.doctor

Registered User
لایک‌ها
12
:cool:

1269947534062011600.jpg

Ronan

Registered User
لایک‌ها
876
هلیکوپتر شما چند کانالست؟ احتمالا 3 کاناله هستش و 2 تا پره اصلی داره که بر خلاف هم میچرخن(بهش میگن کواکسیال)

من 2 تا هلیکوپتر 3 کاناله دارم که هر دو تا همینجور بودن. باید مدارشون عوض بشه چون gyro و ecs ضعیفی دارن. کلا هلیکوپتر زیر 6 channel ارزش وقت و پولی رو که خرج میکنید نداره.

شما یه عکس از دسته کنترل بزار تا راهنماییتون کنم. الان به سمت راست میچرخه یا چپ؟ معمولان زیر throttle راست 2 تا دکمه هست که چرخش رو قبل پرواز تنظیم میکنه.

هر سوالی دارید از من بپرسید. من روی هم 6 تا هلیکوپتر دارم.

دکتر جان لذتش چجوریه ؟ چون تصمیم دارم یدونه بگیرم ... مدلهاشم دیدم ... از 65000 تا 2000000

که اونا دیگه بنزین میخوره ... اما ارزش داره آدم 180 تا 200 بالای این پول بده یا بزاره یه دفعه یه چیز عالی

بگیره ؟ بعد طرف میگفت اول باید با 3 کاناله یاد بگیری بعد بری سراغ 6 کاناله

smit.doctor

Registered User
لایک‌ها
12
در مورد لذتش بگم واقعا اعتیاد اوره. جوری که بعضی موقع ها نمیتونید از فکر کردن بهش دست بردارید!!

اصلا فکر کمتر از 4 کاناله رو نکنید چون فقط اسباب بازی یه بار مصرف هستن.

در مورد اینکه اول 4 کاناله رو یاد بگیرید یا 6 بارها تو فروم rcgroups.com بحث شده. شما فرضا استاد روندن هلیکوپتر های 4 کاناله شدید وقتی بخوایید 6 کاناله رو شروع کنید باید بیشتر چیزها رو از اول یا بگیرید پس کمکی بهتون نمیکنه حتی داشتن هواپیمای کنترلی هم کمکی به یا گیری نمیکنه.

ببنید روندن هلیکوپتر کار اسونی نیست بنظر من این بازی برای سن زیر 14 نیست اگه دقت نکنید میتونه صدمه جدی به شما یا دیگران وارد کنه. هر کسی تا بتونه بصورت حرفه ای کنترل کنه بارها هلیکوپتر رو میشکونه پس بیشتر باید به فکر تامین قطعات باشید.

میتونید از flight simulator استفاده کنید. به این صورت که دسته با usb به کامپیوتر وص میشه تا بیشتر تمرین کنید من خودم phonix simulator رو از تورنت دانلود کردم 1gb .

هلیکوپتر های بنزینی که بهش میگن نیترو خوبش زیر 800$ نیست. پیششنهاد میکنم برای شروع با 160- 200 $ belt cp v2 یا honeybee king 3 رو بخرید البته قیمت ها تو ایران فضاییه تازه اگه بتونید پیداش کنید.

یادتون باشه اگه خواستید از خارج بخرید کنترل رو جدا نخرید چون ورود هر گونه فرستنده به ایران ممنوعه!

Ronan

Registered User
لایک‌ها
876
جات خالی دیروز هتل مروارید خزر بودیم نزدیک نور تو شمال , لب ساحل 5 , 6 تا ماشین کنترلی آورده بودن

تپه درست کرده بودن میپریدن

Love_life

Registered User
لایک‌ها
975
دلفین 6 کاناله هست ! 89 خریدم !
سمت راست می چرخه !
باطری ضعیفی دراند ، حتما سوختیش رو خرید کنید

smit.doctor

Registered User
لایک‌ها
12
دلفین 6 کاناله هست ! 89 خریدم !
سمت راست می چرخه !
باطری ضعیفی دراند ، حتما سوختیش رو خرید کنید

منظورت اینه؟
ESKY Dauphin

image1_2653.jpg

image5_2653.jpg

اگه میخوای کمکت کنم اطلاعات بیشتری بده.. عکس.. اسم کامل.. سازنده..
در ضمن باطری به راحتی با مدل های قوی قابل تعویض هست.

smit.doctor

Registered User
لایک‌ها
12
هلیکوپتر شما چند پره اصلی داره؟ 2 تا یا 4 تا؟ منظورم سر هلیکوپتر هست.

smit.doctor

Registered User
لایک‌ها
12
rudder control رو بدید سمت چپ. نتیجه رو ببینید اگه بهتر نشد trim های دیگه که دورشون خط کشیدم رو امتحان کنید.

1270047141.png

Love_life

Registered User
لایک‌ها
975
دکتر جان ممنون !
مثل 4 پره داره ! 1 میله تعادل !
2 تا گوشه سمت چپی ها تکون نمی خوره و ثابت هست ! تاثیری نداشته

smit.doctor

Registered User
لایک‌ها
12
هلیکوپتر شما 6 channel نیست! 3 یا 4 channel هست. هلیکوپترهای 6ch فقط 2 تا پره جلو دارن. احتمالا یه کپی چینی هستش و به دروغ نوشتن 6 ch.
trim سمت راست پایین رو برای 12 ثانیه یا بیشتر به چپ بدید تا دیگه نچرخه.

دم هلیکوپتر رو ببینید اگه اینطوری باشه 3 channel هست:

1270051470.png

و اینطوری 4 ch
biglama-motion-1.jpg

Last edited:

Love_life

Registered User
لایک‌ها
975
zs-016-c1%5Bekm%5D592x300%5Bekm%5D.jpg

بلوتوث لپ تاپ قاطی کرده ، ولی دکتر جان تقریبا این شکلی هست

مارمولک

Registered User
لایک‌ها
3
هلیکوپترهای خوب کنترلی تا حدودی خطرناک هستند ( به خاطر پره بزرگ شون ) . هواپیماش کیف بیشتری داره و فقط نشوندن اش روی زمین کمی سخته. یکی از دوستان یه نمونه از دوبی آورده بود که حدود 800 تومن پاش در اومده بود. بدنه اش ضد ضربه بود و حتی میتونستی یک بار نیم کیلویی به زیرش آویزون کنی و حین پرواز مثل بمب ولش کنی. البته شارژی نبود و سوخت مخصوص به خودش رو داشت که از دبی آورده بود. خودش می گفت که یه نمونه دیگه اش هم بوده که سه برابر قیمت داشته و زیرش دوربین داشته که روی LCD کنترل میشده تصویر دوربین رو دید !

sourena_8888

Registered User
لایک‌ها
68
هلیکوپترهای خوب کنترلی تا حدودی خطرناک هستند ( به خاطر پره بزرگ شون ) . هواپیماش کیف بیشتری داره و فقط نشوندن اش روی زمین کمی سخته. یکی از دوستان یه نمونه از دوبی آورده بود که حدود 800 تومن پاش در اومده بود. بدنه اش ضد ضربه بود و حتی میتونستی یک بار نیم کیلویی به زیرش آویزون کنی و حین پرواز مثل بمب ولش کنی. البته شارژی نبود و سوخت مخصوص به خودش رو داشت که از دبی آورده بود. خودش می گفت که یه نمونه دیگه اش هم بوده که سه برابر قیمت داشته و زیرش دوربین داشته که روی LCD کنترل میشده تصویر دوربین رو دید !
قابل توجه وزارت اط....

.

بالا