برگزیده های پرشین تولز

تعویض نوکیا N97 سفید فنلاند

Mey$aM

Registered User
لایک‌ها
61
سلام
یه گوشیه Nokia N97 در حد آک دارم بی خط و خش و بدون کوچکترین مشکل نرم و سخت افزاری
رنگ سفید و بسیار شیک
با کیبوردش که اصلا کار نشده !

گارانتی اصلی نوکیا

هک شده بدون از بین رفتن حالت هک با فرمت گوشی
دوستانی که در جریان هستن می دونن هنوز 90 درصد N97 دارها نتونستن هکش کنن خودمم با بدبختی هکش کردم.

با گوشیهای زیر معاوضه میکنم و طبق عرف، تفاوت قیمت نو رو سر میگیرم :

Nokia E55
Nokia N79
Nokia N82
Nokia 5800

توجه : گوشی شما هم باید حتما حتما مثل گوشی خودم در حد آک و یجورایی با نو مو نزنه ! نه رنگ رفتگی روی قاب و صفحه کلید داشته باشه نه ضربه نه لک نه تعمیری باشه نه پیچاش به هر دلیلی حتی تعویض قاب باز شده باشه

دلیل فروش : خرید گوشی جمع و جور و غیر کشوئی و سبک و ارزان تر !

تو PM منتظر پیشنهادات شما هستم
شماره هم بذارید

Last edited:

Mey$aM

Registered User
لایک‌ها
61
خوب..به درخواست دوستان عکس این گوشی رو هم آپلود کردم :

1270117537.jpg

1270160680.jpg

1270136672.jpg

1270124468.jpg

1270205172.jpg

hsh988

Registered User
لایک‌ها
64
اقا این اخرش چند؟؟؟

Mey$aM

Registered User
لایک‌ها
61
خدمت دوستان عزیزم عرض کنم قیمت این گوشی در تهران همچنان 495 بدون گارانتی و 510 با گارانتی اصلی نوکیاست..حالا اینکه سر مرز یا تو فلان شهرستان دارن 200 میفروشن کاری ندارم !!

دیگه سایت گوشی شاپ که برای همه دوستان سند و مرجع قابل قبولی هست قیمتهای روز این گوشی رو زده
از این گذشته، شماره یکی از فروشگاه های علاءالدین رو هم میذارم می تونید قیمت ثانیه ای بگیرید ! :
02166753036

خدمت سایر دوستانی که قصد خرید دارند عرض کنم بنده فقط می تونم تعویض کنم چون نمی خوام ضرر بدم !

اگرم قرار باشه بفروشم زیر 390 نمیدم..حالا اصلا قیمت نوش بشه 400 تومن ! برای من کمتر از این قیمت مقدور نیست کاری به 20 یا 30 درصد و .. هم ندارم !

موفق باشید

kambiz18

Registered User
لایک‌ها
6
خدمت دوستان عزیزم عرض کنم قیمت این گوشی در تهران همچنان 495 بدون گارانتی و 510 با گارانتی اصلی نوکیاست..حالا اینکه سر مرز یا تو فلان شهرستان دارن 200 میفروشن کاری ندارم !!

دیگه سایت گوشی شاپ که برای همه دوستان سند و مرجع قابل قبولی هست قیمتهای روز این گوشی رو زده
از این گذشته، شماره یکی از فروشگاه های علاءالدین رو هم میذارم می تونید قیمت ثانیه ای بگیرید ! :
02166753036

خدمت سایر دوستانی که قصد خرید دارند عرض کنم بنده فقط می تونم تعویض کنم چون نمی خوام ضرر بدم !

اگرم قرار باشه بفروشم زیر 390 نمیدم..حالا اصلا قیمت نوش بشه 400 تومن ! برای من کمتر از این قیمت مقدور نیست کاری به 20 یا 30 درصد و .. هم ندارم !

موفق باشید

دوست من وقتی میاد تاپیک فروش یا معاوضه می زنید باید یک سری قوانین رو رعایت کنید
اگه که می خواین ضرر نکنید که نمی شه
فکر نکنید خیلی زرنگ هستین و کسی نمیدونه خرید و فروش چجوریه
در ضمن تلفن گویا هم 15 فروردین تماس بگیرید
متوجه قیمت می شین که قیمت ها جدید کمی تغییر کرده
به هر حال من از اول گفتم خریدار هستم اما برخورد شما خیلی درست نیست

Mey$aM

Registered User
لایک‌ها
61
دوست من وقتی میاد تاپیک فروش یا معاوضه می زنید باید یک سری قوانین رو رعایت کنید
اگه که می خواین ضرر نکنید که نمی شه
فکر نکنید خیلی زرنگ هستین و کسی نمیدونه خرید و فروش چجوریه
در ضمن تلفن گویا هم 15 فروردین تماس بگیرید
متوجه قیمت می شین که قیمت ها جدید کمی تغییر کرده
به هر حال من از اول گفتم خریدار هستم اما برخورد شما خیلی درست نیست

دوست عزیز
بنده 5 ساله اینجا عضوم و قوانین رو هم خوب بلدم ! :cool:
من با شما موافقم اما بادتون باشه برای فروش هیچ قانونی وجود نداره جز قانون فروشنده ! درسته که یکسری عرف هایی تو خرید و فروش وجود داره اما باز هم این فروشنده هست که تعیین میکنه و کسی خریدار رو مجبور نکرده !
به زبان ساده تر ، فروشنده اختیار مالشو داره شما هم اختیار پولتو داری و کسی طرفین رو مجبور به کاری نکرده.
تنها کاری که شما می تونی بکنی اینه که ببینی اون قیمتی که فروشنده تعیین کرده به دردت می خوره یا نه ;)

در ضمن..بنده تو آگهی هم حرفی از فروش نزدم..گفتم فقط تعویض. حالا یکسری دوستان به زور می خوان بخرن اون هم با درصد عرف خودشون ! خوب طبیعیه بنده قول نمیکنم. مثل خود شما که اولش میخواستی 33 درصد کم کنی حالا من نمی دونم این درصد رو از کجا در اوردید !! بعدش درصد رو درست کردی
شرمنده اینو میگم..جسارت به شما نشه ولی دیگه همه دوستان قدیمی می دونن 90 درصد کسایی که میاین اینجا، بز خرید میکنن ! برای همین قدیمیها کمتر اینجا چیزی رو برای فروش میذارن

در ضمن..اون قیمتی که بنده و شما توافق کردیم سر جاشه و در صورتی که مورد معاوضه پیش نیومد با شما معامله میکنم

kambiz18

Registered User
لایک‌ها
6
دوست عزیز
بنده 5 ساله اینجا عضوم و قوانین رو هم خوب بلدم ! :cool:
من با شما موافقم اما بادتون باشه برای فروش هیچ قانونی وجود نداره جز قانون فروشنده ! درسته که یکسری عرف هایی تو خرید و فروش وجود داره اما باز هم این فروشنده هست که تعیین میکنه و کسی خریدار رو مجبور نکرده !
به زبان ساده تر ، فروشنده اختیار مالشو داره شما هم اختیار پولتو داری و کسی طرفین رو مجبور به کاری نکرده.
تنها کاری که شما می تونی بکنی اینه که ببینی اون قیمتی که فروشنده تعیین کرده به دردت می خوره یا نه ;)
کاملا موافق هستم
در ضمن..بنده تو آگهی هم حرفی از فروش نزدم..گفتم فقط تعویض. حالا یکسری دوستان به زور می خوان بخرن اون هم با درصد عرف خودشون ! خوب طبیعیه بنده قول نمیکنم. مثل خود شما که اولش میخواستی 33 درصد کم کنی حالا من نمی دونم این درصد رو از کجا در اوردید !! بعدش درصد رو درست کردی
دوست من شاید شما 5 سال اینجا عضو باشین اما من چندین برابر شما گوشی معامله کردم ( معامله نه مصرف شخصی )
اگر از همین قدیمی هایی که اینجا هستن بهتون می گن این درصد ها از کجا میاد
در ضمن من زمانی که گفتم 33 % عکس ندادین
و عکس دادین گفتم 25 %
شرمنده اینو میگم..جسارت به شما نشه ولی دیگه همه دوستان قدیمی می دونن 90 درصد کسایی که میاین اینجا، بز خرید میکنن ! برای همین قدیمیها کمتر اینجا چیزی رو برای فروش میذارن
نه اینوری هم نیست ما عادت کردیم یک چیزی می خریم استفاده کنیم و بعدش که خسته شدیم بفروشیم بدونه ضرر و فکر می کنیم مردم می خوام بز خری کنن
الان تاپیک خودمو ببین گوشی 250 تومانی رو 140 تومان دارم می فروشم با اینکه از 40 % هم بیشتر کسر شده از قیمتش اما راضی هستم چون خرید فروش یک اصولی داره و بعد از خرید موقع فروش حتما باید ضرر کنی

در ضمن..اون قیمتی که بنده و شما توافق کردیم سر جاشه و در صورتی که مورد معاوضه پیش نیومد با شما معامله میکنم
هوزم من با اون 25 % کسر از قیمت گوشی موافقم و رو حرفم هستم
فقط شنبه قیمت روز رو می گیرم و خبرتون می کنم
موفق باشید

Mey$aM

Registered User
لایک‌ها
61
در خدمت شما هستیم کامبیز خان
راستی یادم رفت بگم..موبایل گویا تا 9 فروردین باز بود بعدشو نمی دونم چون هم خودم و هم دوستان دیگه باهاش تماس گرفتیم

راستی..قیمت گارانتی اصلی نوکیا رو بگیر چون مال من گارانتی اصلیه
متشکرم

Mey$aM

Registered User
لایک‌ها
61
بالا