برگزیده های پرشین تولز

سان سور جدید صدا و سیما !!

LAPD

Registered User
لایک‌ها
598
سلام
نمیدونم متوجه شدید یا نه , که به تازگی به چه زیبایی و چقدر حرفه ای فیلم هایی که زنان در اون فیلمها پوشش اسلامی ندارند رو دامن و شلوار تنشون میکنن !! به طوری که هرکسی هم نمیتونه تشخیص بده که این دامن و شلوار و تیشرت که یقش داره زن بیچاره رو خفه میکنه واقعا مال خودش نیست !!
البته قبلا هم بود این جریان ولی خیلی تابلو !! مثلا قسمتهایی که پوشش مناسب نداشت رو شطرنجی میکردن یا رنگ میکردن ولی به تازگی خیلی حرفه ای شده , و تا حدودی میشه گفت سه بعدیه.
کسی میدونه چجوری اینکارو میکنن؟ فکر نکنم بشینن فریم به فریم نقاشی کنن , احتمالا تکنولوژی جدیدی نرم افزار جدیدی چیزی باید باشه !!:D احتمالا تا چندوقت دیگه روسری بکنن سرشون !!
از بچه های صدا و سیما اگه کسی اینجا هست راهنمایی کنه :)

Ostadb

Registered User
لایک‌ها
62
شما مگه صدا سیما:puke: نیگا میکنی؟

Mehraɴ

Registered User
لایک‌ها
40
سلام .
آره . خیلی وقته از این کارا می کنن .
یه لباس با فتوشاپ یا هر چیز دیگه درست می کنن بعدش اونو به یه Null آبجکت وصل می کنن . بعدش هم با ترکینگ یا به صورت دستی (فریم به فریم !!) انجام میدن که نتیجش اینی میشه که شما میبینید :دی

LAPD

Registered User
لایک‌ها
598
سلام .
آره . خیلی وقته از این کارا می کنن .
یه لباس با فتوشاپ یا هر چیز دیگه درست می کنن بعدش اونو به یه Null آبجکت وصل می کنن . بعدش هم با ترکینگ یا به صورت دستی (فریم به فریم !!) انجام میدن که نتیجش اینی میشه که شما میبینید :دی

اخه مشکل اینه که بخوان فرم به فرم اینکارو بکنن یه قرن طول میکشه !! اینا که حوصله این کارارو ندارن !! میزنن کلا اون قسمتو میبرن !! همونکاری که قبلا میکردن , لباس ها به نظر خیلی فیت میاد .
نمیدونم والا.
ولی اکثرا سعی میکنن از رنگ سیاه استفاده کنن , چون معمولا قابل تشخیص نیست و دیگه لازم نیست کلی سایه و اینا درست کنن تا طبیعی به نظر بیاد

سعادت

Registered User
لایک‌ها
1,134
ما که چیزی متوجه نشدیم
منظورتون همون سانسوری هست که جوانه پویا واسه فرار از زندان استفاده کرده بود

Mehraɴ

Registered User
لایک‌ها
40
اخه مشکل اینه که بخوان فرم به فرم اینکارو بکنن یه قرن طول میکشه !! اینا که حوصله این کارارو ندارن !! میزنن کلا اون قسمتو میبرن !! همونکاری که قبلا میکردن , لباس ها به نظر خیلی فیت میاد .
نمیدونم والا.
ولی اکثرا سعی میکنن از رنگ سیاه استفاده کنن , چون معمولا قابل تشخیص نیست و دیگه لازم نیست کلی سایه و اینا درست کنن تا طبیعی به نظر بیاد
آخه مشکل اینجاست اینا شروع ترکینگ ندارن !! اگر هم داشته باشن نمی تونن فقط با ترکینگ این کار رو انجام بدن . من یه بار دیدم که اول با ترکینگ اینجام میدادن اونجاهایی که خراب میشد رو دستی درست می کردن

Yousef

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,952
من که خیلی وقته غیر از فوتبال ها و نود هیچ برنامه ای رو نمیبینم.
اما یادم هست عید چند سال پیش که شبکه دو جشنواره فیلم های سینمایی داشت، از این کارها میکردن!
خیلی قدیمیه این.

LAPD

Registered User
لایک‌ها
598
ما که چیزی متوجه نشدیم
منظورتون همون سانسوری هست که جوانه پویا واسه فرار از زندان استفاده کرده بود

من ندیدم این فرار از زندان جوانه پویا رو , ولی فرار از زندان که چیزی برای این نوع سانسور نداره , نمیدونم البته اگه یقه اون خانم دکتره تا زیر حلقش اومده حتما از همین جریان استفاده کردن:)

البته میگم قبلا هم اینکارو میکردن ولی الان خیلی حرفه ای تر شده

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
همین دوروز پیش فیلم تبدیل شوندگان 2 داد
برای زنه همی شلوار گذاشتند وهم پیراهن
شلوارش تابلو بود

bloody

کاربر فعال علم و دانش
کاربر فعال
لایک‌ها
17
سلام
نمیدونم متوجه شدید یا نه , که به تازگی به چه زیبایی و چقدر حرفه ای فیلم هایی که زنان در اون فیلمها پوشش اسلامی ندارند رو دامن و شلوار تنشون میکنن !! به طوری که هرکسی هم نمیتونه تشخیص بده که این دامن و شلوار و تیشرت که یقش داره زن بیچاره رو خفه میکنه واقعا مال خودش نیست !!
البته قبلا هم بود این جریان ولی خیلی تابلو !! مثلا قسمتهایی که پوشش مناسب نداشت رو شطرنجی میکردن یا رنگ میکردن ولی به تازگی خیلی حرفه ای شده , و تا حدودی میشه گفت سه بعدیه.
کسی میدونه چجوری اینکارو میکنن؟ فکر نکنم بشینن فریم به فریم نقاشی کنن , احتمالا تکنولوژی جدیدی نرم افزار جدیدی چیزی باید باشه !!:D احتمالا تا چندوقت دیگه روسری بکنن سرشون !!
از بچه های صدا و سیما اگه کسی اینجا هست راهنمایی کنه :)

نرم افزارهای مختلفی هست ولی اونی که برای این کار تو ایران مرسوم هست Autodesk Combustion هست نرمافزار فوقالعاده قوی برای این کار هست(آدمی رو میشناسم که برای صدا سیما کار میکنه و از این نرمافزار استفاده میکنه البته اونجا استخدام نیست و به صورت سفارشی براشون کار میزنه)، حتی از افتر افکت هم تو این زمینه قوی تره...شما یه پوشش طراحی میکنی (حتی جنس و جزئیات لباس هم میشه طراحی کرد) بعد با ترکینگ با تصویر مچ میشه پول خیلی خوبی هم میدن بابت این کار...البته به این راحتی ها هم نیست حداقل باید 3 ماهی فقط بشینی یاد بگیری تا بتونی خوب کار کنی

LAPD

Registered User
لایک‌ها
598
نرم افزارهای مختلفی هست ولی اونی که برای این کار تو ایران مرسوم هست Autodesk Combustion هست نرمافزار فوقالعاده قوی برای این کار هست(آدمی رو میشناسم که برای صدا سیما کار میکنه و از این نرمافزار استفاده میکنه البته اونجا استخدام نیست و به صورت سفارشی براشون کار میزنه)، حتی از افتر افکت هم تو این زمینه قوی تره...شما یه پوشش طراحی میکنی (حتی جنس و جزئیات لباس هم میشه طراحی کرد) بعد با ترکینگ با تصویر مچ میشه پول خیلی خوبی هم میدن بابت این کار...البته به این راحتی ها هم نیست حداقل باید 3 ماهی فقط بشینی یاد بگیری تا بتونی خوب کار کنی

عجب
اقا ممنون از راهنماییت
این برنامهه رو میشه تهیه کرد؟ لینک دانلودی چیزی دارید ازش؟
سه ماه یاد بگیریم بعد بریم سفارش بگیریم.

bloody

کاربر فعال علم و دانش
کاربر فعال
لایک‌ها
17
آخه مشکل اینجاست اینا شروع ترکینگ ندارن !! اگر هم داشته باشن نمی تونن فقط با ترکینگ این کار رو انجام بدن . من یه بار دیدم که اول با ترکینگ اینجام میدادن اونجاهایی که خراب میشد رو دستی درست می کردن

ترکینگ که مشکل حادی نیست فقط کافیه یه منطقه با کنتراست بالا پیدا کنی مثلا لبه لباس (تیره) با پوست بدن بازیگر(روشن) ترکینگ رو اونجا قرار میدی (البته برای این کارا بالای 5 تا ترکینگ استفاده میشه) حتی میشه در محور Z هم ترکینگ انجام داد که زوم دوریبن یا حرکت بازیگر در این محور هم مشکلی نباشه ...ولی همونطوری که گفتین سختی کار برای اونجا هایی هست که باید به صورت دستی انجام بشه ولی در نرم افزار های حرفه ای مثل کمبازشن که برای این کار طراحی شده اگه فرد مهارت کافی رو داشته باشه شاید 10 درصد هم خطا پیش نیاد ...البته این فیلم هایی که اینا سانسور میکنن خیلی ظرافت به خرج نمیدن همه پوشش ها تیره ، یک رنگ و براشون هم مهم نیست اگه تماشاچی متوجه سانسور بشه !

bloody

کاربر فعال علم و دانش
کاربر فعال
لایک‌ها
17
عجب
اقا ممنون از راهنماییت

آره راحت گیر میاد ...من خودم یه سری دنبالش بودم آموزشیش رو هم داشتم (نمیدونم الان هم دارم یا نه)
البته اگه فقط بخوایی برای سانسور کردن استفاده کنی که کمتر از این مدت هم یاد میگیری آخه کمبازشن خیلی گسترده هست شما بیسیکش رو که یاد بگیری یه سری قلق داره که فراون راجع بهش مطلب هست بعد میتونی راحت سانسور کنی :D...
من خودم بعد از یه مدت کمبازشن رو بیخیال شدم زدم تو خط افتر الان تیزر تبلیغاتی میزنم
البته این نکته رو هم در نظر بگیر دست خیلی زیاده و صدا سیما هم طرف های خودش رو میشناسه مگه اینکه دیگه خیلی کاردرست بشی بتونی با اونا رقابت کنی;) ...

bloody

کاربر فعال علم و دانش
کاربر فعال
لایک‌ها
17
عجب
اقا ممنون از راهنماییت

http://www.megaupload.com/?d=14PPLZJ0
http://rapidshare.com/files/85843128/MR_Standalone_3.6_for_Maya_2008__32bit_.rar
تورنت
http://isohunt.com/torrent_details/90318921/autodesk+combustion?tab=summary

پیشنهاد خودم:تورینت اونا رو دانلود نکردم /

4870x2

Registered User
لایک‌ها
4
همین دوروز پیش فیلم تبدیل شوندگان 2 داد
برای زنه همی شلوار گذاشتند وهم پیراهن
شلوارش تابلو بود
من نمیدونم مجبورن فیلمی كه megan fox بازی می كنه پخش كنن یا نه:دی
ولی از الان موندم avatar هم می تونن درستش كنن یا نه

LAPD

Registered User
لایک‌ها
598
آره راحت گیر میاد ...من خودم یه سری دنبالش بودم آموزشیش رو هم داشتم (نمیدونم الان هم دارم یا نه)
البته اگه فقط بخوایی برای سانسور کردن استفاده کنی که کمتر از این مدت هم یاد میگیری آخه کمبازشن خیلی گسترده هست شما بیسیکش رو که یاد بگیری یه سری قلق داره که فراون راجع بهش مطلب هست بعد میتونی راحت سانسور کنی :D...
من خودم بعد از یه مدت کمبازشن رو بیخیال شدم زدم تو خط افتر الان تیزر تبلیغاتی میزنم
البته این نکته رو هم در نظر بگیر دست خیلی زیاده و صدا سیما هم طرف های خودش رو میشناسه مگه اینکه دیگه خیلی کاردرست بشی بتونی با اونا رقابت کنی;) ...

سعی میکنم کار درست بشم !! برای رقابت با بقیه هم میدونم چیکار کنم , کلا برای مرداشون ریش میزارم برای زنا روبنده:D
بابت لینک دانلود هم ممنون
بعد گفتی کاربردای دیگه هم داره , اونا چین؟ یه توضیح مختصر میدی
خدا خیرت بده

LAPD

Registered User
لایک‌ها
598
من نمیدونم مجبورن فیلمی كه megan fox بازی می كنه پخش كنن یا نه:دی
ولی از الان موندم avatar هم می تونن درستش كنن یا نه

خب معلومه اواتارو به کل نمیتونن پخش کنن !!!
حالا باز همینم خوبه , تا چند سال پیش یکم زنه یقش باز بود اینا تصویرو کش میدادن , یهو میدیدی زنه داره مثلا با مرده حرفه میزنه و اونوقت از مرده فقط یه دست توی کادره !! خیلی تابلو بود , حالا باز این تکنولوژی به دادمون رسیده

بالا