برگزیده های پرشین تولز

experia x1 black

mr hitler

Registered User
لایک‌ها
8
سلام
یه گوشی اکسپریا دارم مشکی ترو تمیز رو ال سی دیش لیبل بوده از اول با رم 2 گیگ اصل و کارتون و بقیه متعلقاتش یکمی هم پشتش قسمت درش یکمی خش داره که همه اکسپریا ها بعد از یه هفته اینطوری میشن زیاد هم مشخص نیست جی پی اسش هم فعاله به همراه نقشه تهران
قیمت 250 تومن حتی 249 تومن هم فروخته نمیشود پس اگه 249 می خوایید لطفا اصلا پست نزنید
دوستانی که کارشون خراب کردن تاپیک هایه دیگران هست بزارید از قبل جوابشون رو بدم درسته الان این گوشی نوش شده 50 تومن!!!ااصلا 250 نمی ارزه!!تو همین بازارچه کاربرا 150 تومن در حد اکش رو خریدند!!!!!!!!!!!!!!
لطفا اگه قصد خرید ندارید اصلا پست ندید وگرنه شخصیت خودتون رو به نمایش عموم میزارید
اصلا به پولش احتیاجی ندارم
فروش فقط تو تهران یا کرج
با تشکر از همه دوستان عزیز سال خوبی داشته باشید
اینم شمار تلفن خواستید اس ام اس بدید 09193665786

RPG 8

Registered User
لایک‌ها
426
سلام
یه گوشی اکسپریا دارم مشکی ترو تمیز رو ال سی دیش لیبل بوده از اول با رم 2 گیگ اصل و کارتون و بقیه متعلقاتش یکمی هم پشتش قسمت درش یکمی خش داره که همه اکسپریا ها بعد از یه هفته اینطوری میشن زیاد هم مشخص نیست جی پی اسش هم فعاله به همراه نقشه تهران
قیمت 250 تومن حتی 249 تومن هم فروخته نمیشود پس اگه 249 می خوایید لطفا اصلا پست نزنید
دوستانی که کارشون خراب کردن تاپیک هایه دیگران هست بزارید از قبل جوابشون رو بدم درسته الان این گوشی نوش شده 50 تومن!!!ااصلا 250 نمی ارزه!!تو همین بازارچه کاربرا 150 تومن در حد اکش رو خریدند!!!!!!!!!!!!!!
لطفا اگه قصد خرید ندارید اصلا پست ندید وگرنه شخصیت خودتون رو به نمایش عموم میزارید
اصلا به پولش احتیاجی ندارم
فروش فقط تو تهران یا کرج
با تشکر از همه دوستان عزیز سال خوبی داشته باشید
اینم شمار تلفن خواستید اس ام اس بدید 09193665786

دوست عزیز حتما ازش عکس بذار! اگه اوکی بود با هم قرار میذاریم!

navid_k

Registered User
لایک‌ها
43
اگر وضعیت گوشی همینطور که فرمودند باشه، قیمتشون خوب و منصفانه ست.
منم امیدوارم دوستان کم لطفی نکنند، خودم هم به کارم نمیاد ولی اگر از آشنایان کسی خواست مزاحمت میشم.

mr hitler

Registered User
لایک‌ها
8

RPG 8

Registered User
لایک‌ها
426
سلام
اینم یه چند تا عکس در ضمن من کی گفتم گوشی در حد ام هست؟گوشی یه چند ماهی کار کرده ولی ترو تمیزه وسایلش هم کارتن یدونه قلم شارزر کابل یو اس بی و هندز فری
http://tinyax.com/share-3C0B_4BB30188.html
http://tinyax.com/share-BFA7_4BB30188.html
http://tinyax.com/share-1E9E_4BB30188.html
تا حالا سه نفر 250 خواستن بیشتر نبود!!!!

فروختیش؟

Last edited:

mr hitler

Registered User
لایک‌ها
8
فروخته شد به قیمت 250 تومان
با تشکر:cool:

RPG 8

Registered User
لایک‌ها
426
دوستان موقع خرید جنس دست دوم خیلی دقت کنید یا فروشنده آدم قابل اعتمادی باشه ویا حضوری معامله کنید.
چون من شهرستان هستم اشتباه کردم و کسی رو که تهران بودواسطه فرستادم و این گوشی رو تحویل گرفت! متاسفانه فروشنده از کناره های گوشی عکس ننداخته بودن و وقتی شخص واسطه متوجه ترک خوردگی در کناره گوشی میشه فروشنده میگه من از قضیه خبر دارم و عکسش رو هم دیدم توی فروم!خلاصه گوشی با این تفاسیر به دست من میرسه!
البته ایشون گفتن گوشی رو پس میگیرم ولی حاضر نیستن پول به حساب بریزن وباید بیاریم به محل زندیگیشون!و واسطه قبلی هم نتونست دوباره تا کرج بره!ایشون هم گویا چند روز بعد رفتن مسافرت وهر کاری کردم نتونستم باهاشون تماس بگیرم.!
به هر حال دیروز ال سی دی گوشی در اثر یه تکون ساده خاموش شد!و دیگه روشن نشد. وقتی گوشی رو باز کردیم متوجه شدیم گوشی به طرز بسیار ناشیانه تعمیر شده!پیچهای داخلش یا سر جاشون نبودن و یا عوض شده بودن!حتی توش چسب برق هم پیدا شد!

من که سر این قضیه کلی ضرر دادم ولی درسی گرفتم که امیدوارم همه بهش توجه کنین...
سعی کنین تا جایی که ممکنه شخصا و حضوری خرید کنید یا حداقل از اشخاص ناشناس خرید نکنید!

عکس از جاهایی که ایشون ننداختن!

54216_img0749.jpg

54217_img0751.jpg

gba

Registered User
لایک‌ها
25
اینو که جوییده:blink:
واقعا عجیبه که کسی که حضوری واسه شما خرید کرده ترک به این گندگی رو ندیده.

all4u2

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
573
این کارها ارزش نداره!!!!!!!
اعتماد همرو خراب میکنن!اون اشنای شما هم اینارو ندیده بود و گرفته بوده؟خوب حضوری بوده!!!!!!!!!!

RPG 8

Registered User
لایک‌ها
426
اینو که جوییده:blink:
واقعا عجیبه که کسی که حضوری واسه شما خرید کرده ترک به این گندگی رو ندیده.

این کارها ارزش نداره!!!!!!!
اعتماد همرو خراب میکنن!اون اشنای شما هم اینارو ندیده بود و گرفته بوده؟خوب حضوری بوده!!!!!!!!!!

اوه اوه . واقا متاسفم

متاسفانه آشنای ما گول ظاهر موجه ایشون رو خورده!وقتی هم فروشنده گفته خریدارعکسای این قسمتا رو توی فروم دیدم بیچاره اعتماد کرده به حرفش!
حالا خودتون قضاوت کنید، عکسایی که این اقا گذاشتن رو با اینا مقایسه کنید!
جالبه وقتی بهشون گفتم چرا این ترک رو قبلا نگفتین گفتن که شما سلامت گوشی رو ول کردین گیر دادین به ترکش! کیفیت بدنه اکسپریا کلا پایینه و از این حرفا! درصورتی که گوشی با این وضعیت رو 40-50 تومن ارزونتر میشه از مغازه خرید.تازه تعمیر نشده!!
من خیلی وقته تو این فروم فعالیت میکنم و کلی وسیله تا به حال خریدم.نمونش از اقای past girls یه گوشی خریدم نزدیک 1 سال پیش(توسط همین آشنامون البته) که هیچ مشکلی نداشت و هنوزم مثل ساعت کار میکنه ... در کل حرف من اینه که از افرادی خرید کنید که شناخته شده تر هستن ، و در غیر این صورت حضوری خرید کنین!

Last edited:

moh_sae

Registered User
لایک‌ها
4
متاسفانه چون بچه های شهرستانی دسترسی به بعضی از گوشی ها در شهرستان ندارند از طریق سایت خرید می کنند و بعضی از افراد سودجو هم از این طریق اقدام به نوعی کلاهبرداری می کنند. منم برا این دوستمون خیلی متاسف شدم و فکر میکنم باید برای حل این مشکل یک فکری کرد که اعتبار خرید و فروش تو این سایت به این صورت پایین نیاد.

Last edited:

moh_sae

Registered User
لایک‌ها
4
به نظرم افراد فعال در سایت یک جور باید از لحاظ خرید و فروش ارزش گذاری بشن و سابقه رضایت خریدارها از محصولات خریداری شده و فروشنده های غیر صادق باید معرفی بشن.

mehdi592

Registered User
لایک‌ها
6
البته به نظر من خود خریدار هم مقصر بوده ها!
چون همون واسطش جنس و دیده و خریده شما باید در مورد اون گوشی توضیح کامل به واسط میدادید
ولی در کل این کارها اعتماد را در خرید آنلاین خیلی کم میکنه

ROOZBEH33

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
372
من به شخصه از کسی که کمتر از سه سال فعالیت داشته باشه جنس بالای پنجاه تومن به هیچ عنوان نمی خرم. متاسفم که چنین اتفاقی افتاده براتون. امیدوارم انقدر معرفت داشته باشن که گوشی رو پس بگیرن

sJaguar

کاربر فعال موبایل و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
1,591
عجب!
واقعا عجب آدمهایی پیدا میشن
به دو نفر دیگم نمیشه اعتماد کرد.
این مسئله رو با مدیران درمیون بذارید تا برخورد کنن باهاشون.

بالا