برگزیده های پرشین تولز

راهنمایی برای خرید مودم وایرلس

ITstudio

Registered User
لایک‌ها
7
سلام دوستان، یک مودم وایرلس می خواستم که 1.بردش بالا باشه (در حد یک طبقه کفایت می کنه) 2.از نظر ساپورت همه شرکت ها قبولش کنن 3.موبایل و لپ تاپ هم ساپورت کنه 4.قطع و وصلی نداشته باشه 5.قیمتش هم مناسب باشه 6.در صورت استفاده مداوم (مثلاً یک هفته روشن باشه) مشکلی براش پیش نیاد 7.همین دیگه سلامتی....!
اگر ممکنه راهنمایی کنید چون من تازه وارد دنیای Adsl شدم، راستی یک سوال دیگه این مودم های وایرلس رو می شه بدون pc هم استفاده کرد یعنی مثلاً بین مودم و موبایل؟؟؟ ممنون...

apadanapayment

Registered User
لایک‌ها
0
سلام دوستان، یک مودم وایرلس می خواستم که 1.بردش بالا باشه (در حد یک طبقه کفایت می کنه) 2.از نظر ساپورت همه شرکت ها قبولش کنن 3.موبایل و لپ تاپ هم ساپورت کنه 4.قطع و وصلی نداشته باشه 5.قیمتش هم مناسب باشه 6.در صورت استفاده مداوم (مثلاً یک هفته روشن باشه) مشکلی براش پیش نیاد 7.همین دیگه سلامتی....!
اگر ممکنه راهنمایی کنید چون من تازه وارد دنیای Adsl شدم، راستی یک سوال دیگه این مودم های وایرلس رو می شه بدون pc هم استفاده کرد یعنی مثلاً بین مودم و موبایل؟؟؟ ممنون...

سلام
دوست عزیز ما تخصصی کارمون adsl و تجهیزات شبکه هست.مودم TP-LINK 8101 بهترین گزینه برای شماست.از نظر برد پایداری و ...مودم بسیار خوبیه.با موبایل و لپتاپم میتونی بهش وصل بشی.قیمتشم خیلی عالیه.60تومان.برای سفارش میتونی به تاپیکی که در امضام هست مراجعه کنی.صفحه آخر رو ببین

xms

Registered User
لایک‌ها
387

مودم asus-dslg31
گزینه مناسبی برای فضاهای کوچک و محدود هست تا حدود10-15 متر حداقل بردموثر دارد.
ازنظر پشتیبانی با 99 درصد isp ها سازگار هست.
در مورد روشن بودن اگر تهویه خوبی داشته باشد وجایی بسته نباشد و هوا جریان داشته باشد اصولاً مشکلی پیش نمیاد.

درمورد سوالتون هم باید بگم که بله اگر مودم وایرلس باشدو موبایل هم wlan داشته باشه مستقیماً با موبایل می شود به اینترنت وصل شد

Last edited:

ITstudio

Registered User
لایک‌ها
7
ممنون دوستان ولی ۱۰،۱۵ متر فکر کنم کم باشه تاکید می کنم که میخوام ۱،۲ طبقه رو جواب بده استاندارد های b/g هم ساپو ت کنه

xms

Registered User
لایک‌ها
387
شما اگر برد بیشتری می خواهید باید به سری n فکر کنید.
سری n قدرت بیشتر وبرد بیشتری داره.

ITstudio

Registered User
لایک‌ها
7
تو سری های n پیشنهاد شما چیه که همه isp ها رو هم ساپورت کنه..

بالا