برگزیده های پرشین تولز

تداخل دايال آپ با ADSL

amrbab

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام. مدت طولاني بود كه بدون هيچ مشكلي با دايال آپ كار مي كردم الان دو سالي هست دارم با اي دي اس ال كار مي كنم. چند روزي است به دلايلي قصد استفاده از دايال آپ بصورت غير همزمان با اي دي اس ال را داشتم ولي متاسفانه با هنگ كردن كامپيوتر يا عدم موفقيت در اتصال به اينترنت مواجه مي شوم. ابتدا ويندوز خود را تعويص كردم ولي مشكل حل نشد. خروجي فون اسپيليتر را هم به فون و هم به لاين دايال آپ مودم وصل كردم ولي مشكل همچنان پا برجاست. آيا امكان استفاده از دايال آپ بر خط ژانره وجود دارد؟ از دوستان كسي به اين مشكل برخورد كرده؟ لازم به ذكر است در هنگام استفاده از دايال آپ شماره سرور با موفقيت گرفته مي شود ولي محض لاگين كردن سيستم هنگ ميكند.
مودم مورد استفاده براي دايال آپ ROCKWELL 56K FAXMODEM
مودم مورد استفاده براي اي دي اي ال TP-LINK
ويندوز XP

Last edited:

Asadi

Registered User
لایک‌ها
449
من همون روز اولی که ADSL وصل شد مودم دیال اپ رو از مادربورد خارج کردم.... و دادم به یکی از دوستان
ولی کنجکاو شدم که بدونم واقعا توی خط ژانره میشه دوباره با همون دیال اپ کار کرد یا نه؟

TinySkin

Registered User
لایک‌ها
45
والا چنين چيزي براي من اتفاق نيفتاده
احيايا مشكل از مودمه ديال آپه
چون خودم هم اي دي اس ال دارم و هم ديال آپ و هر موقع كه قطع شه ميتونم با همون ديال آپ كانكت شم و مشكلي هم به وجود نميادش

MehdiOmnia

Registered User
لایک‌ها
215
والا چنين چيزي براي من اتفاق نيفتاده
احيايا مشكل از مودمه ديال آپه
چون خودم هم اي دي اس ال دارم و هم ديال آپ و هر موقع كه قطع شه ميتونم با همون ديال آپ كانكت شم و مشكلي هم به وجود نميادش
منم همينطور با هردو ميتونم وصل بشم
چند بار اصلا پول شارژ ندادم يا دير دادم مجبور شدم با دايال برم شارژ كنم
ولي منم مدت هاست مودم در آوردم روي كس هست هر موقع لازم بشه ميزنم توش چون ويندوز عوض ميكني حوصله ندارم هي اخطار ميده درايورشو نصب كن اعصاب ميبره

بالا