برگزیده های پرشین تولز

سرزمين موج هاي آبي

O_o O_O o_O

Registered User
لایک‌ها
555
سلام دوستان
من و چند تا از رفقا(يه شيش هفت نفري هستيم) ارديبهشت ماه داريم ميريم مشهد و چون من هنوز شيريني پايان خدمتم رو به رفيقام ندادم اونا هم گفتن مارو ببر سرزمين موج هاي آبي ولي از اونجائي كه بليطش گرونه و منم زورم مياد اين همه پول بابت آب بازي بدم ميخواستم از دوستان بپرسم چطوري ميشه به صورت نيم بها و حتي كمتر از نيم بها بليطش رو تهيه كرد؟ ---> اگه رايگان هم باشه كه چه بهتر o_O

MasoudM

Registered User
لایک‌ها
651
واسه چند نفر ميخواي ... بگو ببينم ميتونم برات پيدا كنم يا نه ؟

تو مشهد اگر آشنا داريد و شركت و سازمان دولتي كار ميكنه راحت ميتونه گير بياره . كلا اين قيمت بالاش براي توريست هاي عربه كه پول زيادي دارن وگرنه من اكثر مشهدي ها رو ديدم كه ميرن يه جوري نيم بها گير ميارن .

sokOoooot

همکار بازنشسته
لایک‌ها
77
ما دو سال پیش بود رفتیم سه نفر بودیم نفری 17 تومن دادیم

الان نمی دونم چنده ولی خیلی حال داد از 9 صبح رفتیم فکر کنم 7 یا 8 شب اومدیم بیرون دیگه پوست انداخته بودیم از بس تو آب بودیم و از این پله ها رفته بودیم بالا 17 تومن جدا ارزشش رو داشت

الان چنده بلیطش اومدیم مشهد دوباره بریم :دی

Khake e Khasteh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ما دو سال پیش بود رفتیم سه نفر بودیم نفری 17 تومن دادیم

الان نمی دونم چنده ولی خیلی حال داد از 9 صبح رفتیم فکر کنم 7 یا 8 شب اومدیم بیرون دیگه پوست انداخته بودیم از بس تو آب بودیم و از این پله ها رفته بودیم بالا 17 تومن جدا ارزشش رو داشت

الان چنده بلیطش اومدیم مشهد دوباره بریم :دی

setayesh_am

Registered User
لایک‌ها
5
ما پارسال که رفتیم 15 تومن دادیم

خداییش ارزششو داره تازه اونم از صبح تا شب

اینطوری استخرای بیرون بخوای بری فقط یه صبح تا ظهر 8 تومن میوفتی

MasoudM

Registered User
لایک‌ها
651
من كه خودم تا حالا نرفتم .... ولي فكر كنم الان 20 تومن باشه .... يا شايدم 25 تومن

shahkey

Registered User
لایک‌ها
5
ولی نری ضرر میکنی ها!
خیلی حال میده
منم 2 سال پیش رفتم 17 تومن بود ولی اگه بخوای اونجا آیس پک و فست فود بخری باید برای کارتتو شارژ کنی.
1 روز کامل هم میتونی اونجا بمونی
یجای مخصوص هم داره مثل کنار دریا بگیر بخواب اونجا خیلی فاز میده

ocarina4

Registered User
لایک‌ها
25
اگه از خود مجموعه بخری بلیتش 18 تومن هست ، ولی بعضی جاها دارن ارزونتر میدن... ولی نه نیم بها ، فکر کنم 14.500 باشه ، که برخی مراکز پستی میفروشن...

راستی تو خود همون خیابونی که مجموعه موجهای آبی هست ، اولش یه دکه روزنامه فروشی هست ، بلیط رو میفروشه 15 تومن...

اوایل خوب بود الان دیگه خیلی شلوغ شده بس که این بچه شهرستانی ها (تهرانی ها :دی) میان...

O_o O_O o_O

Registered User
لایک‌ها
555
واسه چند نفر ميخواي ... بگو ببينم ميتونم برات پيدا كنم يا نه ؟

تو مشهد اگر آشنا داريد و شركت و سازمان دولتي كار ميكنه راحت ميتونه گير بياره . كلا اين قيمت بالاش براي توريست هاي عربه كه پول زيادي دارن وگرنه من اكثر مشهدي ها رو ديدم كه ميرن يه جوري نيم بها گير ميارن .
فعلا دو نفر صددرصده و اون چهار پنج نفر هم معلوم نیست بیان

من كه خودم تا حالا نرفتم .... ولي فكر كنم الان 20 تومن باشه .... يا شايدم 25 تومن
فکر کنم الان 18000 تومانه

ببرشون پینت بال :D
نه اونجور که دیگه رودل میکنن ، اولش گفتم ببرمتون کوچه مروی تهران فلافل بدم :D

اگه از خود مجموعه بخری بلیتش 18 تومن هست ، ولی بعضی جاها دارن ارزونتر میدن... ولی نه نیم بها ، فکر کنم 14.500 باشه ، که برخی مراکز پستی میفروشن...

راستی تو خود همون خیابونی که مجموعه موجهای آبی هست ، اولش یه دکه روزنامه فروشی هست ، بلیط رو میفروشه 15 تومن...

اوایل خوب بود الان دیگه خیلی شلوغ شده بس که این بچه شهرستانی ها (تهرانی ها :دی) میان...
خودم بهمن 88 رفتم و از دور حرم خریدم 14500

sam131461

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام دوستان
من و چند تا از رفقا(يه شيش هفت نفري هستيم) ارديبهشت ماه داريم ميريم مشهد و چون من هنوز شيريني پايان خدمتم رو به رفيقام ندادم اونا هم گفتن مارو ببر سرزمين موج هاي آبي ولي از اونجائي كه بليطش گرونه و منم زورم مياد اين همه پول بابت آب بازي بدم ميخواستم از دوستان بپرسم چطوري ميشه به صورت نيم بها و حتي كمتر از نيم بها بليطش رو تهيه كرد؟ ---> اگه رايگان هم باشه كه چه بهتر o_O

سلام من مشهدی هستم :
اگر بلیط می خواهید البته با 3000تومان تخفیف لطفا برای من پیغام بگذاریدتاشماره موسسه ایی روکه بلیط با تخفیف می دهد برایتان ارسال کنم.

چُلمن

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یعنی در آنجا موجها به رنگ آبی هستند ؟

بالا