برگزیده های پرشین تولز

تبدیل pci به usb فوری..

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mokhtar67

Registered User
لایک‌ها
302
دوستان من به کارت شیکه دارم میخوام به لاپتاپم وصل کنم که پیسی هست نمیشه

یکی از دوستان گفت هست که من بازار ایران رو گشتم پیدا نکردم

هر کی داره شماره تامس شو پخ کنه تا بگیرم

فوری میخوام

frog

Registered User
لایک‌ها
36
دقیق می گی چی می خوای و برای چی !؟

اگه یم خوای دوتا سیستم رو به هم وصل کنی از کابل لن استفاده کن ، اگه نمیشه از کابل Pc2pc که جفت طرف usb هست استفاده کن که نوع مرغوبش گرونه ، بین 12 تا 30 تومن .

اگه کارت PCI می خوای که روشport usb داشته باشه اگه تهرانی برو بازار رضا دارند ، نبود من دارم ، خواستی 6 میدم ، پست هم پای خودتون .

mokhtar67

Registered User
لایک‌ها
302
دقیق می گی چی می خوای و برای چی !؟

اگه یم خوای دوتا سیستم رو به هم وصل کنی از کابل لن استفاده کن ، اگه نمیشه از کابل Pc2pc که جفت طرف usb هست استفاده کن که نوع مرغوبش گرونه ، بین 12 تا 30 تومن .

اگه کارت PCI می خوای که روشport usb داشته باشه اگه تهرانی برو بازار رضا دارند ، نبود من دارم ، خواستی 6 میدم ، پست هم پای خودتون .

والا من برای ارتباط به یه شبکه یه کارت pci گرفتم چون لاپتاپ دارم نمیتونم وصل کنم میخوام یه تبدیل باشه که جای pci داشته باشه و یواس بی بده

نه از اون کارت نمیخوام

میتونی از این گیر بیاری ؟در واقع من کیس ندارم وصل کنم میخام به لاپتاپ وصل کنم

frog

Registered User
لایک‌ها
36
نامفهوم بود !

کارت PCI یعنی چی !؟

اینطور که من فمیدم شما یه لپ تاپ دارید که لنش مشکل داره ، حالا احتملا یه کارت شبکه خریدید که PCi هست ، و این کارت به لپ تاپ نمی خوره ، و شما می خوای یه طوری این رو به لپ تاپ وصل کی !؟

اگه اره ، همچین تبدیلی من ندیدیم .

حالا می خوای به چه شبکه ای وصل کنی !؟

با Usb کارت راه نمی افته !؟

mokhtar67

Registered User
لایک‌ها
302
نامفهوم بود !

کارت PCI یعنی چی !؟

اینطور که من فمیدم شما یه لپ تاپ دارید که لنش مشکل داره ، حالا احتملا یه کارت شبکه خریدید که PCi هست ، و این کارت به لپ تاپ نمی خوره ، و شما می خوای یه طوری این رو به لپ تاپ وصل کی !؟

اگه اره ، همچین تبدیلی من ندیدیم .

حالا می خوای به چه شبکه ای وصل کنی !؟

با Usb کارت راه نمی افته !؟

zadi to khal

pci hast vali yeki goft tabdil hast

vala baray hack shabake wep .. ina kharidam

ramtin_d

Registered User
لایک‌ها
6
کارت شبکه وایرلس هم USB هست هم PCI که قیمت PCI بالای 30-40 تومن قیمتش هست
ولی USB ها حدود 25 تومن هستند که 10-100 هستند و تا صد متر رو برد دانرد ولی مدل بهتری داند که 100-1000 هستند ( دقیق نمیدونم که تا یک کیلومتر رو جواب میدهند
شما برای استفاده در لپتاپ باید USB میخریدید.
حالا یه سئوال
شما که نمیدونی کارت شبکه چند مدل هست چه جوری میخوای هک کنی ؟
برای هکش هم برنامه هست که یه دیکشنری از حروف رو بهش میدی و میشینه دونه دونه چک میکنه و مثل باز کردن گاو صندوق :
مثلا گاو صندوق و یا سوسونت اگه دیده باشی سه رقم داره که هرکدومش هم از 0 تا 9 شماره دارند پس یعنی ما 999 تا عدد رو در بدترین حالت باید وارد کنیم تا به یه عددی برسیم که باز بشه .
و حالا ممکنه 999 باشه و یا 400 و یا 001 که با اولین عدد باز بشه
پس شما به فکر هک کردن نباش چون خیلی خیلی خیلی حوصله میخواد با توجه به اینکه سرعت اینترنت در همه کشور یکسان هستش و خیلی تعریفی نیست
تا شما شروع به دانلود کردن بکنید و به بکه وصل بشید گیر میفتید چون اینقدر پهناهای باند پایینه که راحت لو میرید بهترین کار خرید اکانت هستش .
اون کارتی هم که جدیدا خریدید PCI هستش که به درد شما نیمخوره باری کسانی که سیستم دارند مناسبه و یا برید پس بدید یا در همین فروم به فروش برسونین.
موفق باشید

mokhtar67

Registered User
لایک‌ها
302
کارت شبکه وایرلس هم USB هست هم PCI که قیمت PCI بالای 30-40 تومن قیمتش هست
ولی USB ها حدود 25 تومن هستند که 10-100 هستند و تا صد متر رو برد دانرد ولی مدل بهتری داند که 100-1000 هستند ( دقیق نمیدونم که تا یک کیلومتر رو جواب میدهند
شما برای استفاده در لپتاپ باید USB میخریدید.
حالا یه سئوال
شما که نمیدونی کارت شبکه چند مدل هست چه جوری میخوای هک کنی ؟
برای هکش هم برنامه هست که یه دیکشنری از حروف رو بهش میدی و میشینه دونه دونه چک میکنه و مثل باز کردن گاو صندوق :
مثلا گاو صندوق و یا سوسونت اگه دیده باشی سه رقم داره که هرکدومش هم از 0 تا 9 شماره دارند پس یعنی ما 999 تا عدد رو در بدترین حالت باید وارد کنیم تا به یه عددی برسیم که باز بشه .
و حالا ممکنه 999 باشه و یا 400 و یا 001 که با اولین عدد باز بشه
پس شما به فکر هک کردن نباش چون خیلی خیلی خیلی حوصله میخواد با توجه به اینکه سرعت اینترنت در همه کشور یکسان هستش و خیلی تعریفی نیست
تا شما شروع به دانلود کردن بکنید و به بکه وصل بشید گیر میفتید چون اینقدر پهناهای باند پایینه که راحت لو میرید بهترین کار خرید اکانت هستش .
اون کارتی هم که جدیدا خریدید PCI هستش که به درد شما نیمخوره باری کسانی که سیستم دارند مناسبه و یا برید پس بدید یا در همین فروم به فروش برسونین.
موفق باشید

aziz behtarin cart baray in kar g550 hast ke man geraftam

baghie barname ha ra ham full hastam

fughesh ye kis jor mikonam

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا