برگزیده های پرشین تولز

سوال حیاتی در مورد مودم وایرلس

AmirSteve

Registered User
لایک‌ها
8
سلام

من یه روتر همین الان دارم و ازش راضیم

روح تولید کننده کمپانیش شاد ... Asus 602 Am هست

4ماه روشن بود اخرش اداپتورش سوخت ! به هزاربدختی به خاطر تحریمات برام از چین یه اداپتور اوردن.اخه اداپتور 15 ولت اونم به صصورت مثبت و منفی هست که هیچ الکتریکی حتی تو لاله زار تهران هم نداشت !

بگذریم

تنظیمات یوزر و پسورد رو داخل روتر اعمال کردم که خیلی راحت می تونم بدون استفاده از کامپیوتر از اینترنت بهره ببرم.مثلا پورت رو به رسیور بزنم و ...

الان می خوام یه مودم وایرلس بگیرم اما سوال حیاتی برام این هست که ایا در روتر وایرلس هم می شه کاری کرد که بدون استفاده از کامپیوتر اینترنت به صورت وایرلس اشتراک پیدا کنه ؟؟!!

یعنی اصلا به کامپیوتر وصل نباشه و اینترنت رو به اشتراک بزاره.

ایا در روتر های وایرلس دار اینکار عملی هست؟

بعد در کل بین این سه روتر کدوم پدر مادر دار هست

TP-LINK
Zyxel
D-Link

xms

Registered User
لایک‌ها
387
ااگر منظورتون از اشتراک این که چندتا وسیله مختلف از اینترنت استفاده کنند بله می شود.

mr_net

Registered User
لایک‌ها
283
اره میشه امیر جان تنها فرقش اینکه راه اتصال وایرلس هست ولا هیچ فرق دیگه نداره
در ضمن من اگه یهو یک مارکی مثل پورشه خورد تو پستت ارزون ( خر نشی بگیری ) که هر وسله تو خونه روشن کنی میشه براش پارازیت و ارتباط قعط میشه
در مورد اینکه چنتا کامپیوتر استفاده کنن هم فکر کنم مدل مخصوص داره چون ماله من که نمیشه بیشتر از 1 پی سی وصل بشه

AmirSteve

Registered User
لایک‌ها
8
ااگر منظورتون از اشتراک این که چندتا وسیله مختلف از اینترنت استفاده کنند بله می شود.

متشکر از جوابتون

خیر منظورم این نبود

منظورم این بود که اینترنت روتر بدون هیچ گونه استفاده از کامپیوتر اینترنت را به وایرلس اشتراک دهد.یوزر و پسورد اینترنت هم خوب داخل روتر ست می شود.

من الان یه روتر دارم که همینطوری هست و بدون استفاده از کامپیوتر اینترنت رو به روی لن می دهد.کابل لن هم به هر دیوایسی وصل کنم اینترنت دارد.

حالا می خوام یه روتر وایرلس دار بگیرم منتها می خوام بدونم که می شه همینکارم کرد که بدون استفاده از کامپیوتر اینترنت را به صورت وایرلس به اشتراک بزارد یا خیر

IKEA

Registered User
لایک‌ها
4
متشکر از جوابتون

خیر منظورم این نبود

منظورم این بود که اینترنت روتر بدون هیچ گونه استفاده از کامپیوتر اینترنت را به وایرلس اشتراک دهد.یوزر و پسورد اینترنت هم خوب داخل روتر ست می شود.

من الان یه روتر دارم که همینطوری هست و بدون استفاده از کامپیوتر اینترنت رو به روی لن می دهد.کابل لن هم به هر دیوایسی وصل کنم اینترنت دارد.

حالا می خوام یه روتر وایرلس دار بگیرم منتها می خوام بدونم که می شه همینکارم کرد که بدون استفاده از کامپیوتر اینترنت را به صورت وایرلس به اشتراک بزارد یا خیر

اقا بهت نمیاد از این سوالا بکنیا :D بله برادر روتر یعنی همین که یوزر نیم پسورد ADSL ت تو مودم ست میشه و چه 4 تا لن چه اون وایرلس همه به اینترنت وصل میشن

d-link چند روز پیش گرفتم برای کسی 65 تومن
tp-link ارزون تره یکم

اگه سری N بگیری که وایرلس N رو هم ساپورت کنه یه 100 تومنی میره روش (سرعتش اگه اشتباه نکنم 300mbit/s ه بردشم یکم بیشتره)

AmirSteve

Registered User
لایک‌ها
8
در ضمن من اگه یهو یک مارکی مثل پورشه خورد تو پستت ارزون ( خر نشی بگیری ) که هر وسله تو خونه روشن کنی میشه براش پارازیت و ارتباط قعط میشه
در مورد اینکه چنتا کامپیوتر استفاده کنن هم فکر کنم مدل مخصوص داره چون ماله من که نمیشه بیشتر از 1 پی سی وصل بشه

اقا ممنون از جوابت

نه اصلا روتر ارزون نمی گیرم.الان یه مودم ایسوس 602 دارم مثه بنز کار می کنه

اقا بهت نمیاد از این سوالا بکنیا :D بله برادر روتر یعنی همین که یوزر نیم پسورد ADSL ت تو مودم ست میشه و چه 4 تا لن چه اون وایرلس همه به اینترنت وصل میشن

d-link چند روز پیش گرفتم برای کسی 65 تومن
tp-link ارزون تره یکم

اگه سری N بگیری که وایرلس N رو هم ساپورت کنه یه 100 تومنی میره روش (سرعتش اگه اشتباه نکنم 300mbit/s ه بردشم یکم بیشتره)

چرا بهمون نمی یاد؟

من تو خونه خودم دارم یه سیستم کاملا اینترنت راه اندازی می کنم.الان تو خونه مامانم اینکارو کردم.یعنی مثلا یه پورت لن از پشت روتر به رسیور گرفتم که حتی وقتی کامپیوتر هم قطعه اینترنت روی رسیور هست و خونه می تونن کانال های کارتی رو ببینند

منتها واسه خونه خودم می خوام یه وایرلس دارشو بگیرم که حتی اگه کامپیوتر هم خاموش بود اینترنت به صورت بی سیم باشه

البته اگه بگیرم حتما سری N می گیرم.نظرم روی TP Link هست.هزینش هم برام مهم نیست .

حالا زایکسل خوبه یا TP-Link?

ISP هم با جفتش مشکلی نداره

البته از D-Link اصلا خاطره خوبی ندارم.یدونه وایرلس یو اس بی گرفتم دوبار سوخت.دفه سوم که از گارانتی گرفتم با مسئول گارانتی دعوام شد.اخه دفه اول که برگه گارانتی دوباره صادر کرد سه ماه تاریخشو پیچوند.دفه بعدش هم اصلا یه سریال دیگه زده بود که هیچ ربطی به کارت نداشت.منم رفتم پیش مدیریت شکایتشو کردم !

Last edited:

TinySkin

Registered User
لایک‌ها
45
ببين نوع usb زياد جالب نيستش
من خودم يه دونه dsl-2640t دارم قيمتش هم حدود 70 تومنه
خدايي عالي هستش
فقط سعي كن گارانتي easy بگيري
به نظر من وايرلس هم خواستي بگيري يا linksys يا d-link يا asus بگير چون اين چند تا فقط كارشون اينه

abiriamir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

آخ گفتین
من یه مودم پورشه وایرلس دارم ولی نمیتونم بهش کانکت شم
راه حل چیه؟

A- net

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

من یه روتر همین الان دارم و ازش راضیم

روح تولید کننده کمپانیش شاد ... Asus 602 Am هست

4ماه روشن بود اخرش اداپتورش سوخت ! به هزاربدختی به خاطر تحریمات برام از چین یه اداپتور اوردن.اخه اداپتور 15 ولت اونم به صصورت مثبت و منفی هست که هیچ الکتریکی حتی تو لاله زار تهران هم نداشت !

بگذریم

تنظیمات یوزر و پسورد رو داخل روتر اعمال کردم که خیلی راحت می تونم بدون استفاده از کامپیوتر از اینترنت بهره ببرم.مثلا پورت رو به رسیور بزنم و ...

الان می خوام یه مودم وایرلس بگیرم اما سوال حیاتی برام این هست که ایا در روتر وایرلس هم می شه کاری کرد که بدون استفاده از کامپیوتر اینترنت به صورت وایرلس اشتراک پیدا کنه ؟؟!!

یعنی اصلا به کامپیوتر وصل نباشه و اینترنت رو به اشتراک بزاره.

ایا در روتر های وایرلس دار اینکار عملی هست؟

بعد در کل بین این سه روتر کدوم پدر مادر دار هست

TP-LINK
Zyxel
D-Link

سلام
حالا که صحبت راجع به اینترنت پر سرعت وایرلس پیش آمده می خوام یک شرکت اینترنتی ارائه دهنده سرویسهای اینترنت پرسرعت وایرلس از سرعت 128kb تا 1mb
بهتون معرفی کنم که این امکان را به شما می دهد که در چندین کامپیوتر به صورت بی سیم از اینترنت استفاده کنید
a-net.ir یا با تلفکس:22250525 تماس بگیرید .:lol:

بالا