برگزیده های پرشین تولز

خواب هاتون رو اینجا تعریف کنید. ارزش تعریف داشته باشه.

TehranBoy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اگر خوابی دیدید که فکر میکنید براتون موندگاره بیایید اینجا تعریف کنید. شاید روزی یه کتاب شد. اولیش خودم:

جریان این بود که ظهر خوابیده بودم و خواب عمیقی هم داشتم. توی خواب دیدم که یه قطار داره نزدیک میشه و من میخام از روی ریل تا نرسیده برم اونطرف. یهو موبایل خواهرم که صدای ناهنجاری هم داشت زنگ زد و من که توی خواب و بیداری قرار گرفته بودم دیدم قطار داره نزدیک میشه و الان میرسه به پنجره اتاق بزرگه و پریدم و با حالت نیمه بیداری در حالی که خونوادم توی هال خوابیده بودند و با تعجب به کار من نگاه میکردند، پنجره اتاق بزرگ رو باز کردم تا قطار به پنجره نخوره و بتونه رد شه...بعد گرفتم دوباره خوابیدم. هر چی هم مادرم گفت چیکار داری می‌کنی توجه نکردم. چون اونموقع نجات بیشتر مهم بود. خیلی کارم جالب و خنده دار بود.

TehranBoy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اگر این موضوع مهم بشه فکر کنم تاپیکش بگیره. بسته به مدیر محترم داره.

PersianMohammad

Registered User
لایک‌ها
92
اگر خوابی دیدید که فکر میکنید براتون موندگاره بیایید اینجا تعریف کنید. شاید روزی یه کتاب شد. اولیش خودم:

جریان این بود که ظهر خوابیده بودم و خواب عمیقی هم داشتم. توی خواب دیدم که یه قطار داره نزدیک میشه و من میخام از روی ریل تا نرسیده برم اونطرف. یهو موبایل خواهرم که صدای ناهنجاری هم داشت زنگ زد و من که توی خواب و بیداری قرار گرفته بودم دیدم قطار داره نزدیک میشه و الان میرسه به پنجره اتاق بزرگه و پریدم و با حالت نیمه بیداری در حالی که خونوادم توی هال خوابیده بودند و با تعجب به کار من نگاه میکردند، پنجره اتاق بزرگ رو باز کردم تا قطار به پنجره نخوره و بتونه رد شه...بعد گرفتم دوباره خوابیدم. هر چی هم مادرم گفت چیکار داری می‌کنی توجه نکردم. چون اونموقع نجات بیشتر مهم بود. خیلی کارم جالب و خنده دار بود.

الان این یکی ارزش تعریف کردن داشت ؟ اگه اینطوریه من هر سری که میخوابم 6 یا 7 تا خواب میبینم ! دست کم 3تاش رو باید اینجا بگم !

amk

Registered User
لایک‌ها
9
خواباي من اكثرا +18 هستش و قابليت تعريف در اينجا رو نداره !

Para2x

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
27
من بودم , اونم بود , وای چه خوب بود:lol:

loyal280

Registered User
لایک‌ها
4
ببخشيد كسي تعبير خواب هم بلده
خواب ديدم يكي از دوستام سر سفره عقد با دختر مورد علاقش نشسته ،رو سفره عقد 2 تا كاكتوس وجود داره:eek:

smit.doctor

Registered User
لایک‌ها
12
چند ماه پیش یه اتفاق عجیب برام افتاده بود.

اینو خونواده برام تعریف کردن چون خودم هیچی یادم نیست. مادرم میگه ساعت 3 شب بیدار شده دیده از جلو در خونه سر صدا میاد بلند میشه میبینه من یه تیکه از پتوم رو دو دستی لوله کردم دارم میبرم کوچه. بهم میگه داری چیکار میکنی من میگم موش گرفتم! هر چی ازم میپرسه چی کار میکنی و میگه بیا تو من فقط میگم موش گرفتم.. موش گرفتم..!

خلاصه خیلی ترسیده بابام اینا رو بلند کرده منو هرجور بوده اوردن تو با صلوات و قران خوابوندن و تا صبح بیدار بودن. صبح که از خواب بلند شدم همه میگفتن خوبی؟! منم هیچی از داستان خبر نداشتم. اولش که بهم گفتن کلی خندیدم اما بعد خیلی ترسیدم. یاد فیلم جن گیر افتادم! خلاصه شانس اوردم مامانم خوابش سبکه وگر نه معلوم نبود چی میشد!

Mehraɴ

Registered User
لایک‌ها
40
چند ماه پیش یه اتفاق عجیب برام افتاده بود.

اینو خونواده برام تعریف کردن چون خودم هیچی یادم نیست. مادرم میگه ساعت 3 شب بیدار شده دیده از جلو در خونه سر صدا میاد بلند میشه میبینه من یه تیکه از پتوم رو دو دستی لوله کردم دارم میبرم کوچه. بهم میگه داری چیکار میکنی من میگم موش گرفتم! هر چی ازم میپرسه چی کار میکنی و میگه بیا تو من فقط میگم موش گرفتم.. موش گرفتم..!

خلاصه خیلی ترسیده بابام اینا رو بلند کرده منو هرجور بوده اوردن تو با صلوات و قران خوابوندن و تا صبح بیدار بودن. صبح که از خواب بلند شدم همه میگفتن خوبی؟! منم هیچی از داستان خبر نداشتم. اولش که بهم گفتن کلی خندیدم اما بعد خیلی ترسیدم. یاد فیلم جن گیر افتادم! خلاصه شانس اوردم مامانم خوابش سبکه وگر نه معلوم نبود چی میشد!
25r30wi.gif
25r30wi.gif
25r30wi.gif

خیلی باهال بود . بازم از این خاطره ها داشتی تعریف کن . کلی خندیدم . دمت گرم :lol:

hastia

Registered User
لایک‌ها
11
ديشب خواب بدي ديدم ...خوابي كه منو به فكر فرو برد ...به تعبير خوابا اعتقادي ندارم ...خواب ديدم رفتم شكار ...گرگي كه با من هيچكاري نداشتو بهش تير زدم ...نمرد ...دنبالش كردم ميخواستم بكشمش ...كه ديدم يه گرگ ديگه كه انگار جفتش بود اومد پيشش اونم كاري با من نداشت ... پشيمون بودم ...باگريه دنبالش كردم تا اينكه افتاد ...بعد كشتمش ...ميخواستم زودتر بميره تا زجر نكشه ... صبح بيدار شدم ديدم ماهيم مرده

PersianMohammad

Registered User
لایک‌ها
92
منصور و فرزان بدویین بیاین دلداری بدین...

stifler

Registered User
لایک‌ها
1,410
خوش به حالتون
من اگه شانس بیارم ماهی 3-2 تا میبینم فقط که اونا هم تعریفی نیستن!

TehranBoy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خوابهایی که خیلی روتون تاثیر میزارن بلافاصله باید نوشته بشه وگرنه قبل از اینکه بخواید برید سر کار از ذهنتون میپره. مث دیشب که یه خواب عجیب دیدم ولی اصلا تو ذهنم نمونده...فکر کنم کسایی که مث من خوره کامپیوترن خواباشون یکم با آدمای عادی فرق دار ه....ولی این یکی دو تا خوابی که تعریف شد خیلی جالب بود. دوستایی که میگن اگر بخام بگم باید روزی سه چهارتا تعریف کنم هم مشکل نداره. اصلا این تاپیک مال همین کاره...بنظرم به موندگار شدن خوابهاتون کمک میکنه

Mohammad 1985

Registered User
لایک‌ها
1
دیشب بعد از مدتها یه خواب نیمه +18 دیدم !!!! من بی گناه بودم ! تقصیر طرف بود خیلی سیریش بود !
اون مورد راه رفتن تو خوابم من چند سال پیش داشتم ! یه باز نصف شب بلند شده بودم رفته بودم وسط حیات ( اون موقع حیات داشتیم و زیر زمینم داشتیم ) بچه بودم به هیچ وجه شبا طرف زیر زمین نمی رفتم چون تاریک بود میترسیدم ! نصف تا نزدیک زیر زمین رفته بودم ! از اتاق بلند شدم در رو باز کردم در حیات رو باز کردم رفتم وسط حیات بعد دوباره برگشتم سر جام خوابیدم ! ( صبح بهم گفتن وسط حیات چی کار میکردی نصف شب ! )

08610023

Registered User
لایک‌ها
9

TehranBoy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
این تاپیکا مال چندسال قبل هست...برای همین نیاز به تجدید داره.

بالا