برگزیده های پرشین تولز

با خط خونه ما زنگ زده ان موناکو!

brainsore

Registered User
لایک‌ها
3,189
70 تومن قبض اومده برای تلفن خونه رفتیم پرینت گرفتیم دیدیم بی وجدان مرتب با خط ما زنگ زده موناکو، توگو و کره شمالی 20 دقیقه نیم ساعت حرف زده. من الان باید چیکار کنم؟ دارم از عصبانیت می ترکم! شماره هایی که بهشون زنگ زده را داریم. میشه یه جوری فهمید که مثلا کی از این منطقه با این شماره ها در تماسه (پرینتی چیزی)؟ شکایت و اینا فایده داره؟

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,633
کسی که این کار رو میکنه ، حتما وارد بوده !! من 7 سال پیش واسم اتفاق افتاد ، به سوئد :دی 250 هزار تومنی هم شد.. وام گرفتیم دادیم :دی ، این و گفتم که روحیه بگیری..

bazykon

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
lol پسر باحال بود وام گرفتی پول تلفن دادی؟؟؟

آقا شما یه چک بکن ببین خط تلفنت از کجا میگذره؟ احتمالاً کلاغه نشسته رو سیم.

soroush_shz

Registered User
لایک‌ها
40
نامردا از این راه پول در میارن سیم از داخل دیوار رد شده همینجوری رو زمین نیوفتاده که کسی بیاد تماس بگیره با خط شما . اینا نامردا واسه اینکه هزینه هاشون دراد از این کارا زیاد میکنن به خدا یه مدت بود تلفن خونه زنگ میزد بعد گوشی رو بر میداشتم میگفتم الو میگفت الو میگفتم بفرمایید میگفت شما تماس گرفتید میگفتم شما زنگ زدید اونم میگفت شما تماس گرفتید گفتم اونجا کجاست گفت شرکت گاز بعد از یکی از دوستان که تو مخابرات بود پرسیدم گکفت این کار خود مخابرات هست این کار رو میکنه هزینه بگیره

فکر کنم خوده مخابرات هم قسط بندی کنه واسه پرداخت قبض . حالا یه سوالی کن اگه قسطی میشد یه خبری هم به من بده اخه قبض من 300 اومده الانم قطع شده

PersianMohammad

Registered User
لایک‌ها
92
نه عزیزان دل !

شما همگی احتمالا اینترنت دایال آپ استفاده میکنید، سیستمتون هم گاها زمان هایی که تشریف ندارید منزل روشنه و به مودمش هم یه سیم تلفن متصله؛ و روم به دیوار و آفتابه به دستم؛ با سایت های 3ک3نه آور هم سر و کار دارید... یه قسمت دارن به اسم instant access این میاد وصل میشه به سرور خونه اون خانم محترم که داشتین تصاویر هاش رو میدیدین !

soroush_shz

Registered User
لایک‌ها
40
نه عزیزان دل !

شما همگی احتمالا اینترنت دایال آپ استفاده میکنید، سیستمتون هم گاها زمان هایی که تشریف ندارید منزل روشنه و به مودمش هم یه سیم تلفن متصله؛ و روم به دیوار و آفتابه به دستم؛ با سایت های 3ک3نه آور هم سر و کار دارید... یه قسمت دارن به اسم instant access این میاد وصل میشه به سرور خونه اون خانم محترم که داشتین تصاویر هاش رو میدیدین !

من که دیال اپ نیستم ولی میشه یکم بیشتر توضیح بدی

منصور قیامت

کاربر ویژه گفتگوی آزاد
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
297
من که دیال اپ نیستم ولی میشه یکم بیشتر توضیح بدی
استارتر تاپیک هم بعید میدونم دایل آپ داشته باشه!

توضیح بیشتر و ساده ترش اینه که معمولا سایت های س*سی که میری یه نوع نمیدونم ویروسه چیه که اگر دایل آپی باشی میاد شماره تلفنی که بهش زنگ میزنی و باهاش کانکت میشی رو عوض میکنه و به جاش یه شماره کشور خارجی میزاره! شما هم حواست نیس! هروخ کانکت میشی نمیدونی که از طریق تماس با isp یه کشور خارجی وصلی به اینترنت!

soroush_shz

Registered User
لایک‌ها
40
اوه اوه چه بد خوب شد adsl گرفتم :p

brainsore

Registered User
لایک‌ها
3,189
آقا شما یه چک بکن ببین خط تلفنت از کجا میگذره؟ احتمالاً کلاغه نشسته رو سیم.
ما تو مجتمع می شینیم. اتفاقا چند وقتی همسایه گرامی هی ور میرفت به باکس تقسیم تلفن ها را قطع و وصل میکنه! رفتیم در خونه اش معذرت خواهی کرد و گفت تلفن خونه اش قطع شده بوده. گفت کلا سیم کشی جعبه تقسیم مشکل داره خودم همش را تمیز و دقیق درست می کنم که دیگه قطع نشه. البته بیچاره به نظر آدم محترم و باآبرویی میاد. خودش برقکار بوده میگه پسرهام مهندس الکترونیکن. شک من به پسرهاشه. رفتم در خونه اشون به باباهه گفتم شما موناکو فامیل دارید گفت نه!
نه عزیزان دل !

عمرا! کل هاردم را اسکن کنید عمرا یه فایل مخرب پیدا کنید روش. آنتی ویروسم هم همیشه آپدیته.
استارتر تاپیک هم بعید میدونم دایل آپ داشته باشه!
نه داش منصور. منم 3 ماهی میشه اومدم قاطی دایال آپی ها!

Last edited:

brainsore

Registered User
لایک‌ها
3,189
کسی که این کار رو میکنه ، حتما وارد بوده !! من 7 سال پیش واسم اتفاق افتاد ، به سوئد :دی 250 هزار تومنی هم شد.. وام گرفتیم دادیم :دی ، این و گفتم که روحیه بگیری..
عمو حمید ضامن سراغ نداری یه وام هم ما بگیریم؟! :D

sandel

Registered User
لایک‌ها
4
اگه از تلفن بی سیم استفاده می کنین احتمال داره همسایه هاتونم از همون مدل استفاده کنن و بسته به بردش ممکنه با خط شما شمارگیری شده باشه.

Ronan

Registered User
لایک‌ها
876
اگه از تلفن بی سیم استفاده می کنین احتمال داره همسایه هاتونم از همون مدل استفاده کنن و بسته به بردش ممکنه با خط شما شمارگیری شده باشه.

این رو 99 % درست داری میگی ... ممکنه مشگلتون این باشه ... برو خونه همسایتون رو بمب گذاری کن

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
کره شمالی؟ :blink: یحتمل با کیم جونگ ایل صحبت نکردن؟ برای واردات چندتا م*وشک :blink:

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,633
عمو حمید ضامن سراغ نداری یه وام هم ما بگیریم؟! :D

ضامن نه ، اما ظالم سراغ دارم جناب مهندس :D

پ.ن: 7-8 سال پیش 250 هزار تومان ، اونم واسه تلفن خیلی زیاد بود ... مثل الان نبود که طرف بره بیرون با دوست دخترش فقط 250 هزار تومان با هم کافی شاپ بخورن :happy:

PersianMohammad

Registered User
لایک‌ها
92
اگه واقعا فک میکنی که از همسایه ها یا بطور کل، یه آدم این تماس رو گرفته؛
یه سری زنگ بزن به همون شماره، بگو که یه نفر گفت باهاتون تماس بگیرم برای این خونواده که بهتون زنگ میزدن یه اتفاق ناگوار افتاده شماره خودشون رو از شما بگیرم، یا یه دروغ دیگه. . .

شمارشون رو با یه قلقی در بیار دیگه ! اینطوری میتونی بری شکایت کنی...

Ronan

Registered User
لایک‌ها
876
زنگ بزن بگو اونی که بهتون زنگ میزد مرد !

reza_badkonaki

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
325
حالا تو از کجا فهمیدی با موناکو و کره شمالی تماس گرفته شده ؟ میگی پرینت نگرفتی که !! از کجا فهمیدی ؟

اسدالله

Registered User
لایک‌ها
0
پهلوون نباتی شوما غمت نباشه . ایال جدید بنده اقدس زن اسبق حج مرتضی مرحوم یه خار داره آمٍریکا خارو مادر مارو پیاده کرده هر چی تو اون قصابی سوراخی در میاریم می دیم بالا تیلیفون .

Ronan

Registered User
لایک‌ها
876
پهلوون نباتی شوما غمت نباشه . ایال جدید بنده اقدس زن اسبق حج مرتضی مرحوم یه خار داره آمٍریکا خارو مادر مارو پیاده کرده هر چی تو اون قصابی سوراخی در میاریم می دیم بالا تیلیفون .

عمو بگو از بیستاک استفاده کنه هزینت بیاد پایین ... به مولا میبینم روی هر کیلو گوشت فقط 10 تا تک تومنی سود

میکنی و اونم همرو میدی حاج خانوم شاکی میشم

brainsore

Registered User
لایک‌ها
3,189
این رو 99 % درست داری میگی ... ممکنه مشگلتون این باشه ... برو خونه همسایتون رو بمب گذاری کن
نه بابا یه چیزی بگو که برای خودمون بی خطر باشه. بمب بذارم که خودمون هم میریم پایین یهو!
اتفاقا تلفن بی سیمی هم داریم :D (ما که همه چیمون مورد دار شد!). اما بالاخره باید پیداش کرد.
زنگ بزن بگو اونی که بهتون زنگ میزد مرد !
شما کلا درصد خطرت بالاستا! یه وخ میوفته سکته می کنه طرف. دی:
کره شمالی؟ :blink: یحتمل با کیم جونگ ایل صحبت نکردن؟ برای واردات چندتا م*وشک :blink:
طرف می گفت اگه کسی از شهروندان کره شمالی بخواد به خارج زنگ بزنه احتمالا تیربارانش می کنن. من موندم این شماره کره شمالی اصلا برای چی گرفته شده!
ضامن نه ، اما ظالم سراغ دارم جناب مهندس :D

پ.ن: 7-8 سال پیش 250 هزار تومان ، اونم واسه تلفن خیلی زیاد بود ... مثل الان نبود که طرف بره بیرون با دوست دخترش فقط 250 هزار تومان با هم کافی شاپ بخورن :happy:
ضامن نارجک هم قبوله ها! بکش بنداز زیر پامون فنا شیم. دی:
اگه واقعا فک میکنی که از همسایه ها یا بطور کل، یه آدم این تماس رو گرفته؛
یه سری زنگ بزن به همون شماره، بگو که یه نفر گفت باهاتون تماس بگیرم برای این خونواده که بهتون زنگ میزدن یه اتفاق ناگوار افتاده شماره خودشون رو از شما بگیرم، یا یه دروغ دیگه. . .

شمارشون رو با یه قلقی در بیار دیگه ! اینطوری میتونی بری شکایت کنی...
خوشم اومد آدم ناقلایی هستی! همین که بگیم طرف کار فوری فوتی براش پیش اومده خوبه. خودمم گفتم شمارهه را بگیرم ولی مونده بودم چی بگم.
حالا تو از کجا فهمیدی با موناکو و کره شمالی تماس گرفته شده ؟ میگی پرینت نگرفتی که !! از کجا فهمیدی ؟
نه عزیزم پرینت خط خونه را که میدن بهمون. چیزی که می خواستم پرینت مکالمات شماره های یه مرکز با یه شماره خاص تو خارج بود.

Last edited:
بالا