برگزیده های پرشین تولز

داستان عجيب خريد دی وی دی خام و هرج و مرج در جامعه

Asadi

Registered User
لایک‌ها
449
راستش من به مسئله عجيبي برخوردم :blink:
ببينيد رفتم توپخونه تي گيت مي خواستم كه ظاهرا تخمشو ملخ خورده بود، به پيشنهاد فروشنده (و براي تست) دو پك دي وي دي اسمارت باي 10 تايي خريدم (2*1800 تومان ) بعد تو مير سركارم پشيمون شدم كه چرا بيشتر نخريدم و با 20 تا كه كار من راه نمي افته!
تو مسير سري به علائدين زدم.... اونجا از دو جا قيمت رو پرسيدم گفتن 4000 تومان (بيشتر از دو برابر) گفتم من 1800 خريدم باور نكردن! و گفتن حتما فروشنده اشتباه كرده....:eek:

وجدانم قبول نكرد چون اولا من دي وي دي 400 توماني به دردم نمي خوره! دوما به حلال و حرام اعتقاد دارم!
فردا دوباره رفتم تا دوتا پك رو پس بدم و دي وي دي ارزونتري بردارم....:blush:
با كمال تعجب و با قاطعيت گفت كه 170 خريدش بوده و 180 هم مي فروشه و اشتباهي صورت نگرفته! منم دوتا پك ديگه ازش گرفتم :)
حالا مي خوام بپرسم داستان چيه؟ مگه ميشه بيشتر از دو برابر اختلاف قيمت باشه؟

sokOoooot

همکار بازنشسته
لایک‌ها
77
آره میشه
smilingsmiley.gif

بیشترش هم میشه
yes.gif

sara__joon

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,607
قديمي ها مي گفتن يه زماني تو اين خراب شده قيمت يه چوب كبريت براي 13 سال يك قيمت و ثابت بوده.
حالا اينو مقايسه كن!

هوی-دا دقیقا به همین دلیل اع-دام شد !!!

Asadi

Registered User
لایک‌ها
449
هوی-دا دقیقا به همین دلیل اع-دام شد !!!
البته به قتل رسيد. و قبل از اتمام دادگاه .

مطمئن باش كمتر از 170 تومن واسه خودش در مياد ...
چند تا فاكتور نگاه كرد و گفت كه 170 خريدش بوده.... البته مي دونم كه سود 10 توماني هم كمي اغراق آميزه....:f34r:

Ali_softcenter

Registered User
لایک‌ها
7,364
دی وی دی اسمارت بای 180؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ROOZBEH33

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
372
حاجی دقیقا از کجای توپخونه گرفتی آدرس بده ما هم بریم یه چندتا پک بگیریم!

1eng.ir

Registered User
لایک‌ها
1,504

Persiastore

کاربر فعال تجارت آنلاین
کاربر فعال
لایک‌ها
212
اسمارت الان همه جا 180 تومنه
بازار ایران هم همین قیمته
اونی هم که داشته 400 میداده یا کارش دی وی دی نبوده و تعداد پایین کار میکردی یا تعداد کم رو گرون میده و یا میخواسته دو برابر سود کنه
سود 10 تومنی هم خیلی زیاده - چون اونها روزانه تعداد زیادی جعبه ای معامله می کنند
5 دقیقه توی مغازه یکی باشی میفهمی چه فروشی دارن

ShahramB

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
590
خوشــــــا شیــــــــــــــــــــــــــــــــراز
سی دی و دی وی دی گاهی اوقات سودش یه دونه تک تومانی هم میشه البته رو تعدادهای خیلی بالا
رنجش سودش هم حدود 4-3 تومنه
این هم که شما دوجای مختلف با قیمت متفاوت خریدی یحتمل طرف کارش این نبوده در ضمن پول اجاره و مالیات و عوارض و .. یه جوری باید در بیاد :دی

..::HESSSAM::..

Registered User
لایک‌ها
16
سلام اگر تی گیت خواستی یه خبر بده تا کارت رو راه بندازم!

Asadi

Registered User
لایک‌ها
449
بعد از خواندن پست هاي اخير بيشتر گيج شدم!
297.gif

با توجه به نظرات اخير ظاهرا اين مشكل فراگيره.....!
290.gif

معلومه ارزونه ديگه
:blink:

حاجی دقیقا از کجای توپخونه گرفتی آدرس بده ما هم بریم یه چندتا پک بگیریم!
لباف، زير همكف اون كنج كنج!

اسدی جان تا تموم نکرده بپر 10 تا پک برام بگیر، میام ازت میگیرم :دی
bore.gif

هنوز تست نكردم اين مديا رو.... چون ملودي خريدم(200) و فعلا اونا رو استفاده مي كنم... ;):lol:

اسمارت الان همه جا 180 تومنه
بازار ایران هم همین قیمته
اونی هم که داشته 400 میداده یا کارش دی وی دی نبوده و تعداد پایین کار میکردی یا تعداد کم رو گرون میده و یا میخواسته دو برابر سود کنه
سود 10 تومنی هم خیلی زیاده - چون اونها روزانه تعداد زیادی جعبه ای معامله می کنند
5 دقیقه توی مغازه یکی باشی میفهمی چه فروشی دارن
احتملا مي خواستن دوبرابر (و بيشتر) سود كنن... شايد هم خريد قيلي شون بوده! بي وجدان ها:f34r:

سی دی و دی وی دی گاهی اوقات سودش یه دونه تک تومانی هم میشه البته رو تعدادهای خیلی بالا
رنجش سودش هم حدود 4-3 تومنه
این هم که شما دوجای مختلف با قیمت متفاوت خریدی یحتمل طرف کارش این نبوده در ضمن پول اجاره و مالیات و عوارض و .. یه جوری باید در بیاد :دی
البته من توپخونه خريدم 180 و رفتم علائدين دوجا و از طبقات مختلف قيمت كردم گفتن 400 كه نخريدم....
توي 20تا دونه فكر كنم سود 10 توماني كم باشه.....
ميگم نه به اون فروشنده اولي كه سود 10 توماني ازم گرفت و نه به اون دو فروشنده بعدي كه مي خواستن سود 230 توماني ازم بگيرن....

سلام اگر تی گیت خواستی یه خبر بده تا کارت رو راه بندازم!

خيلي ممنونم حسام جان. فعلا نياز چند هفته رو تامين كردم... اگه مشكلي بود مزاحم تان مي شوم.

با تشكر از دوستاني كه در بحث شركت كردند.
alcoholic.gif

AmirSteve

Registered User
لایک‌ها
8
من تو اون خرابشده ( علادین ) یه سالی کار کردم.البته من زیر زمین بودم و تو کار موبایل.به خاطر مسیر راهم مجبور شدم دیگه اونجا نباشم

ببینید اونجا منبع بنداز بندازه.مخصوصا همکف و طبقه اول.علتش هم اجاره مغازه هست.ما که زیر زمین بودیم واسه یه مغازه 6 متری 8 میلیون اجاره مغازه می دادیم.اونم برای یه ماه !

هکمف و طبقه اول که اصلا حرفشو نزن.بعضی هاشون 12 تا 15 میلیون اجاره می دن.خوب از کجا می خوان در بیارن؟باید از همین راها در بیارن

reza_d

Registered User
لایک‌ها
26
راستش من به مسئله عجيبي برخوردم :blink:
ببينيد رفتم توپخونه تي گيت مي خواستم كه ظاهرا تخمشو ملخ خورده بود، به پيشنهاد فروشنده (و براي تست) دو پك دي وي دي اسمارت باي 10 تايي خريدم (2*1800 تومان ) بعد تو مير سركارم پشيمون شدم كه چرا بيشتر نخريدم و با 20 تا كه كار من راه نمي افته!
تو مسير سري به علائدين زدم.... اونجا از دو جا قيمت رو پرسيدم گفتن 4000 تومان (بيشتر از دو برابر) گفتم من 1800 خريدم باور نكردن! و گفتن حتما فروشنده اشتباه كرده....:eek:

وجدانم قبول نكرد چون اولا من دي وي دي 400 توماني به دردم نمي خوره! دوما به حلال و حرام اعتقاد دارم!
فردا دوباره رفتم تا دوتا پك رو پس بدم و دي وي دي ارزونتري بردارم....:blush:
با كمال تعجب و با قاطعيت گفت كه 170 خريدش بوده و 180 هم مي فروشه و اشتباهي صورت نگرفته! منم دوتا پك ديگه ازش گرفتم :)
حالا مي خوام بپرسم داستان چيه؟ مگه ميشه بيشتر از دو برابر اختلاف قيمت باشه؟

با سلام
نوش جونتون باشه قيمت اسمارت باي بسته به تعداد در پك 150 - 170 تومان

dr-faust

Registered User
لایک‌ها
8
من همین دیروز از بازار کامپیوتر ایران خریدم دونه ۲۰۰. یک بسته ۱۰ تایی ۲۰۰۰ تومن.

بالا