برگزیده های پرشین تولز

کمک و راهنمایی میخوام اورجانسی!

meygol

Registered User
لایک‌ها
0
سلام بچه ها
من یک مشکل بزرگ دارم.نیازمند کمک شما هستم.ما تازه به گوهر دشت کرج نقل مکان کرده ایم.سابقا در سهروردی تهران بودیم.بنا به دلایلی باید یکسال و یا شاید بیشتر در گوهر دشت بمانیم.
من به هیچ جای این شهر آشنا نیستم.بی زحمت در این موارد کمک کنید:
-آیس پک گوهر دشت دقیقا کجاست؟
-آدرس یک شیرینی فروشی خوب که کیک و شیرینی تر خوب داره میخوام.
-آدرس چند فست فود با حال و خوب.
-آدرس یکی دو تا دندانپزشک خوب که مطب تر و تمیز داشته باشن.
-اگه بخوام کتونی و جین خوب بخرم کجا برم؟اصلا از گ.د بگیرم یا تهران؟در تهران من از ونک خرید میکنم.جنسهای گوهر دشت مثل ونک هست؟

اگه میشه آدرسها رو کامل و دقیق بدید.از سمت سه باندی اگه میشه چون خونه ما آنجاست.
ممنون.

ROOZBEH33

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
372
آیس پک گوهر دشت؟!! :)

جای خوب و باحالیه عزیزم. ملت از عصر به بعد راه میوفتن تو خیابون تا آخر شب. جنسای خوب و گرون هم زیاد داره مثلا کفشامو من از اونجا میگیرم. نزدیک دانشگاه آزاد هم هست و حال هوای جوون پسندی داره کلا.

به محض اینکه ساکن شدی یه دوروز از خیابون اول گوهر دشت تا 13 ام بالاپائین بری همه جاش رو یاد میگیری نگران نباش.

NAKOOT

Registered User
لایک‌ها
454
فکر کنم شما 2 الی 3 روز بتونی دووم بیاری با این اوصاف!!!!!
چقدر حساس! من از کاشانک کندم 3 سال مهرشهر کرج زندگی کردم!!
کرج باحالی های خودش رو داره، اولش اذیت می شه اما کم کم حال می کنی باهاش.

همه اینایی هم که گفتی سمت دانشگاه آزاد می تونی پیدا کنی.
لباس و اینا هم سمت چهاراه طالقانی کرج می تونی پیدا کنی. "سالیان" هستش که فکر کنم برای شما مناسب باشه.
برو خدا رو شکر کن رفتید گوهر دشت! :دی

Ronan

Registered User
لایک‌ها
876
دوست عزیز یه جوری نوشتی اورژانسی فکر کردم خدایی نکرده فک و فامیل طوریشون شده نمیدونی الان باید

چی کار کنی ! عزیز من کیف و کفش خریدن و اینا که اورژانسی نیست ... محل آیس پک هم بعید میدونم این قدر

اورژانسی باشه :D بچه های پی تی قلب ضعیفی دارن ... میگی اورژانسی همه فکر میکنن اتفاقی افتاده

mahsa vorooojak

Registered User
لایک‌ها
38
اوه بی بی

از 5 تا گوزینه که 3 تاش راجبه شیکم بود که

چن کیلویی
staunugly.gif

پ.ن: گوهر دشت نمیدونم چیه

استیل آذین

Registered User
لایک‌ها
5
احتمالا این تاپیک هم در راستای مهاجرت از تهران زده شده. ببین این دهاتی های د...ی که پارسال بیل دستشون بوده چطوری می خوان مغز مردم رو شستشو بدن.

behnam666

همکار بخش سبک زندگی
همکار انجمن
لایک‌ها
754
یادش بخیر..تا 14-15 سالگی گوهردشت بودیم.خیابون 12 غربی فاز 3 بلوک 3 پلاک 33 :دی.چه دورانی بود.
برای تمام این موارد کافیه یه بار خیابون اصلی رو پیاده بیای بالا.همه چی پیدا میکنی.

NAKOOT

Registered User
لایک‌ها
454
دوست عزیز یه جوری نوشتی اورژانسی فکر کردم خدایی نکرده فک و فامیل طوریشون شده نمیدونی الان باید

چی کار کنی ! عزیز من کیف و کفش خریدن و اینا که اورژانسی نیست ... محل آیس پک هم بعید میدونم این قدر

اورژانسی باشه :D بچه های پی تی قلب ضعیفی دارن ... میگی اورژانسی همه فکر میکنن اتفاقی افتاده
تازه اوژانسی هم نه اورجانسی! lol

e.m

Registered User
لایک‌ها
199

تایید میشه ما قلبمون باطری داره رعایت کنید
البته من فکر میکردم مسئله عقشیه(عشقی)

mr.bovary

Registered User
لایک‌ها
1
شيريني فروشي خوب كرج يكيش شيريني رنگارنگه نرسيده به فلكه اول
يه شيريني فروشي خوب ديگه شيريني ماني هست يعني از سه باندي يه جوري خودت رو مي رسوني به ميدان **** (بعد از سه را گوهر دشت به سمت چهار اه طالقاني) ميدون **** سمت پايينش تاكسي ها رو سوار مي شي و مي گي شيريني ماني
يه شيريني فروشي خوب ديگه هم شيريني گلستان هست كه از سه باندي خودت رو ميرسوني به چهار راه طالقاني ( سه راه گوهردشت بعد ميدون **** بعد چهار راه طالقاني بعد ميدون شهدا) ميدون شهدا رو كه به سمت جنوب بري از هر كي بپرسي بهت مي گه شيريني گلستان كجاست.
برا جين و كتوني هم اگر تهران آشنا داري خدت رو از سه باندي برسون سه راه گوهردشت تاكسي هاي ونك رو سوار شو 1700 تومن پرداخت كن و نيم ساعته برس به آشناي خودت. منم همين كارو مي كنم.
كلن كرج يه خيابون شرقي غربي مهم داره كه سر 45 متري، ميانجاده ، دهقان ويلا، سه راه گوهر دشت، ميدون ****، جهانشهر، چهار راه طالقاني، ميدون شهدا،‌ و ميدون كرج تو اين مسيرن. چند تا هم شمالي جنوبي داره كه همشون از اين مسير شرقي غربي قابل دسترسين. مثل خيابون انقلاب تو تهران كه به بيشتر جاها دسترسي داره.

بالا