برگزیده های پرشین تولز

دریافت وام بانکی

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
چقدر ميخواي؟ موسسه مالي مهر (بانك مهر نه، موسسه مهر!) هر چهار ماه كه پول بذاري 1 برابرش رو بهت وام ميده با اقساط 24 ماهه و سود 13 درصد. هر چي بيشتر پولت بمونه يا اقساط بيشتر ميشه يا مبلغ وام يا اينكه بهره كمتر ميشه يعني اگه 8 ماه بمونه يا 2 برابر وام ميده يا اقساط ميشه 48 تا يا بهره ميشه 12 درصد. يه همچي چيزي.
بانك رفاه هم جديدا وام سكه ميده بدون سپرده گذاري. جزئياتش تو سايتشون هست.

PersianMohammad

Registered User
لایک‌ها
92
یه وام فوری میخوام؛ روی پروانه کسبی چیزی ! نمیتونم معطل بمونم !

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
یه وام فوری میخوام؛ روی پروانه کسبی چیزی ! نمیتونم معطل بمونم !
پس چرا گفتي 3 تومن ميتونم بزارم به حساب؟

وام سكه هم بانك رفاه ميده بدون سپرده گذاري. هر وام حداكثر ده سكه تمام بهار. اگه آشنا تو بانك داشته باشي سريع برات رديف ميكنه هر چند تا كه بخواي! بانك به شما يه تعداد سكه ميده بصورت قرض الحسنه، البته كارمزدش رو سالانه جدا ميگيرن. بازپرداختش هم بصورت سكه يا قيمت روز سكه هست كه از چهار ماه بعد از گرفتن وام شروع ميشه و ماهيانه يا هر دو ماه يك بار بايد به بانك پرداخت بشه. حداكثر 36 ماه. پيگير باشي گرفتنش خيلي سخت نيست. اسمش قرض الحسنه است ولي مشكلش اينه كه اگه سكه زياد گرون بشه ضرر ميكني.

PersianMohammad

Registered User
لایک‌ها
92
ببینید الان بانک انصار، یک هفته ای (ظاهرا) سه برابر مبلغ سپرده رو با قفل کردن اصل پول شما، بصورت 5 ساله وام میده . منظورم از اینکه میتونم پول بزارم به حساب این بود؛ نه اینکه الان 3 میلیون بزارم 4 ماه دیگه (مثل موسسه مهر) دو برابرش رو بگیرم...

mohgold

Registered User
لایک‌ها
2
ببینید الان بانک انصار، یک هفته ای (ظاهرا) سه برابر مبلغ سپرده رو با قفل کردن اصل پول شما، بصورت 5 ساله وام میده . منظورم از اینکه میتونم پول بزارم به حساب این بود؛ نه اینکه الان 3 میلیون بزارم 4 ماه دیگه (مثل موسسه مهر) دو برابرش رو بگیرم...

آقا من بانک انصار رفتم ، میگن تا برج 3 که قانون و شرایط مشخص نشه همه چی تعطیه

شما کدوم شعبه رفتی و کی رفتید ؟؟؟

ضمنا موسسه مهر بد 4 ماه 1 برابر میده؟؟؟؟؟ شما از کجا همچین حرفی رو میزنی

در صورت نیاز لطف کنن پخ کن

Dash Ashki

کاربر فعال درآمد اینترنتی
کاربر فعال
لایک‌ها
23

شرایطش چجوریه به صورت دقیق تر ؟
درصد و بهره ؟

.

PersianMohammad

Registered User
لایک‌ها
92
این رو من فقط شنیدم ! هنوز خودم موفق به دریافتش نشدم؛ ظاهرا وضعیت اینطوریه که شما از الان میتونی سپرده گذاری کنی تا اول اردیبهشت؛ از یکم، بسته به اولویت و یه سری فاکتور های دیگه؛ به شما تا سه برابر مبلغ سپرده وام میدن .

برای مثال، یکی از دوستان قبل از عید 2.5 میلیون گذاشته بوده، بعد از یک هفته 7.5 وام گرفته برای مدت 5 سال؛ 2.5 خودش هم قفل در حساب؛ هر ماه 150،000 قسط؛ یعنی تمام شده 9،000،000 تومان . سودش میشه 2.5 میلیون اما تو 5 سال ! برای یکی مثه من که پول لازمه خوبه

sJaguar

کاربر فعال موبایل و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
1,591
این رو من فقط شنیدم ! هنوز خودم موفق به دریافتش نشدم؛ ظاهرا وضعیت اینطوریه که شما از الان میتونی سپرده گذاری کنی تا اول اردیبهشت؛ از یکم، بسته به اولویت و یه سری فاکتور های دیگه؛ به شما تا سه برابر مبلغ سپرده وام میدن .

برای مثال، یکی از دوستان قبل از عید 2.5 میلیون گذاشته بوده، بعد از یک هفته 7.5 وام گرفته برای مدت 5 سال؛ 2.5 خودش هم قفل در حساب؛ هر ماه 150،000 قسط؛ یعنی تمام شده 9،000،000 تومان . سودش میشه 2.5 میلیون اما تو 5 سال ! برای یکی مثه من که پول لازمه خوبه
سقف وامی که میدن چقدره؟
مثلا 15 تومن بذارم 45 میدن؟ 15 میمونه پیششون؟
الان هم میدن یا بقوله دوستمون فعلا تعطیله؟

meisam317

Registered User
لایک‌ها
78
ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴
سقف وامی که میدن چقدره؟
مثلا 15 تومن بذارم 45 میدن؟ 15 میمونه پیششون؟
الان هم میدن یا بقوله دوستمون فعلا تعطیله؟

محدوديتش تا حدود 100 تومنه < اينا كه وام ميفروشن شرف دارن به اينا ;)

mohgold

Registered User
لایک‌ها
2
آقا انصارو چنجا پرسیدم میگن تا برج 3 تعلیله؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اگه کسی تو تهران شعبه ای رو میشناسه که ok باشه یا خبری از این بابت داره بده

:(:(:(:(:(:(

Majid_sp2007

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
آقا انصارو چنجا پرسیدم میگن تا برج 3 تعلیله؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اگه کسی تو تهران شعبه ای رو میشناسه که ok باشه یا خبری از این بابت داره بده

:(:(:(:(:(:(

دقیقا با همین شرایط موسسه مهر هم وام داره بخشنامه امسالشون هم اومده می تونی اقدام کنی

sJaguar

کاربر فعال موبایل و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
1,591
Last edited:

mohgold

Registered User
لایک‌ها
2
دقیقا با همین شرایط موسسه مهر هم وام داره بخشنامه امسالشون هم اومده می تونی اقدام کنی

آقا من خودم تو مهر حساب باز کردم (فکر کنم اسمش مهر 2 بود )، بعد از 4 ماه 1 برابر پولمو میده

شما میگی مهر مشابه انصار داره؟؟؟؟ اگه داره اسم طرحش چیه و سود و شرایطشو بگو

ممنون

Majid_sp2007

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
آقا من خودم تو مهر حساب باز کردم (فکر کنم اسمش مهر 2 بود )، بعد از 4 ماه 1 برابر پولمو میده

شما میگی مهر مشابه انصار داره؟؟؟؟ اگه داره اسم طرحش چیه و سود و شرایطشو بگو

ممنون

اسمه طرحشو نمی دونم
اولا که باید یا کارمند باشی یا کاسب با جواز کسب

3 میلیون میزاری به حساب بعد 1 هفته 10 میلیون وام میدن از اون 3 میلیون خودت 300 هزار تومان کارمزد کم می کنند بقیش قفل میشه تو حساب تا پایان اقساط

PersianMohammad

Registered User
لایک‌ها
92
اسمه طرحشو نمی دونم
اولا که باید یا کارمند باشی یا کاسب با جواز کسب

3 میلیون میزاری به حساب بعد 1 هفته 10 میلیون وام میدن از اون 3 میلیون خودت 300 هزار تومان کارمزد کم می کنند بقیش قفل میشه تو حساب تا پایان اقساط

ممنون از توضیحاتتون، شما کدوم شهر هستین ؟ یا کدوم شهر این وضعیت رو داره ؟ فردا میرم مهر همین شیراز رو میپرسم ببینم اوضاعش چطوریه

Tenhi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ممنون از توضیحاتتون، شما کدوم شهر هستین ؟ یا کدوم شهر این وضعیت رو داره ؟ فردا میرم مهر همین شیراز رو میپرسم ببینم اوضاعش چطوریه

ممنون میشم نتیجه را به من هم بگید

بالا