برگزیده های پرشین تولز

قلمم ميچرخد حتي اگر بن شوم.........

وضعیت
موضوع بسته شده است.

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,557
سلام مدتي بود به فروم سر نميزدم تا اينکه ديشب اومدم و متوجه شدم يک سري از دوستانمون بن شدند خوب اول خبر غير طبيعي نبود گفتم شايد خلاف مقرارت کار کردند ولي بعد که اين تاپيک رو ديدمhttp://forum.persiantools.com/t92467-page132.html
واقعا قلبم درد گرفت وقتي دليل بن شدن رو فهميدم........ دليل تبديل شدن يوسف به از همکار به يک کاربر عادي رو هم فهميدم چون حرف حق رو زدن....... ؟؟؟؟؟
شايد اين تاپيک حتي 5 دقيقه هم باز نمونه ولي من يک صحبتي با آدمين اين سايت و يا دوستاني که تصميم گيرنده هستند دارم

دوستان ما داريم توي کشوري زندگي ميکنيم که کلکسيوني از ناهنجاري هاي اجتماعي هستش و يکي از دلايل استقبال بيش از حده فرومها همين بيکاري و حس افسردگي جوانان ماست توي يک چنين جامعه اي که هيچ چيز سر جاي خودش نيست انتظاري ندارم که اينجا معجزه اي رخ بده به هر حال افراد اين فروم از جمله خود من از همين جامعه ناهنجار مشتق شديم و زير مجموعه اي هستيم از کل مجموعه
درسته که اينجا يک فروم خصوصي نه از پول بيت و المال اينجا هزينه ميشه و نه مال پدري کاربرهاست و ادمين فروم ميتونه همين الان اينجا رو ببنده چون مال خودشه و ميتونه هر قوانيني رو براش وضع کنه.........و هر کس هم که وارد ميشه بايد از همان قوانين پيروي کنه................
ولي با خوندن اون چند صفحه تاپيک مذکور به اين پي بردم که مدير محترم ملت رو کاملا بي شعور فرض کردند و ميخوان اعمال زور بکنند خوب شما ميتوني بن کني طرف ميره در يک فروم ديگه فعاليت ميکنه اين موضوع خيلي ساده است ولي بايد جواب گوي توهين به شعور کاربرها باشيد به نظر من کاربرهاي سايت بايد هوشيار باشن چون اين توهين به شعور عمومي از همين سطح شروع ميشه که در سطح کلان هم مدلي پيشرفته اش اعمال ميشه .......الان ميتونيد من رو هم بن کنيد ولي واقعا اگر در خارج از اينجا به شعور شما توهين شد بدونيد خودتون از بنيان گزاران اين رسم بوديد و گلايه اي نکنيد............

Last edited:

sіπa

Registered User
لایک‌ها
8
به کجا چنین شتابان ای مدیر

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,557
نميخوام مقايسه کنم ولي يک نگاه به اين تاپيک http://forum.persiantools.com/t146524.html بکنيد چه فرقي بين ادبيات جناب سردار با اين دوست مديرمون هست لحن تهديد..................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! مدير براي ايجاد آرامش و برقراري قانون براي کاربرهاست نه تهديد و توهين به شعور کاربرها ظاهرا چون در دنياي واقعي حال چه اينجا چه غرب چه شرق اين اتفاق انقدر افتاده دوستان مدير رو فردي تصور ميکنند چوب به دست که فقط مامور مجازات و فلک است و توهين به شعور تابعان.............

Blind Pig ®

Registered User
لایک‌ها
0
نميخوام مقايسه کنم ولي يک نگاه به اين تاپيک http://forum.persiantools.com/t146524.html بکنيد چه فرقي بين ادبيات جناب سردار با اين دوست مديرمون هست لحن تهديد..................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! مدير براي ايجاد آرامش و برقراري قانون براي کاربرهاست نه تهديد و توهين به شعور کاربرها ظاهرا چون در دنياي واقعي حال چه اينجا چه غرب چه شرق اين اتفاق انقدر افتاده دوستان مدير رو فردي تصور ميکنند چوب به دست که فقط مامور مجازات و فلک است و توهين به شعور تابعان.............
خوب دوست گرامی ممکنه ایشون هم از همون قشر باشن و به وظیفه مدیریت در این وبسایت به دیده شغل دوم نگاه کنن .

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,633

به قول یکی از دوستان : جانا سخن از زبان ما میگویی...:)

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,557
خوب دوست گرامی ممکنه ایشون هم از همون قشر باشن و به وظیفه مدیریت در این وبسایت به دیده شغل دوم نگاه کنن .

خوب به نظر شما نميشه روش درست رو الگو قرار داد همونطور که تو همين فروم حالا اسم نميبرم مديراني هستند که واقعا مدير به معناي واقعي کلمه هستند...................

Blind Pig ®

Registered User
لایک‌ها
0
خوب به نظر شما نميشه روش درست رو الگو قرار داد همونطور که تو همين فروم حالا اسم نميبرم مديراني هستند که واقعا مدير به معناي واقعي کلمه هستند...................
دوست عزیز مهم نیست ما چی فکر می کنیم مهم اونی هست که اتفاق می افته و خارج از عهده ما هست .

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,557
يک چيزي رو ذکر کنم من اگر همچين بحثي رو مطرح کردم خصومت شخصي با کسي دارم و نه نميخوام کسي از بن در بياد............بلکه با خوي اين روش مشکل دارم و واقعا شايد تعاريف ذهني من اشتباه باشه و شايد ايشون دلايلي داشته باشند ولي بعضي فکرها و کارها توجيه پذير نيست...............چون منطق اصلي تعريف شده است و قانون هم مکتوب...........

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,557
دوست عزیز مهم نیست ما چی فکر می کنیم مهم اونی هست که اتفاق می افته و خارج از عهده ما هست .

نه اصلا خارج از عهده ما نيست اين ظلم يک فرد به يک گروهه به قول هگل تاريخ کارگاه انسان سازيه...!!!!!
تاريخ اثبات کرده گروه بر فرد پيروزه اينجا هم مستثني نيست..!!!
بله من شايد بن بشم و يا عده اي ديگه ولي اگر همه ي اعضاي اين فروم نسبت به اينجور مسائل واکنش مقتضي نشون بدن ميتونيم شاهد اينجور مسائل نباشيم اين رو فکر کنم همه قبول داشته باشيم يک فروم مشابه جامعه است و آدمهاي توش اونرو ميسازن ولي همين بيتفاوتي ما رو حتي در جامعه مجازي به بن بست رسونده.................

Blind Pig ®

Registered User
لایک‌ها
0
دوست گرامی ما در مملکتی زندگی می کنیم که راستی و درستی از ارزش به یک نقطه ظعف در فرد تبدیل شده و بستر جامعه بر این اساس شکل گرفته . حالا وقتی صبح تا شب مردم توی چنین محیطی زندگی می کنن چه توقعی هست که توی چنین مکانی ارزش هایی مثل درستی ، صداقت ، نیکی پیاده بشه .

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,557
دوست گرامی ما در مملکتی زندگی می کنیم که راستی و درستی از ارزش به یک نقطه ظعف در فرد تبدیل شده و بستر جامعه بر این اساس شکل گرفته . حالا وقتی صبح تا شب مردم توی چنین محیطی زندگی می کنن چه توقعی هست که توی چنین مکانی ارزش هایی مثل درستی ، صداقت ، نیکی پیاده بشه .

من در پست اول اشاره کردم که ما جزء اي از مجموعه هستيم و نميتونيم فراتر از اون حرکت کنيم و دقيقا مشابه حرف شما رو ذکر کردم اما ببينيد اينجا يک محيط فرهنگيه و نبايد اينطور مسائل اتفاق بيفته...............يک مثال ساده ميزنم در يک محيط ورزشي مثلا بازي دربي تهران هر ساله مساوي ميشد ولي وقتي يک بار تماشاچيان اعتراض خودشون رو نشون دادن و نشون دادند که عقلشون ميرسه که اين کار تبانيه و نبايد به شعورشون توهين بشه موثر افتاد و دستور از بالا صادر نشد.......و هزاران مثال ديگه که ميشه زد کساني که ميان به اينجا سر ميزنن مردم ساده ي روستا نيستن که به سادگي گول بخورند پس بايد بلد باشند که واکنش هم نشون بدند که ميبينيد در تاپيکي که بنده در پست اولم نشاني دادم واکنش هم نشان دادن حال اينکه کي موثر ميافتد بسته به پارامترهاي مختلف دارد.............

sіπa

Registered User
لایک‌ها
8
نه اصلا خارج از عهده ما نيست اين ظلم يک فرد به يک گروهه به قول هگل تاريخ کارگاه انسان سازيه...!!!!!
تاريخ اثبات کرده گروه بر فرد پيروزه اينجا هم مستثني نيست..!!!
پس چرا گروه گوسفندان بر آقا گرگه که یک فرده پیروز نمیشه و آقا گرگه همشونو میخوره؟

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,633
پس چرا گروه گوسفندان بر آقا گرگه که یک فرده پیروز نمیشه و آقا گرگه همشونو میخوره؟

درسته...

اما اگه اون میون یه سگ باشه دیگه گرگم جرات نمیکنه به گله بزنه !! :eek:'

sіπa

Registered User
لایک‌ها
8
درسته...

اما اگه اون میون یه سگ باشه دیگه گرگم جرات نمیکنه به گله بزنه !! :eek:'

خوب اینجوری بازم میشه پیروزی فرد بر فرد یعنی سگ بر گرگ...ربطی به گوسفندا نداره چون اونا تاثیری در این پیروزی نداشتن..ولی اگه گوسفندا از گوسفند بودنشون دست بردارن دیگه بدون اون سگه هم گرگه جرات نمی کنه به گلشون بزنه..تازه اگر گوسفند بمونن و به سگه متکی بشن همون سگه می تونه بعدا واسشون تبدیل به یه گرگ دیگه بشه

Last edited:

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,633
خوب اینجوری بازم میشه پیروزی فرد بر فرد یعنی سگ بر گرگ...ربطی به گوسفندا نداره چون اونا تاثیری در این پیروزی نداشتن..ولی اگه گوسفندا از گوسفند بودنشون دست بردارن دیگه بدون اون سگه هم گرگه جرات نمی کنه به گلشون بزنه

تو اگر تونستی دست از انسان بودنت بر داری و چیزه دیگه ای باشی ، اونوقت اون گوسفند ها هم میتونن..

sіπa

Registered User
لایک‌ها
8
تو اگر تونستی دست از انسان بودنت بر داری و چیزه دیگه ای باشی ، اونوقت اون گوسفند ها هم میتونن..

از انسان بودن نه ولی از انسان گوسفند وار و گوسفند صفت بودن می تونم دست بردارم...گوسفند در اینجا اسم معنی هست نه ذات

Bella_aster

مدیران قدیمی
لایک‌ها
2,615
دوست عزیز

لطفا تو پی ام با مدیر مربوطه درمیون بذارید... یا اگه با مدیری مشکل دارین با مدیر ارشد Pilot صحبت کنین...

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا