برگزیده های پرشین تولز

سایت دانلود فیلم ...

1eng.ir

Registered User
لایک‌ها
1,504
بدون مقدمه ...

موضوع سایت: دانلود فیلم

تاریخ راه اندازی: 1 ماه پیش

رنک گوگل: صفر

رنک آلکسا:
Global ~300,000
Iran ~2,700
1Month ~130,000

اطلاعات مربوط به دامین تولز:
SEO Score:80%
Links: 202 (Internal: 190, Outbound: 2)

بازدیدش طبق آمار وبگذر:
12 فروردين 1389 1958
11 فروردين 1389 3407
10 فروردين 1389 1203
9 فروردين 1389 1143
8 فروردين 1389 1528
* امشب کامل از پنل وبگذر عکس میگیرم ...

دقیقاً 100 صفحه تو گوگل ایندکس شده.

هاست دانلودش حدوداً روزی 50 تا 100 گیگابایت پهنای باند مصرف میکنه.

سایت همش 12 پست خورده! این رنک با این تعداد پست و زمان راه اندازیش به نظرم عالیه.

سیستم سایت وردپرس - سئو هم در حد تیم ملی!

قیمت پایه: 200.000 تومان
استپ: 10.000 تومان
پایان مزایده: 48 ساعت بعد از آخرین قیمت تا آخر اردیبهشت

علت فروش: عدم استفاده از بازدید (برای کسی که فروشگاه فیلم داشته باشه خیلی مناسبه، میتونه 1 ماهه پولشو در بیاره) + وقت محدود برای آپ نگه داشتن سایت. ولی چند اپیزود آخر لاست رو جز اولین کسانی بودم که آپلود کردم :D نذاشتم 1 دقیقه هم سایت Down باشه به جز یه مورد که یه آدم احمقی کل هاست دانلود رو پاک کردم، مجبور شدم بکشم رو سرور خودم ...

پ.ن: برای درخواست دامین لطفاً پ.خ بدید.
متاسفانه نمیتونم اینجا اعلام کنم. نمیخوام مثه بلای Upload24.ir سرش بیاد! دشمنامون زیاد شدن :wacko:

ممکنه بعضی از دوستان اسم دامین رو بدونن، ممنون میشم تو تاپیک اعلام نکنید.

1eng.ir

Registered User
لایک‌ها
1,504
Global 222,000
Iran ~2,100

1Month ~99,000

پهنای باند مصرفی روزی 100-120 گیگ شده ...

قیمت فعلی: 250.000 تومان

یه فروم هم با هاست وارز براش راه انداختم، فقط آماده ی پست خوردنه که وقتشو ندارم ...

1eng.ir

Registered User
لایک‌ها
1,504
بازم کسی نبید ؟ :D حال و حوصله و قت آپلود ندارم، حیفه همینجوری بمونه ...

Global ~185,000
Iran ~2,000
1Month ~ 87,000

Rap3r

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نمی ارزه !

مهمترین دلیلش اینه که سایت فیلم بخوای روش وقت بزاری، بعد چوبشو میخوری از برادران زحمت کش جرایم رایانه ای پس بهتره قیدشو زد همچون من و خودت!

پس بید بی بید :D

اسم دومینش رو بگو >>> ؟؟؟

Last edited:

داش علی

کاربر فعال گرافیک
کاربر فعال
لایک‌ها
942
نمی ارزه !

مهمترین دلیلش اینه که سایت فیلم بخوای روش وقت بزاری، بعد چوبشو میخوری از برادران زحمت کش جرایم رایانه ای پس بهتره قیدشو زد همچون من و خودت!

پس بید بی بید :D

اسم دومینش رو بگو >>> ؟؟؟
وقتی از نظر شما نمیارزه . پس اسم دامنه رو میخوای چیکار>>> نتیجه میگیریم که نزن تو سر مال . باریکلا

Rap3r

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نزن تو سر مال

مالش اگه مال بود بو نمیگرفت. :دی

اسمشو میزاشت بهتر بود.

کسی که از سایت فیلم و محتوا و همچنین امارش خوشش نیومد، و بید نداد بلکه یکی از اسم دومین و طرح قالبش خوشش بیاد و بید بده ! :دی

پ.ن: از هر دستی بدی از همون دست میگیری !

Pixelweb

Registered User
لایک‌ها
80
سایت خوبیه. اگر روش وقت بذارید میترکونه. اسم دامینش هم قشنگه

داش علی

کاربر فعال گرافیک
کاربر فعال
لایک‌ها
942
مالش اگه مال بود بو نمیگرفت. :دی

اسمشو میزاشت بهتر بود.

کسی که از سایت فیلم و محتوا و همچنین امارش خوشش نیومد، و بید نداد بلکه یکی از اسم دومین و طرح قالبش خوشش بیاد و بید بده ! :دی

پ.ن: از هر دستی بدی از همون دست میگیری !
مالش مال هست اتفاقا .حتما باید.....سانسور..... ؟
پس نتیجه دوم هم میگیریم وقتی نمیدونی قضاوت نکن(بعضیا میگن صحبت نکن!).
تو که خریدار نیستی اما بدون یه دامنه داشت این محمد برا آپلود . یکی زیراب رو زد زرتی فیل شد. اگه زیراب نمیخورد نمیشد خیالت تخت. الانم اسم دامنه رو منم میدونم خیلیا دیگه همی میدونن اما برا بستن دست عقده ای ها و بیکارا پابلیک نشده.

پ.ن: محمد شرمنده اسپم کردیم. دیگه نمیکنیم:دی دی دی دی دی دی

Rap3r

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سایت خوبیه. اگر روش وقت بذارید میترکونه. اسم دامینش هم قشنگه

ترکیدن که اره امکانش هست، اما نیروی فیلترینگ ایران امکان نداره بزاره همچین اتفاقی بیفته!

بزرگترین سایت فیلم در ایران همین مجیک پی سی هست روزانه معادل 1 عدد دومین ثبت میکنه اما فرداش فیلتره !

متاسفانه روند اوضاع فیلترینگ در ایران سیر صعودی داشته.

حتی مشاهده شده سایت های قرآنی نیز اسیر دامن فیلترینگ بشند، دیگه چه برسه به سایت فیلم.

نتیجه: سایت فیلم بزنی قطعا فیلتر میشه مگر اینکه یوزارسیف بزاری :D

شرمنده ار اف تاپیک.

Rap3r

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مالش مال هست اتفاقا .حتما باید.....سانسور..... ؟
پس نتیجه دوم هم میگیریم وقتی نمیدونی قضاوت نکن(بعضیا میگن صحبت نکن!).
تو که خریدار نیستی اما بدون یه دامنه داشت این محمد برا آپلود . یکی زیراب رو زد زرتی فیل شد. اگه زیراب نمیخورد نمیشد خیالت تخت. الانم اسم دامنه رو منم میدونم خیلیا دیگه همی میدونن اما برا بستن دست عقده ای ها و بیکارا پابلیک نشده.

سانسور نمیکردی میدیدیم چی نوشتی ! :دی

کلا ادم نتیجه گیری هستید شما درسته ؟

اسم دومینم میدونم میخواین بگم ؟ نه راستی اینجا به قول شما عقده ای زیاده باشه نمیگم. (یک قالب وارز روشه) ;)

1eng.ir

Registered User
لایک‌ها
1,504
1. تو روح فیلترینگ ایران
2. تو روح فیلترینگ ایران
3. تو روح فیلترینگ ایران

4. بعد عمری گفتیم چندتا سایت بیاریم بالا بینم مثه سرور میگیره یا نه. خوب بود اولاش. ولی کم کم فیلترینگ راست کرد براش.
آپلود24 هفته اول فیلتر شد. پرشین*** 2 روز نکشید فیلتر شد. VPS360 هم 2 هفته ای زدنش.
این سایت فیلم هم نمیدونن که مال منه وگرنه هنوز بازدید نگرفته بود میرفت پیش آقا محمد خان قاجار ...
الان هم هر چی میل میزنم که کرمتون چیه فیلترش کردید جواب نمیدن.
حالا یکیش آپلود سنتر ـه. یکیش فروش VPNـه. اون یکی که VPS و Serverـه ربطش به ******** چیه ؟ داغ کردم، هر چی به ذهنتون میرسه میتونین جای * قرار بدین :دی

5. از این به بعد هم بخوام سایتیو بیارم بالا: 1. با آی آر نمیارم. 2. حتماً لایسنس SSL براش میگیرم. تا چند روز دیگه اولیشو استارت میزنم ...

6. الان هم به فکر فروشش هستم، چون هفته ای یه پست بیشتر نمیدم. نه وقتشو دارم نه حوصلشو. حیفه بازدید و رنکش بپره.
اگه کسی نخرید، چند تا بچه باحال و پایه پیدا میکنم، فرومشو میاریم بالا. در حد irmovies خدا بیامرز ...

7. و من الله التوفیقین :دی

ahmaad313

Registered User
لایک‌ها
4
1. تو روح فیلترینگ ایران
2. تو روح فیلترینگ ایران
3. تو روح فیلترینگ ایران

4. بعد عمری گفتیم چندتا سایت بیاریم بالا بینم مثه سرور میگیره یا نه. خوب بود اولاش. ولی کم کم فیلترینگ راست کرد براش.
آپلود24 هفته اول فیلتر شد. پرشین*** 2 روز نکشید فیلتر شد. VPS360 هم 2 هفته ای زدنش.
این سایت فیلم هم نمیدونن که مال منه وگرنه هنوز بازدید نگرفته بود میرفت پیش آقا محمد خان قاجار ...
الان هم هر چی میل میزنم که کرمتون چیه فیلترش کردید جواب نمیدن.
حالا یکیش آپلود سنتر ـه. یکیش فروش VPNـه. اون یکی که VPS و Serverـه ربطش به ******** چیه ؟ داغ کردم، هر چی به ذهنتون میرسه میتونین جای * قرار بدین :دی

5. از این به بعد هم بخوام سایتیو بیارم بالا: 1. با آی آر نمیارم. 2. حتماً لایسنس SSL براش میگیرم. تا چند روز دیگه اولیشو استارت میزنم ...

6. الان هم به فکر فروشش هستم، چون هفته ای یه پست بیشتر نمیدم. نه وقتشو دارم نه حوصلشو. حیفه بازدید و رنکش بپره.
اگه کسی نخرید، چند تا بچه باحال و پایه پیدا میکنم، فرومشو میاریم بالا. در حد irmovies خدا بیامرز ...

7. و من الله التوفیقین :دی

کلا تو کار فیلتر هستی شما مثل اینکه!؟

alimosavifard

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
356
بالا