برگزیده های پرشین تولز

پهنای باند بالا سرور ایران

Love_life

Registered User
لایک‌ها
975
به نظر شما با اینترنت 10 مگ اختصاصی با پهنای باند 3 ترابایت تو ایران چه کاری می شه راه انداخت ؟
به نظرتون ارزش داره کار انجام دانلود انجام داد ؟

AfraWeb.net

Registered User
لایک‌ها
0
به نظر شما با اینترنت 10 مگ اختصاصی با پهنای باند 3 ترابایت تو ایران چه کاری می شه راه انداخت ؟

دیتا سنتر ملی :)

babak1388

Registered User
لایک‌ها
474

بستگی داره قیمت چقدر باشه!
بنظر من ماهانه حدود 600 700 هزار باشه خیلی خیلی کار های پرسودی میشه باهاش راه انداخت!
اگه بیشتر خواستی پیام بده تا اونحا برات توضیج بدم نر خودمو!

mohsenshahbazi

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3,825
LoL , شما بگو با بندویث ۵۰ مگ و ترافیک نامحدود !‌ ما که نتونستیم کاری بکنیم !‌ =))

Love_life

Registered User
لایک‌ها
975
قرار بر این شد سرویس دانلود ارائه بدیم ! ایشالاه از شنبه تاپیک زده می شه ! حجم ماهانه هم 3 تا 5 ترابایت هست

abdolrahim1

Registered User
لایک‌ها
326
بستگی داره قیمت چقدر باشه!
بنظر من ماهانه حدود 600 700 هزار باشه خیلی خیلی کار های پرسودی میشه باهاش راه انداخت!
اگه بیشتر خواستی پیام بده تا اونحا برات توضیج بدم نر خودمو!

اگر امکانش هست به منم بگین

mtvideos

Registered User
لایک‌ها
0
یک همچین سرعتی رو از کجا میشه گیر اورد .. ئ قیمتش چقدره

radium

Registered User
لایک‌ها
4
هزینه همچین پهنای باندی چقدر میشه
میشه باهاش یه دیتا سنتر خونگی راه انداخت.
البته فقط واسه سرویس دادن به ایرانی ها
همه چیز بستگی به قیمتش داره

Love_life

Registered User
لایک‌ها
975
دوستان یه شرکت دولتی هست تو شیراز !
با تشکر از ام تی موزیک عزیز !

MehdiOmnia

Registered User
لایک‌ها
215
دوستان یه شرکت دولتی هست تو شیراز !
با تشکر از ام تی موزیک عزیز !
ناراحت نشيدا به نوعي رانت بايد باشه
چه شركتيه كه همچين سرعتي ميده به كاربراش اصلا چه شركتيه كه همچين سرعتي نياز داره
اينا رانت هاي دولتيه احتمالا اگرم ماله اون شركت باشه
شما چيكاره هستيد كه ترافيكشو به نفع خودتون ميفروشيد ؟
ناراحت نشيد اينطور سوال ميكنم يا مينويسم ولي خوب ديگه آدم وقتي اين نابرابري ميبينه كه ما واسه يه adsl خشك و خالي داريم ميميريم و شما همچين چيزي داري معلومه كه يه جاي كار ميلنگه
به قولي ميگن ثروت يكجا جمع نميشه مگر دزد باشه
حالام سرعت يكجا جمع نميشه مگر..... باشه

1eng.ir

Registered User
لایک‌ها
1,504
ناراحت نشيدا به نوعي رانت بايد باشه
چه شركتيه كه همچين سرعتي ميده به كاربراش اصلا چه شركتيه كه همچين سرعتي نياز داره
اينا رانت هاي دولتيه احتمالا اگرم ماله اون شركت باشه
شما چيكاره هستيد كه ترافيكشو به نفع خودتون ميفروشيد ؟
ناراحت نشيد اينطور سوال ميكنم يا مينويسم ولي خوب ديگه آدم وقتي اين نابرابري ميبينه كه ما واسه يه adsl خشك و خالي داريم ميميريم و شما همچين چيزي داري معلومه كه يه جاي كار ميلنگه
به قولي ميگن ثروت يكجا جمع نميشه مگر دزد باشه
حالام سرعت يكجا جمع نميشه مگر..... باشه
آهسته آهسته! صبر کن با هم بریم!

این سوالا رو باید از آقایون گنده گنده بپرسی!

پولشو داده پورت خریده! فکر نکنم خلاف قوانین ج.ا باشه! شما هم پول بده پورت بخر!

نه اینکه تو ایران پهنای باند وجود نداشته باشه یا کم باشه! هست و زیاد هم هست. ولی چون میخوان سواد مردم در حد 128 کیلوبیت باشه، بیشتر از این بهت پورت نمیدن.

MehdiOmnia

Registered User
لایک‌ها
215
آهسته آهسته! صبر کن با هم بریم!

این سوالا رو باید از آقایون گنده گنده بپرسی!

پولشو داده پورت خریده! فکر نکنم خلاف قوانین ج.ا باشه! شما هم پول بده پورت بخر!

نه اینکه تو ایران پهنای باند وجود نداشته باشه یا کم باشه! هست و زیاد هم هست. ولی چون میخوان سواد مردم در حد 128 کیلوبیت باشه، بیشتر از این بهت پورت نمیدن.
محمد جان منم نگفتم نيست
گفتم چه شركتيه ككه همچين پهناي باندي نياز داره و شما يعني اون بنده خدا چيكارس كه ازش استفاده ميكنه
خوب بنظر مياد اگرم براي شركت باشه . البته بنظر مياد ايشون داره استفاده خصوصي ميكنه و ميفروشه
يكي از همين بچه هاي همينجا تو وزرات ارشاد زاهدانه پهناي باند4 مگ دارن دانلود ميكنه ميده بچه ها خوب اين درست نيست كه مدير اون زورات خونه اينو نگرفته كه كارمنداش اينطوري استفاده شخصي كنن
اينم البته من نميدونم ولي اونطور بنظر مياد
وگرنه منم 10ميليون دارم ميتونم چنين كاري كنم مثل ايشون ؟حاضرم يه شركتم ثبت كنم باباتش بازم مجوزش از كجا ؟ پس كلا بيشتر به يه رانت يا شبيه
ها ؟

mohsenshahbazi

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3,825
محمد جان منم نگفتم نيست
گفتم چه شركتيه ككه همچين پهناي باندي نياز داره و شما يعني اون بنده خدا چيكارس كه ازش استفاده ميكنه
خوب بنظر مياد اگرم براي شركت باشه . البته بنظر مياد ايشون داره استفاده خصوصي ميكنه و ميفروشه
يكي از همين بچه هاي همينجا تو وزرات ارشاد زاهدانه پهناي باند4 مگ دارن دانلود ميكنه ميده بچه ها خوب اين درست نيست كه مدير اون زورات خونه اينو نگرفته كه كارمنداش اينطوري استفاده شخصي كنن
اينم البته من نميدونم ولي اونطور بنظر مياد
وگرنه منم 10ميليون دارم ميتونم چنين كاري كنم مثل ايشون ؟حاضرم يه شركتم ثبت كنم باباتش بازم مجوزش از كجا ؟ پس كلا بيشتر به يه رانت يا شبيه
ها ؟
من یه سوال دارم از شما .
فرض بر این که شما شرکت دارید و نسبت به فعالیتتون احتیاج به پورت ۱۰ مگ دارین و زمان کارتون بین ۸ صبح تا ۲ بعد از ظهر هست .
آیا مشکلی وجود داره که از ساعت ۲ بعد از ظهر تا ۸ صبح فردا این پهنای باند بیکار و بلا استفاده نمونه ؟

1eng.ir

Registered User
لایک‌ها
1,504
@مهدی شمس:
چندتا شرکت و وزارت خونه میخوای برات معرفی کنم که پورت حداقل 100 مگ دارن ؟

شخصاً تو تهران یه جایی کار میکردم، یه سازمان کت و کلفتی نزدیکمون بود. حساب کن از فاصله ی 100 متری وایرلسشونو زدیم، 10-15 مگابایت دانلود بهمون میداد! این تازه با اون فاصله و ...

بشین درستو بخون، یه کم زرنگ هم باش! 20 سال دیگه میشی وزیر. اون موقع راحت به اینترنت 1 گیگ دسترسی داری :دی

پ.ن: اینجا ایران ـه ...

ایشون رئیس شرکتن و دوست دارن از بیت المال استفاده ی شخصی کنن. همون کاری که بقیه میکنن.
مشکلی داری، یا علی شکایت کن ببرنش ک ه ر ی ز ک :دی

MehdiOmnia

Registered User
لایک‌ها
215
من یه سوال دارم از شما .
فرض بر این که شما شرکت دارید و نسبت به فعالیتتون احتیاج به پورت ۱۰ مگ دارین و زمان کارتون بین ۸ صبح تا ۲ بعد از ظهر هست .
آیا مشکلی وجود داره که از ساعت ۲ بعد از ظهر تا ۸ صبح فردا این پهنای باند بیکار و بلا استفاده نمونه ؟
شما اول جواب بده
چه شركتيه كه همچين پهناي باندي نياز داره و شما يعني اون بنده خدا چيكارس كه ازش استفاده ميكنه ؟
ها اگر دولتيه چرا استفاده شخصي ؟
اگر خصوصيه بگيد ما هم راه بندازيم از اين شركت خصوصيا
ها ؟
ضمنا اگر از بيت المال نباشه و رانت نباشه چه اشكالي داره از ساعت2تا8 صبح هم كار بكنه مشكلي نييست چه ربطي داشت

بالا