برگزیده های پرشین تولز

*/. آقا این خوشبختی که میگن چیه ؟ کی بهش میرسیم ؟؟ */.*=+=

HoseinTohi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام بکس

آقا بخدا ما گیج شدیم تو ای دور و زمونه

ای خوشبختی یعنی چی ؟

خوشبختی یعنی اینکه مثلا ماشینت آزارا به بالا باشه و درآمدت ماهی 2 میلیون باشه و خونت خوب

یا مثلا جوونی قبله ازدواج هر روز عشق و حال و بخور و نوش ای خوشبختیه ؟

خوشبختی واقعی چیه ؟ همش پوله ؟؟

یکی اینو برا تفصیل کنه نمیدونم چجوری بیشتر توضیح بدم ولی خودتون بگیرید منظورو

بعد مثلا طرفو پیدا میکنی 4 تا خونه داره و ماشینشم بنز پایهه صحبتش میشینی میگی من قند دارم از بس حرص خوردم خوشبختیم کجا بود

ها ؟

قربونه لوتیا

ممنون*/.یاحق*/.=+

saeed_021

Registered User
لایک‌ها
11
127fs4533875.gif

میگن تو اون دنیا همه چیز هست :دی

aliqq

Registered User
لایک‌ها
1
از نظر من که خوشبختی فقط یه حسه !

به قول دوستمون طرف از نظر مالی توپه،اما احساس خوشبختی نمیکنه !

من با چشم خودم دیدم یه پیرمرد نزدیک 85 سالش بود توی روستا سوار خرشده بود و با یه چوب بلند گوسفنداشو هی هی میکرد !مردانه خونش برق نداشت نونو ماست که میخورد آنچنان چشماشو میبستو ابروهاشو مینداخت بالا و میگفت به به ! که میگفتی داره بهترین غذایه دنیارو میخوره پسراش 1000 بار اومده بودن دنبالش که ببرنش شهر نمیرفت !

مثل اهل هجر زندگی میکرد،کوزه آب و هیزمو ازین حرفا ،عموی بابای دوستم بود،رفیقم پرسید حاج عمو چرا نمیای شهر ؟!

گفت : بیام شهر چکار وقتی دارم کیف دنیارو میکنم !!!:blink:

آنچنان از ته دل گفت که توی صداقتش شک نمیکردی،مثل اسکلت بود،صورتشم آنچنان چینو چروکای عمیقی داشت که فکر میکردی قاب لاک لاکپشت زده !همیشه خدا هم نیشش تا زیر گوشش باز بود،رفیقم میگفت همیشه اینجوریه ! هنوز سرشو نذاشته بود رو بالش خروپوفش بلند میشد !

حالا خانم بالاشهریه میلیاردر میره دماغشو عمل میکنه ،پوستشو بوتاکس میکنه و1000 تا کار دیگه ،بعد دکتره بهش میگه :عزیزم یادت باشه زیاد نخندی عضله شل میکنه ! سعی کن خمیازه کمتر بکشی !!! چون ممکنه دماغت پهن بشه و ...

تازه هر روز صبح که پامیشه میپره جلو آینه که مبادا تو این چند ساعت خواب ،یکی از چروکای کوچولوی صورتش هویدا شده باشه !! حالا ببین شبش با چه استرسی خوابیده !

به نظرت کدوم خوشبختره ؟

کاری به دیدگاه دیگران ندارم ،اما از نظر من که خوشبختی فقط یه حسه !

:cool:

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,557
خوشبخت هیچ چیز خاصی نیست فقط یک جریان فکریه اگر خواستی بیشتر توضیح میدم................داستانی از ولتر هست که اگر خواستید بازگو میکنم........

HoseinTohi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خوشبخت هیچ چیز خاصی نیست فقط یک جریان فکریه اگر خواستی بیشتر توضیح میدم................داستانی از ولتر هست که اگر خواستید بازگو میکنم........

یعنی خوشبختی با حریص و طماع بودن و سطح توقع مرتبطه ؟/

یا نوع زندگی ؟

مثلا یه خونواده ی فقیر خوشبختی رو در این میدونه بفرض بفرض بفرض واره یه ماشینه مدل بالا بشه

ولی مثلا خونواده پولدار خوشبختی رو در این میبینه که بفرض سفره خارج بره

یا چیزه دیگه ست ؟؟

_Love_Coder_

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
128
خوشبختي يعني از چيز هاي كه داري لذت ببري
حسادت / طمع هر دو دشمن خوشبختي هستند
اگر اين دو رو داشتي خوشبختي رو هيچ وقت احساس نمي كني

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,557
یعنی خوشبختی با حریص و طماع بودن و سطح توقع مرتبطه ؟/

یا نوع زندگی ؟

مثلا یه خونواده ی فقیر خوشبختی رو در این میدونه بفرض بفرض بفرض واره یه ماشینه مدل بالا بشه

ولی مثلا خونواده پولدار خوشبختی رو در این میبینه که بفرض سفره خارج بره

یا چیزه دیگه ست ؟؟

به این تاپیک برو چون دیدم سوال جالبیه یک تاپیک باز کردم.............
http://forum.persiantools.com/t153659.html

kasra03

Registered User
لایک‌ها
276
از نظر من که خوشبختی فقط یه حسه !

به قول دوستمون طرف از نظر مالی توپه،اما احساس خوشبختی نمیکنه !

من با چشم خودم دیدم یه پیرمرد نزدیک 85 سالش بود توی روستا سوار خرشده بود و با یه چوب بلند گوسفنداشو هی هی میکرد !مردانه خونش برق نداشت نونو ماست که میخورد آنچنان چشماشو میبستو ابروهاشو مینداخت بالا و میگفت به به ! که میگفتی داره بهترین غذایه دنیارو میخوره پسراش 1000 بار اومده بودن دنبالش که ببرنش شهر نمیرفت !

مثل اهل هجر زندگی میکرد،کوزه آب و هیزمو ازین حرفا ،عموی بابای دوستم بود،رفیقم پرسید حاج عمو چرا نمیای شهر ؟!

گفت : بیام شهر چکار وقتی دارم کیف دنیارو میکنم !!!:blink:

آنچنان از ته دل گفت که توی صداقتش شک نمیکردی،مثل اسکلت بود،صورتشم آنچنان چینو چروکای عمیقی داشت که فکر میکردی قاب لاک لاکپشت زده !همیشه خدا هم نیشش تا زیر گوشش باز بود،رفیقم میگفت همیشه اینجوریه ! هنوز سرشو نذاشته بود رو بالش خروپوفش بلند میشد !

حالا خانم بالاشهریه میلیاردر میره دماغشو عمل میکنه ،پوستشو بوتاکس میکنه و1000 تا کار دیگه ،بعد دکتره بهش میگه :عزیزم یادت باشه زیاد نخندی عضله شل میکنه ! سعی کن خمیازه کمتر بکشی !!! چون ممکنه دماغت پهن بشه و ...

تازه هر روز صبح که پامیشه میپره جلو آینه که مبادا تو این چند ساعت خواب ،یکی از چروکای کوچولوی صورتش هویدا شده باشه !! حالا ببین شبش با چه استرسی خوابیده !

به نظرت کدوم خوشبختره ؟

کاری به دیدگاه دیگران ندارم ،اما از نظر من که خوشبختی فقط یه حسه !

:cool:

پس اگه اینجوره ادم تمام برنامه ها و زندگیشو ول کنه بره روستا تا اخر عمر با خر و الاغ زندگی کنه!!
زندگی مدرن استرس های خودشو داره و برای پیشرفت باید حریص بود...همینجور که مثلا تو امریکا سرعت زتدگی بالاس اونجا واقعا مردم کار و پیشرفت میکنن.ایرانم به تن پروری و دو دره بازیش معروفه پس باید مردم ایران خوشبخت ترین مردم زمین باشن!!

sadeghiun

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام برادر حسین تهی
خوشبختی در رضای خدا و پیامبر اعظم و ائمه هدی علیهم السلام است
خوشبختی یعنی شب اول قبر علی به فریادت برسه
خوشبختی یعنی عمل به این شعار که میگه نه سازش نه تسلیم سید علی ما هستیم
التماس دعا

aliqq

Registered User
لایک‌ها
1
پس اگه اینجوره ادم تمام برنامه ها و زندگیشو ول کنه بره روستا تا اخر عمر با خر و الاغ زندگی کنه!!
زندگی مدرن استرس های خودشو داره و برای پیشرفت باید حریص بود...همینجور که مثلا تو امریکا سرعت زتدگی بالاس اونجا واقعا مردم کار و پیشرفت میکنن.ایرانم به تن پروری و دو دره بازیش معروفه پس باید مردم ایران خوشبخت ترین مردم زمین باشن!!

نه فدات شما از اصل مطلب چشم پوشی کردی چرا که کاملا معلومه فقط اون پیرمرد ازون نوع زندگی لذت میبره و احساس خوشبختی میکنه و همین واسه اون کافیه ،مسلما کسانی که سبک زندگیشون فرق داره و با تکنولوژی سروکاردارن ازون نوع زندگی لذت که نمیبرن هیچ ممکنه براشون شکنجه هم باشه ،اما همین افرادم از یه سری چیزا لذت میبرنن که بعضیای دیگه نمیبرن والی ماشاالله ..!

حالا کدوم درست میگن ؟!!

خوب معلومه همه دارن درست میگن چون فقط کافیه خودشون لذت ببرن و احساس خوشبختی کنن!

smit.doctor

Registered User
لایک‌ها
12
سلام برادر حسین تهی
خوشبختی در رضای خدا و پیامبر اعظم و ائمه هدی علیهم السلام است
خوشبختی یعنی شب اول قبر علی به فریادت برسه
خوشبختی یعنی عمل به این شعار که میگه نه سازش نه تسلیم سید علی ما هستیم
التماس دعا
چی؟
این اقا جدی میگه یا شوخی میکنه؟ حالم بد شد..

web gard

Registered User
لایک‌ها
9
سلام بکس

آقا بخدا ما گیج شدیم تو ای دور و زمونه

ای خوشبختی یعنی چی ؟

خوشبختی یعنی اینکه مثلا ماشینت آزارا به بالا باشه و درآمدت ماهی 2 میلیون باشه و خونت خوب

یا مثلا جوونی قبله ازدواج هر روز عشق و حال و بخور و نوش ای خوشبختیه ؟

خوشبختی واقعی چیه ؟ همش پوله ؟؟

یکی اینو برا تفصیل کنه نمیدونم چجوری بیشتر توضیح بدم ولی خودتون بگیرید منظورو

بعد مثلا طرفو پیدا میکنی 4 تا خونه داره و ماشینشم بنز پایهه صحبتش میشینی میگی من قند دارم از بس حرص خوردم خوشبختیم کجا بود

ها ؟

قربونه لوتیا

ممنون*/.یاحق*/.=+

حالا من یه چیزی میگم ولی خارج از شعار ( به جون خودم;))

ببین من تا الان بیشترین احساس خوشبختی که میکردم تو دبیرستان بود ... وقتی آخر ثلث اول یا دوم یا سوم شاگرد اول میشدم و اسممو مدیر مدرسه صدا میزد و میرفتم رو سکو و همه برام دست میزدن و جایزه میگرفتم خودمو خوشبخت ترین آدم دنیا میدونستم ( خودمو لو دادم... آره بابا خرخون بودم:D) ... با درس خوندن و امتحان دادن و نمره خوب گرفتن از شادی تو پوستم نمیگنجیدم... میدونی اینقد سرم گرم بود که حال میکردم چون فکر هیچی نبودم جز کتاب و امتحان! ... تا اینکه وارد دانشگاه شدم و همه چی برعکس دبیرستان ولنگو وار شد! از اون موقع بود که....آره !!! (یه نگاه به آواتارم بنداز!):f34r:

PersianMohammad

Registered User
لایک‌ها
92
خوشبختی چیزی نیس که بشه با پول، مشاوره، ازدواج و ... کسب کرد؛ خوشبختی یه حسه که از اعماق دلت در میاد، اونوقت میتونی معنیش رو در پول، خانواده ازدواج و هر چیز دیگه ای به تصویر بکشی

منصور قیامت

کاربر ویژه گفتگوی آزاد
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
297
خوشبختی یعنی فاصله ی بین این بدبختی تا بدبختیه بعدی:rolleyes:

بالا