برگزیده های پرشین تولز

موافق یا مخالف جنگید؟؟؟؟؟؟

موافق حمله آمریکا به ایران هستید؟؟؟؟

• موافقم

Votes: 36 39.6%
  • مخالفم

Votes: 55 60.4%

• Total voters
    91
وضعیت
موضوع بسته شده است.

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,557
سلام توی اون تاپیک پیشگو که باز شد با کمال تعجب دیدم بعضی از دوستان خیلی جدی از صورت گرفتن جنگ احتمالی خوشحالند شما موافقید که در ایران جنگی صورت بگیره حالا فرض کنیم با آمریکا؟؟؟؟؟دلیلش رو هم اگر دوست داشتید ذکر کنید..........خوب تاپیک بی دلیل هم نیست همچین از این طرف مسئولان جمهوری اسلامی شاخ و شونه میکشند و از آن طرف هم آمریکایی ها.......نظر مردم هم بیاد پاش بد نیست البته مشخصا اثری نداره................

Last edited:

Venom

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
3,913
بلی ...
البته دلیلش رو نمیشه گفت :دی

MasoudM

Registered User
لایک‌ها
651
با سلام ، بنده مخالفم :(

ولي هر جنگي كه بشه ، امكان نداره لحظه اي وايسم و دفاع كنم :lol:

HoseinTohi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من موافق هستم

البته به شرط اینکه نامرد بازی درنیارن و به مردم حمله کنند . لوتیگری بیان یه جلی خاص بجنگیم مخصا تن به تن

بچه های پی تی هم اگه پایه اشند بریم مخصا با فرمانده گروهان حاج منصور قیامت و فرزان . بی

نام فرمانده کل : ابلیس

نام عملیات : ممنون الحق

08610023

Registered User
لایک‌ها
9
موافقم صد در صد

جوونای ما داره عمرشون تلف میشه
بذار یا بمیریم یا بقیش رو پس بگیریم.

شد شعار

NAKOOT

Registered User
لایک‌ها
454
اینا فکر می کنن جنگ بشه به آدم های خوب تیر نمی خوره فقط آدم بد ها که کارای بد بد می کنن و دهن ملت رو صاف کردن به Fاک می رن!
دیوانه ها جنگ بشه همه با هم به Fاک اعلا می ریم!!
مگه Call of Duty ئه آخه؟ جنگ هر مدلش کشت و کشتار و خونریزی و بدبختی داره. فکر نکنید آمریکا بریزه اینجا آنجلینا جولی و در داف از بالا می ریزه سرمون! بمب می ندازه قد برج میلاد!

منصور قیامت

کاربر ویژه گفتگوی آزاد
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
297
فکرشو کن آمریکا داره میاد تو خاک ایران تا خ.ر و ا.ن رو نابود کنه! بعد ما بریم بجنگیم با آمریکا هزاران شهید بدیم تا این مسئولین گردن کلفت عزیزمون جان سالم به در ببرن و حکومت رو حفظ کنن و باز بفاکن مارو :lol:

منصور قیامت

کاربر ویژه گفتگوی آزاد
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
297
اینا فکر می کنن جنگ بشه به آدم های خوب تیر نمی خوره فقط آدم بد ها که کارای بد بد می کنن و دهن ملت رو صاف کردن به Fاک می رن!
مگه Call of Duty ئه آخه؟ جنگ هر مدلش کشت و کشتار و خونریزی و بدبختی داره. فکر نکنید آمریکا بریزه اینجا آنجلینا جولی و در داف از بالا می ریزه سرمون! بمب می ندازه قد برج میلاد!
به نظر من بهتر نیس از مردم عراق پرسید که شما الان پشیمان هستید که آمریکا وارد خاکتون شد و صدام دیکتاتور رو نابود کرد و الان این زندگی جدید برای شما فراهم شده؟

ببینیم چی جواب میدن!

Kasandra

کاربر افتخاری و فعال خاطرات
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,889
سلام

من هم مخالف جنگم! براي چند لحظه اومدم تصورش رو بكنم بعد يهو يادم اومد به اون بلاهايي كه سربازهاي آمريكايي سر مردم عادي و كم سواد عراق آورده بودند! :eek: هنوز هم كه هنوزه رفتار وحشيانه و حيواني كه با بعضي دخترها و زنان عراقي داشتند رو يادم نرفته! :hmm: مطمئن باشيد هيچ كشوري به خاطر نجات و رهايي و يا بهتر شدن وضع كشوري بهش حمله نمي كنه! همش و همش به خاطر سود بيشتره كه اين سود هم مطمئنا بايد چند برابر هزينه هايي باشه كه اون كشور مي كنه كه از اون سر دنيا اين همه سرباز و اسلحه بياره اين ور! :f34r:

Last edited:

radium

Registered User
لایک‌ها
4
مخالف شدید جنگم با هر جنگی بدبختی و قحطی و ادم کشی می اد بی غذایی و گرسنگی می اد مگه جنگ بازیه که ادم ارزوی جنگ واسه کشورش رو داشته باشه کم همه جوونامون تو جنگ عراق کشته شدند کم مردم دچار فلاکت شدند که حالا بیایم بگیم جنگ خوبه من مخالف صد در صدی جنگم

Venom

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
3,913
اگه در لحظه یا حداکثر توی چند سال به فنا بریم خیلی بهتره تا کل عمرمون به فنا بره ...

DIXIE CHICKS

Registered User
لایک‌ها
661
ایران شرایطش با عراق متفاوت، عراق فقط کردها رو داره. ایران کرد ها رو داره، ترک های رو داره اعراب و بلوچ ها رو داره که همه اینا ادعای جدایی طلبی بعضا دارن. همین شرایط ایران رو خیلی بد می کنه.

//

فکر می کنم کسایی که می گن بذار امریکا حمله کنه راحت شیم، سنشون به روزای جنگ نمی خوره یا حداقل جنوب نبودن که بدونن جنگ واقعی یعنی چی.

Khake e Khasteh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
Last edited:

08610023

Registered User
لایک‌ها
9
آمریکا میدونه ایران افغانستان و عراق نیست
بدون شک اگه بخواد حمله کنه طوری خواهد بود که سریع بزنه و بره /.
ینی عرض یک ماه کارش رو بکنه و سریع بذاره بره

اونا میدونن مردم ایران امروز چه شرایطی دارن چه سیاسی چه اقتصادی

Last edited:

shervin_r

Registered User
لایک‌ها
5
موافقم صد در صد

جوونای ما داره عمرشون تلف میشه
بذار یا بمیریم یا بقیش رو پس بگیریم.

شد شعار

منم کاملا" موافقم، 31 سال جز نکبت و بدبختی چیزی نصیبمون نشد! یا تو جنگ میمیریم یا مملکتمون رو نجات میدیم

majid1366

Registered User
لایک‌ها
707
من نه موافقم نه مخالف
ولی اگر جنگ بشه خیلی ها میرن دفاع میکنند مگه صدام حمله کرد اونایی که رفتن جنگ شهید شدن جانباز شدند الان وضعشون بد شده خدا پدر صدام رو بیامورزه خیلی ها رو سروسامون داد

Venom

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
3,913
من نه موافقم نه مخالف
ولی اگر جنگ بشه خیلی ها میرن دفاع میکنند مگه صدام حمله کرد اونایی که رفتن جنگ شهید شدن جانباز شدند الان وضعشون بد شده خدا پدر صدام رو بیامورزه خیلی ها رو سروسامون داد
البته اگه آمریکا بخواد حمله کنه که دیگه خبری از دفاع مقدس و این حرفا نیست ! جبهه ای وجود نداره ! یا جنگهای هوایی هست که ما هیچ کاره ایم و فقط خلبانها و ضد هوایی ها میتونن یه کاری کنن , یا جنگ های خیابونی هست که تفاوت زیادی با جبهه داره.

08610023

Registered User
لایک‌ها
9
من نه موافقم نه مخالف

اون موقع مردم فقط واسه ایران رفتن و فکر نمیکردن ازشون سوء استفاده بشه حتی از مردشون
ولی امروز کسی مخ خر نخورده بره زندگیش رو فدای دیگرانی کنه که صد جور فساد دارن
الانم صدام لازم نیست واسه کشتن مردم چون ورژن داخلیش موجوده :cool:

Love_life

Registered User
لایک‌ها
975
اگه جنگ شه و خودشون با خودشون درگیر شند ! من کاری ندارم !
بزنند هم دیگه رو جر بدند تا دسته !
ولی اگه عقل نداشته باشند و مردم رو قاطی کنند فکر نکنم بشه کاری کرد !
فکرشو کنید :))
طرف تا دیروز با ... می زده تو سرت الان جو می ده برو بجنگ بری بهشت :)) بوست کنه ! بعد خودش پشت جنگ بشینه عشق و حال ! من که هیچ وقت حاضر نیستم برای اینا خودمو سپر کنم ! مطمئن باشید کسی هم که داره حقوق می گیره خودشو جر می ده و می یاد تو خیابون من و شما رو ... ! هیچ وقت راضی نیست بره و بجنگه ! پس مطمئن باشید غیر یه سری شستو مغزی کسی نمی ره بجنگه

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا