برگزیده های پرشین تولز

چگونه کافی نت بزنیم

vector2020

Registered User
لایک‌ها
67
شرایط اعطای مجوز کافی نت؛ثبت مشخصات مراجعین تا ۶ماه/ذخیره اطلاعات دوربین مداربسته تا ۳ماه

ارائه خدمات به کاربران بدون ارائه مدارک هویتی معتبر ممنوع است ..متصدی مکلف است پس از رؤیت اصل مدارک هویتی معتبر و تطیبق عکس ، نام و نام خانوادگی ،نام پدر ، شماره شناسنامه ، محل صدور و کد ملی را دقیقا” ثیت نماید.

کلمه: اخیرا شرایط تازه ای برای اعطای مجوز کافی نت در مشهد اعلام شده است.

به گزارش پارسینه، متن کامل این شرایط از این قرار است:

۱_متقاضی باید دارای حداقل ۳۰ سال سن و متاهل باشد.

۲_ دارا بودن گواهی پایان دوره ICDL از مراکز معتبر یا تحصیلات مرتبط با رایانه ، شبکه و اینترنت و یا تایید کمیسیون فنی اتحادیه.

۳_نصب دوربین مدار بسته (مشخصات فنی دوربین توسط اتحادیه پس از اخذ تاییدیه از کمیته تخصصی تعیین خواهد شد )

۴_ واحد صنفی باید در حاشیه خیابان باشد.

۵_ واحد صنفی داخل پاساژ نباشد.

۶_ واحد صنفی داخل طبقه نباشد.

۷_واحد صنفی نزدیک مراکز آموزشی دخترانه نباشد

۸_واحد صنفی کاملا آکواریوم و دارای شیشه بیرنگ باشد به طوریکه داخل واحد صنفی از بیرون کاملا قابل رویت باشد.

۹_چسباندن هر نوع پوستر یا کشیدن پرده یا حصیر که باعث شود داخل مغازه از بیرون قابل رویت نباشد ممنوع است.

۱۰_نشستن زن و مرد حتی محارم کنار یکدیگر ممنوع است.

۱۱_از گذاشتن نام خارجی و اصطلاحات بیگانه جهت واحد صنفی جداخودداری نمایید.جهت انتخاب نام با دبیرخانه هماهنگی نمایید.

۱۲_داشتن کپسول ضد حریق و جعبه کمک های اولیه الزامی است .

۱۳_ساعت ورود و خروج مراجعان باید در دفتر مخصوصی ثبت گردد.

۱۴-ارائه خدمات به کاربران بدون ارائه مدارک هویتی معتبر ممنوع است ..متصدی مکلف است پس از رؤیت اصل مدارک هویتی معتبر و تطیبق عکس ، نام و نام خانوادگی ،نام پدر ، شماره شناسنامه ، محل صدور و کد ملی را دقیقا” ثیت نماید.

۱۵_متصدی مکلف به نگهداری اطلاعات مندرج در بند ۱۴ به مدت ۶ ماه و نگهداری اطلاعات دوربین مدار بسته به مدت ۳ ماه میباشد.در غیر این صورت مسئولیت قانونی خواهد داشت

mkf711

Registered User
لایک‌ها
18
تاپيك جك اون بالا هست.

frog

Registered User
لایک‌ها
36
تا حالا 1 دونه از این کافی نت ا که گفتی رو ندیدیم ، کسی دیده بگه "دی"

از این خزولات همیشه می گن، ضامن اجرایی نداره

Ostadb

Registered User
لایک‌ها
62
من در حال گرفتن مجوز واسه کافه نت هستم این جور چیزایی رو ازم نخواستن. این شرایطی که تو این سایت گفته شده واسه مشهد هست اونجا این قانون من در آوردی رو گذاشتن

mohammad_h

Registered User
لایک‌ها
1
من در حال گرفتن مجوز واسه کافه نت هستم این جور چیزایی رو ازم نخواستن. این شرایطی که تو این سایت گفته شده واسه مشهد هست اونجا این قانون من در آوردی رو گذاشتن

دوست عزيز منم قصد دارم کافي نت بزنم . لطفا مراحل گرفتن مجوز رو بنويس. ممنونم .
ميگن اگر بخواي دستگاه کپي و پرينت هم بذاري بايد مجوز جدا بگيري . جريان چيه ؟

Ostadb

Registered User
لایک‌ها
62
دوست عزيز منم قصد دارم کافي نت بزنم . لطفا مراحل گرفتن مجوز رو بنويس. ممنونم .
ميگن اگر بخواي دستگاه کپي و پرينت هم بذاري بايد مجوز جدا بگيري . جريان چيه ؟

اولا نیاز به یه مدرک مرتبط با کامپیوتر داری.بعدشم 4 تا نامه اداری به من دادن یکیش مال دایره تشخیص هویت واسه عدم سوء پیشینه یکی شهرداری یکی دارائی یکیم که میبری اماکن ومیان از محلی که قراره بشه کافه نت دیدن میکنن.همین.
منم قصد دارم کارای تحقیق و ترجمه و پرینت و اینجور کارهارو انجام بدم واسه اینکارا مجوز جداگانه نمیخواد فقط شما نگو که قصد انجام تینجور فعالیتهای جانبیم داری ممکنه یه مریضی بهت گیر الکی بده;)

__mahdi__

Registered User
لایک‌ها
243
dbd758d8e86848dbb52c.JPG

دانلود فایل pdf

بالا